Přejít na obsah


Fotka

Pomoc s dotazníkem


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
36 odpovědí na toto téma

#21 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 1:38

Mě kdyby pozvala hezká a milá slečna, tak se na ní s klidem anglična culim a zubama filtruju logr;) Co se týká jejího pití a placení....její cenu až tak neřeším,dávám si ji v gastrozařízeních jen občas,ale když už, tak při pohodičce... Doma mám fakt rád dát si rozpustnou kávu s notnou dávkou mléka a trochou třtinového cukru (ano, jsem prznitel)... Uvažuji,že si někdy zajdu do speciálního obchodu a koupím si nějakou kvalitku na mletí pro vyloženě požitkové chvíle... Co se týká "mekáče", káva se tam dá pít, ale rozhodně nečekejte něco vyjímečného. P.S. Jsem založením spíš čajovnář. V mojí oblíbené čajovně bych relaxoval pořád:-D Když zrovna nepiju vyloženě speciality, dávám si buď klasický černý čaj s mlékem, nebo po vzoru mé oblíbené "nejmenované" filmové postavy "Earl Grey - horký";-) taktéž s mlékem.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#22 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 8:35

Anupev napsal/a:
...Když zrovna nepiju vyloženě speciality, dávám si buď klasický černý čaj s mlékem, nebo po vzoru mé oblíbené "nejmenované" filmové postavy "Earl Grey - horký";-) taktéž s mlékem.

Můstek je váš, veliteli :)
  • 0

#23 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 8:50

Máš to tam, 6 odpovědí a hotovo...
  • 0
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com

#24 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 9:02

hotovo... ale je to chybně sestavené... o frenčízně jsem mohl slyšet z více zdrojů, než z jednoho, osobně jich znám víc, než se tam dá vyplnit, absolventi gymnázií či obchodních akademií nemají střední odborné vzdělání s maturitou, ale to jsou jen takové detaily... jinak preso za 40 standardní veliksoti se neplatí ani na památkách v zahraničí... kýbl amerického kafe už pak jo... snad dotazník při obhajobě práce nikdo moc nerozcupuje...
  • 0

#25 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 9:16

mirotiro napsal/a:
hotovo... ale je to chybně sestavené... o frenčízně jsem mohl slyšet z více zdrojů, než z jednoho, osobně jich znám víc, než se tam dá vyplnit, absolventi gymnázií či obchodních akademií nemají střední odborné vzdělání s maturitou, ale to jsou jen takové detaily... jinak preso za 40 standardní veliksoti se neplatí ani na památkách v zahraničí... kýbl amerického kafe už pak jo... snad dotazník při obhajobě práce nikdo moc nerozcupuje...

Ano, velmi slušné espresso bylo letos v létě v Itálii většinou pod 1 euro, typická cena 0,9 €. Kafe v česku nad 40Kč je spíš chucpe :@
  • 0

#26 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 10:40

V Italii si radeji davam na svahu Bombardino :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#27 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 10:46

[quote]radims napsal/a:
[quote]
40 peněz je tak 1,6€. Za rospustnou kávu bych to nedal, ale za dobrý presso z kvalitní mašiny klidně. Ale...B) zase ne u nás, spíš tak někde, kde se tím Eurem platí.[/quote]

Třeba na Slovensku;) :-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#28 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 12:08

radims napsal/a:
... ale za dobrý presso z kvalitní mašiny klidně...

Jestli si sam sobe neodporujes. B)

Ja zjistil, ze z velkyho procenta kavaren odchazim mene ci vice nespokojen, asi to bude tim, ze jsem si zvyknul na pravidelny prisun kvalitniho kofeinu z kavovaru v praci. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#29 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 13:13

Qwee_cz napsal/a:
Ahoj, mohl bych Vás poprosit o vyplNění následujícího dotazníku? Je to na pár minut. Je to anonymní. Výsledky budou použity pro diplomovou práci. Točí se to okolo kavárny. Díky Moc!

http://www.vyplnto.c...ruzkum-kavarny/


No nevím, jestli je tohle dotazník na diplomovou práci...

Jdu si dát dobré preso za 25 ká čé ;)
  • 0

#30 Qwee_cz

Qwee_cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 16:01

hoblik napsal/a:

Qwee_cz napsal/a:
Ahoj, mohl bych Vás poprosit o vyplNění následujícího dotazníku? Je to na pár minut. Je to anonymní. Výsledky budou použity pro diplomovou práci. Točí se to okolo kavárny. Díky Moc!

http://www.vyplnto.c...ruzkum-kavarny/


No nevím, jestli je tohle dotazník na diplomovou práci...

Jdu si dát dobré preso za 25 ká čé ;)



každý studuje jiný obor - já třeba hotelnictví. Takže jiné téma dotazníku by mi asi neprošlo :-D
  • 0

#31 Qwee_cz

Qwee_cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 16:08

díky za vyplnění dotazníku a hlavně za rady..s tou cenou je to asi opravdu přemrštěné..počítala jsem s cenou v rozmezí 30-35Kč za espesso s mlékem, včetně vody prosté. Dotaz se vztahoval spíše na ochotu. chtělo by to taky nějaké ženy, aby se síly vyrovnaly (kačeři jsou spíš chlapi, kteří do kaváren moc nechodí) :-) pokud by někoho zajímaly výsledky, tak je najde 20.10. na webových stránkách
  • 0

#32 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 16:28

Qwee_cz napsal/a:
díky za vyplnění dotazníku a hlavně za rady..s tou cenou je to asi opravdu přemrštěné..počítala jsem s cenou v rozmezí 30-35Kč za espesso s mlékem, včetně vody prosté. Dotaz se vztahoval spíše na ochotu. ...

No právě že ta ochota není.
To jedno euro (0,9) bylo za kávu VČETNĚ cukru, smetany a vody. Ne za příplatek, jako u vydřiduchů u nás :D
  • 0

#33 Gwen_CZ

Gwen_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 17:30

Vyplněno :-) Ale kafe nepiju, takže moje odpovědi tě asi moc nevytrhnou :)
  • 0

#34 ZirafaPetra

ZirafaPetra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 18:30

Mě to furt házelo nějakou chybu tak mi to nešlo odeslat... ale kafe taky piju tak jednou za měsíc, tak to asi ani o nic nepříjdeš ;) kdyžtak zkusím z práce...
  • 0

#35 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 18:39

dr.vota napsal/a:

Anupev napsal/a:
...Když zrovna nepiju vyloženě speciality, dávám si buď klasický černý čaj s mlékem, nebo po vzoru mé oblíbené "nejmenované" filmové postavy "Earl Grey - horký";-) taktéž s mlékem.

Můstek je váš, veliteli :)


Něco podobného jsem zkusil jednou u kamaráda v autě a ty pohledy stály za to...;)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#36 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 18:53

Sylvia999 za ProKesTom - hotovo
  • 0

#37 Qwee_cz

Qwee_cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 8:56

Díky, již není potřeba dále vyplňovat. Díky všem za pomoc a za zajímavou diskuzi.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama