Přejít na obsah


Fotka

Oregon x50 (WebUpdater) software version 3.80


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
100 odpovědí na toto téma

#1 bohouscl6

bohouscl6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 20:51

Oregon x50 (WebUpdater) software version 3.80 as of September 1, 2010 WebUpdater is required to install this file Change History Changes made from version 3.40 to 3.80: * Added ability to move waypoints using the map * Added ability to set user declination direction * Added Automatic Shaded Relief option * Added brightness adjustments for BirdsEye imagery * Added display color to track gpx files * Added Geocache filtering. Select Setup > Geocaches to add custom filters * Added import indicator for gpx files * Added multicaching support * Added periodic track archiving * Added track review page improvements * Improved keyboard responsiveness * Improved WAAS performance * Fix hang searching for POI * Fixed elevation profiles to always use the most detailed DEM data loaded * Fixed future plot with tracks that have no elevations in them * Fixed issue with calculator % function * Fixed issue with map POI's showing twice for a single point * Fixed issue with Oblique Mercator User grid * Fixed issue with stuck route button. * Fixed occasional shutdowns * Fixed shutdown on About Page * Fixed spot sounding display on certain maps * Updated map review of tracks and routes. The distance shown is now the distance along the route or track.
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 21:09

Pro ty co upgraduji primo:

http://www.garmin.co...pdater__380.gcd

  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 mbenik

mbenik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 8:57

Tak jsem se konečně dočkal nového software. Na ty bety jsem si nějak netroufl. Teď naistalováno a zatím vše vypadá OK. :)
  • 0

#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 8:58

No ja jedu na bete a zatim v pohode. Dneska mam v planu par kousku, takze to nechci riskovat, takze upgradovat budu az vecer :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#5 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 9:54

a hele tlacitko About uz funguje, jsem zvedav jestli se to bude dal obcas kousat nebo ne.
  • 0

http://www.munzee.com/m/Skleba/    Garmin Oregon 650 + iPhone 6



#6 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 12:46

Aktualizace z 3,71 beta se mi nepovedla. Zůstalo to zaseknuté na 0%. Provedl jsem downgrade na 3.40 pak už to šlo normálně.
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 13:33

Aktualizace z 3.74 beta zcela bez problémů a od rána zatím žádné problémy. Odpo razím na nějaké wigo, tak uvidíme.
  • 0

#8 Kalfi

Kalfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 14:42

U mne zatím také vše OK. No......uvidíme.
  • 0

#9 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 17:17

Ja se prave vratil z huntu, hned jsem tam soupnul novej fw, sel jsem z beta 3.74 a pohoda hned napoprve.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#10 sefmilota

sefmilota

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 17:33

Tak po několika betách, které jsem úspěšně a bez jakýchkoliv problémů používal i 3.80 funguje bez problémů. Odzkoušeno dnes a spokojenost.:):)
  • 0

#11 LALA.eu

LALA.eu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 18:16

Upgrade z beta 3.74 probehl naprosto hladce. Novy firmware se zda byt stabilni.
  • 0

#12 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 18:27

Tak dneska s novym fw cely den chozeni po praze, navigace v aute, odehrano wherigo a nakezena nejaka ta keska. Vse bez problemu. Jeste by to chtelo novou cestinu.
  • 0

#13 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 19:09

Upgradoval jsem WebUpdaterem z 3.40 na 3.80 a nedopadl jsem dobře, jen nápis GARMIN a víc ani ťuk. Takže jsem použil recovery balíček a zkusil upgrade znovu a opět nic. Takže jsem zpět na 3.40.
  • 0

#14 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 19:12

sobikovi: vydrz, kazdym dnem ma vyjit poradna cestina na x50. Uz ji betatestuji a vypada to fakt velmi dobre.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#15 va3

va3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 19:16

Tak jsem se taky odhodlal k upgrade - z 3.61 (co tam byla od výroby) webupdaterem - a taky jenom nápis Garmin a nic. No to jsem si zase pomohl, teď to budu dávat do pořádku asi do rána :-(
  • 0

#16 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 19:43

Upgrade z verze 3.40 přes gcd - v pořádku. Díky za info.
  • 0

#17 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 20:02

S474N napsal/a:
sobikovi: vydrz, kazdym dnem ma vyjit poradna cestina na x50. Uz ji betatestuji a vypada to fakt velmi dobre.

Není čeština jako čeština. Hlavně každý ty pojmy vnímá trochu jinak... Počkám a uvidíme, když tak si upravím.
  • 0

#18 va3

va3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 20:25

Tak, po nějakých tahanicích, s pomocí tohoto http://www.geocachin...thread_id=15500 návodu se mi v Oregonu objevila verze 3.74 (asi pozůstatek jednoho ze zoufalých pokusů o nápravu), která jela. A upgrade z 3.74 na 3.80 s pomocí webupdateru už proběhl OK. UF! :)
  • 0

#19 milousek73

milousek73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 22:08

No mě tato verze začala zlobit co se týče plánování tras.Pokud chci napsat nějaké město,tak hned po stisku na první písmeno mne to vrátí zpět a oregon 550 zamrzne.viz foto
  • 0

#20 adray

adray

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 0:31

va3 napsal/a:
Tak, po nějakých tahanicích, s pomocí tohoto http://www.geocachin...thread_id=15500 návodu se mi v Oregonu objevila verze 3.74 (asi pozůstatek jednoho ze zoufalých pokusů o nápravu), která jela. A upgrade z 3.74 na 3.80 s pomocí webupdateru už proběhl OK. UF! :)

Ahoj va3, prosím o pomoc. Po upgrate mám také jen nápis GARMIN. Oregon nejde vypnout. Po vyndání baterek zase najede jen na GARMIN. Připojení k PC nereaguje. Měls to samé? Dík
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama