Přejít na obsah


Fotka

Oregon x50 (WebUpdater) software version 3.80


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
100 odpovědí na toto téma

#41 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 12:59

Jarous1: kdybys to cetl pozorne a ne krvavyma ocima, tak bys zjistil, ze on prejmenoval ten nulovej soubor proto, aby tam mohl nahrat ten stazeny update. adray: zkus jit postupne a ne skakat o tolik verzi ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#42 adray

adray

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 13:43

Jarous1 napsal/a:
Ty woe, to si děláš srandu ??? :o Čekat od souboru s nulovou velikostí, že něco udělá je fakt dost naivní... A přejmenovávat mu příponu, to je taky hodno metálu :@
Byl bych pro to, aby se tyhle odborné věci takhle veřejně vůbec neukazovaly, pak tu akorát lidi nadávají na Garmina, ale co s ním sami dovedou provádět, to fakt nemá obdoby... Když si ani neumí pořádně stáhnout jediný soubor z netu...

Používejte WebUpdater, ten je na to určený !!!

Tak teď jsem trochu zkoprnělej. Já si sem píši o radu a ne o plísnění pohrdlivým tónem. Web updaterem jsem to zkoušel hned a neuspěl jsem. Zkusil jsem jiný způsob od S474N, který mě už jednou dobře navedl a mám k němu důvěru.
Bohužel také se nezdařilo. Dovolil jsem si moc???!!
  • 0

#43 adray

adray

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 13:52

S474N napsal/a:
Jarous1: kdybys to cetl pozorne a ne krvavyma ocima, tak bys zjistil, ze on prejmenoval ten nulovej soubor proto, aby tam mohl nahrat ten stazeny update.

adray: zkus jit postupne a ne skakat o tolik verzi ;)

Možná někdy jindy, teď jsem trochu otrávenej Ta 3.40 vlastně stačí:-)
Dík za podporu
  • 0

#44 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 13:57

adray napsal/a:
...
Bohužel také se nezdařilo. Dovolil jsem si moc???!!

Ani ne, spíš Jarous se dneska blbě vyspal.:) Buď v klidu a ber to s nadhledem.
  • 0

#45 pk84

pk84

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 14:49

AHA & team napsal/a:
Upgradoval jsem WebUpdaterem z 3.40 na 3.80 a nedopadl jsem dobře, jen nápis GARMIN a víc ani ťuk.


Musím potvrdit že stejný problém se stal při aktualizaci Dakoty 20 přes Webupdater z 3.10 na 3.30. Logo Garmin a konec.
  • 0
Vložený obrázek

#46 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 15:22

adray: tady si stahni vzdycky o jednu vyssi a jed proste postupne. Ja musel taky dost laborovat, nez se mi to podarilo rozchodit:

http://garminoregon....om/Versions x50
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#47 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 16:58

Misha kulicka napsal/a:

S474N napsal/a:
Tem co to blbne, jakou cestinu pro zajimavost pouzivate?

Já používám mnou upravenou originální češtinu.

A to je ze které verze FW 3.40 nebo z té 3.80? Resp. padne to i když tam nasuneš origo češtinu, která je k 3.80? tzn. verzi 2.40?
  • 0

#48 adray

adray

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 17:39

S474N napsal/a:
adray: tady si stahni vzdycky o jednu vyssi a jed proste postupne. Ja musel taky dost laborovat, nez se mi to podarilo rozchodit:

http://garminoregon....om/Versions x50

Tak to je výborný!! Díky moc. Jsem rád, že jsou tu ještě bezva kluci:-)
Určitě to zkusím
  • 0

#49 milousek73

milousek73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 17:41

S474N napsal/a:
Tem co to blbne, jakou cestinu pro zajimavost pouzivate?


češtinu ve starší verzi staženou tady někde ve foru,ale po nahrání nového fw jsem tam jinou nedával,tudíž ta od garminu.
Blbne to jen když dám bod trasy město.Navigace na adresy funguje.
  • 0

#50 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 20:13

2 milousek73: Hmm, tak to mi taky jede, zkusil bych češtinu co je od Garminu k téhle verzi FW. Pak uvidíš... Jinak češtinu pro x50, jsem tady nikdy neviděl, někdo ji má ke stažení v profilu na GC.com, ale už nevím kdo. Já si upravoval tu od Hunta původně určenou pro x00, ale plno věcí tam je jinak.
  • 0

#51 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 20:33

REVIZ napsal/a:

Misha kulicka napsal/a:

S474N napsal/a:
Tem co to blbne, jakou cestinu pro zajimavost pouzivate?

Já používám mnou upravenou originální češtinu.

A to je ze které verze FW 3.40 nebo z té 3.80? Resp. padne to i když tam nasuneš origo češtinu, která je k 3.80? tzn. verzi 2.40?

Mám dojem, že to bude čeština tak z té verze 3.40, kterou jsem si vždycky postupně upravoval, když se objevily nové funkce. Češtinu k 3.80 jsem ještě nezkoušel.
  • 0

#52 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 21:20

Nova (neoficialni) cestina je k nejnovejsim verzim firmware vzdy k dispozici na http://opengtt.nomi.cz/releases/.
Ovsem vypada to, ze cestiny pro X50 se tam zatim nikdo asi nechopil.
  • 0

#53 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 21:36

No on ji někdo přeloženou měl, ale naposledy fungovala před tím, než se objevily filtry. Jinak češtiny pro x50 si upravujeme sami.
  • 0

#54 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 22:32

Kdyby někdo zjistil, co v té staré češtině zlobí (že nefunguje při vytváření trasy výběr města pomocí klávesnice), tak dejte vědět. Nechce se mi zase upravovat nová čeština.
  • 0

#55 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 6:32

Misha Kulicka:A je to teda tou češtinou? Když tak funkční, mnou upravenou češtinu od Hunta pro verzi FW 3.71 a novější najdeš ve vlákně: http://www.geocachin...728#post_215728 sice jsou tam některý věci dublovaně, ale funguje. Já to teď postupně dodělávám podle origo češtiny 2.40, ale přeložený tam všecko rozhodně není. Jsem na řádku cca 1400 z víc než 2200, takže to ještě chvíli bude trvat. Pro všechny, kdo si ji chtějí upravit sami, doporučuju tohle makro: http://www.geocachin...552#post_215552
  • 0

#56 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 7:16

Tak to tuhne při přípravě trasy i s originál češtinou. Bude to tedy bug FW a ne problém s češtinou...
  • 0

#57 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 7:20

medwyn_cz napsal/a:
Nova (neoficialni) cestina je k nejnovejsim verzim firmware vzdy k dispozici na http://opengtt.nomi.cz/releases/.
Ovsem vypada to, ze cestiny pro X50 se tam zatim nikdo asi nechopil.


Naopak mam informace, ze se ji prave chopil. Jak jsem psal drive - uz ji mam a testuji ji. Dejte tomu par dni.

REVIZ: "problem" cestiny kterou tu delas je ta, ze pouziva zbytecne moc stringu, ktere se v novych FW ani nevyskytuji.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#58 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 7:28

Tak upgrade webupdaterem z 3.74 bez problémů, ta chyba při editaci jména waypointu se už neprojevuje, takže zatím dobrý, uvidíme co bude dál.
  • 0

#59 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 8:37

S474N napsal/a:REVIZ: "problem" cestiny kterou tu delas je ta, ze pouziva zbytecne moc stringu, ktere se v novych FW ani nevyskytuji.

Já o tom vím, to je taky jeden z důvodů proč to komplet předělávám. Moje je na tom jen to doplnění, co má jinak 550ka a tam je jich navíc jen pár, když jsem nevěděl co a jak přeložit. Problém je v tom, že ani v originálu 2.40 není všecko přeložený, třeba filtry tam vůbec nejsou, takže i tak musíš furt testovat. Navíc některý položky jsem v menu nikdy neviděl a to se překládá dost blbě, když nevíš k čemu se to vztahuje...
  • 0

#60 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 8:40

REVIZ: obavam se, ze je to zbytecna prace, protoze duplikujes praci jinych. V soucasne dobe mam uz minimalne tyden betaverzi predelane cestiny a zatim vse vypada v poradku. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama