Přejít na obsah


Fotka

c:geo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1308 odpovědí na toto téma

#1241 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2015 - 20:23

o nastavení kdy zobrazit vim,
me se podarilo ve skriptu GCTour zadat souradnice a naimportovat je do c:geo jako kese, ale vypada to jinak nez bych si pral,
bohuzel jsem to psal anglicky programatorum, ale ti se omluvili, ze nechapou co chci,

pokud by o tuto možnost - přidání extra bodů mezi keše / do mapy bez ostatních wpts mělo více uživatelů zájem, možná by jsme u tvůrců apky uspěli


Tento příspěvek byl upraven od mirecek7: 22 duben 2015 - 6:29

  • 0

#1242 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 19:47

Zdravím, mám dotázek.. .

Vždy jsem měl v seznamu keší u odlovených před názvem zelený pruh. Toto mi ted c:geo nezobrazuje. Nevíte, čím by to mohlo být ???  Dobře jsem po aktualizací keši viděl, co už můžu smáznout, apodobně... přišlo mi to jako dobrá věc...

Díky za odpovědi.

R.


  • 0

#1243 Doldal

Doldal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 19:54

Zdravím, mám dotázek.. .

Vždy jsem měl v seznamu keší u odlovených před názvem zelený pruh. Toto mi ted c:geo nezobrazuje. Nevíte, čím by to mohlo být ???  Dobře jsem po aktualizací keši viděl, co už můžu smáznout, apodobně... přišlo mi to jako dobrá věc...

Díky za odpovědi.

R.

mě se ten pruh zobrazuje.....aktualizovat keš?


  • 0

#1244 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 20:02

mě se ten pruh zobrazuje.....aktualizovat keš?

No právě...   že když jsem ho tam měl, a dal aktualizovat již odlovenou keš, tak zmizel....

 

Je možné, že je někde v nastavení něco zakázaného ????


  • 0

#1245 Doldal

Doldal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 7:00

to Re0: nic takového jsem nenašel, zkusil jsem aktualizovat keš a zelený pruh tam pořád mám......u které keše ti to dělá( resp. nedělá)?...máš na GC.com tuto keš pořád jako FI ?

případěn zkusit aktualizovat c:geo na poslední verzi...restartovat zařízení....


  • 0

#1246 michecd

michecd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 7:20

A jsi pořád přihlášený přes c:geo na GC.com? Někdy ma c:geo problém s přihlášením. Měl by si dole na úvodní obrazovce vidět svůj nick a počet kesi.
  • 0

#1247 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2015 - 13:23

Tak problém byl někde v přístroji...   nic mi nepomáhalo, tak jsem zrestartoval telefon, a najednou už to šlape, jak má.... díky za snahu pomoct....


  • 0

#1248 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2015 - 18:29

Je možné nějak c:geo přimět, aby se načetly kompletně všechny logy?

Ve výchozím stavu načítá jen několik posledních a občas by se mi hodilo mít je k dispozici všechny.


  • 1

#1249 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2015 - 18:43

Není. c.geo stahuje jen poslední logy, které se načtou při otevření stránky keše na webu a těch je myslím 30. Můžeš si ale přes menu otevřít keš v prohlížeči a tam samozřejmě načteš všechno.


  • 0

#1250 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2015 - 7:29

Tady je další výhoda mít databázi v GeoGetu (a nejlépe pravidelně udržovanou). GeoGet schovává logy ownera, tvoje a pak několik posledních normálních.


  • 0

#1251 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2015 - 8:16

Je možné nějak c:geo přimět, aby se načetly kompletně všechny logy?
Ve výchozím stavu načítá jen několik posledních a občas by se mi hodilo mít je k dispozici všechny.

 

Já si trochu nedovedu představit, že by mělo c:geo načítat všechny logy dané keše. To bych nad stahováním všech logů jedné keše strávil mládí (hlavně nevím, co bych dělal s někdy i několika tisíci zápisky jiných kačerů).
 

Ale nebudu zbytečně rýpat. :) Jak už napsali jiní, c:geo stahuje jenom posledních několik logů, popřípadě logy tvých přátel na GC.com, máš-li to potvrzeno v nastavení. Kolikrát mi už tahle funkce pomohla v terénu.


  • 1

#1252 miralill70

miralill70

    Premium Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2015 - 9:28

Já si trochu nedovedu představit, že by mělo c:geo načítat všechny logy dané keše. To bych nad stahováním všech logů jedné keše strávil mládí (hlavně nevím, co bych dělal s někdy i několika tisíci zápisky jiných kačerů).
 

Ale nebudu zbytečně rýpat. :) Jak už napsali jiní, c:geo stahuje jenom posledních několik logů, popřípadě logy tvých přátel na GC.com, máš-li to potvrzeno v nastavení. Kolikrát mi už tahle funkce pomohla v terénu.

Souhlasím s KuliskemW. Opravdu by to trvalo dost dlouho, to by ti na ty kešky ani nezbyl čas :D Ale zase jepravda, že kdyby se načetlo alespoň 40 logů, taky by to nebylo špatné. Jednou se mi stalo, že podle logů jsem našel obtížnou bonusovku, která čítala asi 10 stage a série měla asi 16 keší rozházených v okruhu 20 km :).


Tento příspěvek byl upraven od miralill70: 17 květen 2015 - 9:29

  • 1
K zapisování kešek používám počítač Windows 7 Home Premium.
K hledání pokladů používám GPS Garmin eTrex Legend HCx.
K hledání pokladů používám také mobil a tablet Samsung Galaxy Core LTE a Samsung Galaxy Tab 3.
Přeji vám také co nejvíce nalezených krabiček... :) ;) :D

 

Můj profil na poznejmisto.cz: GarfieldCZ, moje fotky (zatím :D): 2649, 2669, 2716, 2744, 2799, 2896

 

PS: Věk v profilu je pouze geocachingový, ne opravdový ;)

b8185209-23a7-4c3f-bac8-9dee9b2f8ae8.jpg


#1253 Fiji0789

Fiji0789

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2015 - 9:24

Prosím,poraďte mi někdo :-( Na webové stránce se normálně přihlásím al když se chci přihlásit do aplikace v mobilu a dám ZKONTROLOVAT,tak mi to napíše "Chybné přihlašovací údaje",Proč??


  • 0

#1254 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2015 - 10:14

Zkus tohle: jdi do Menu – Nastavení – Služby – a dole zaškrtni Identifikovat se jako webový prohlížeč. Ukonči c:geo nebo restatruj telefon.


  • 0

#1255 miriam123

miriam123

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2015 - 10:49

stáhni si angličtinu do hlavy


  • 0

#1256 Hordubal65

Hordubal65

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2015 - 8:36

Jdou uložit do C gea spočítané finální souřadnice, abych je viděl v seznamu stažených keší?Jsem v tomto lama :-(


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 22 červen 2015 - 9:02
sloučeno s threadem již k tomuto účelu založeným

  • 0

#1257 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2015 - 8:49

Jdou uložit do C gea spočítané finální souřadnice, abych je viděl v seznamu stažených keší?Jsem v tomto lama :-(

vlákno na c:geo jsi četl?

http://www.geocachin...18-cgeo/page-63


  • 0

#1258 Hordubal65

Hordubal65

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2015 - 12:46

Vyřešeno. V seznamu kde je keš přidat nový bod trasy, zadat finální souřadnice a srolovat dolů a zatrhnout nastavit jako souřadnice keše v c-geo :-)


Tento příspěvek byl upraven od Hordubal65: 22 červen 2015 - 12:47

  • 0

#1259 Lexon

Lexon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2015 - 11:18

Ahoj, na jednom zařízením mám v c:geo uloženy kešky s přidanými waypointy (finálky atd.). Potřebuji to takto přenést na druhé zařízení. Když dám export a na druhém zařízení import GPX souboru, tak se tam ty kešky načtou, ale bohužel bez těch mnou doplněných waypointů. Jak je tam dostanu? Proč se neuloží do GPX souboru při exportu?


  • 0

#1260 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2015 - 21:47

Ahoj, doteď jsem používal Adrake, ale zkouším i c:geo a doteď jsem nepřišel na to, jak je to s offline field notes. Stejně jako v adrake bych u keše rád nastavil offline nález a keš poté odeslal jako filed nato na web a tam až zalogoval. Poradí mi prosím někdo, ideálně polopaticky krok po kroku, kam v aplikaci klikat, popř. co mít i nastaveno? 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama