Přejít na obsah


Fotka

c:geo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1308 odpovědí na toto téma

#1261 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2015 - 21:54

Mrkni na wiki. Snad to bude stačit. 


  • 0

#1262 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2015 - 10:02

To jsem četl, ale nepodařilo se mi po zalogování návštěvy dostat keš do seznamu uložených, aniž bych ji měl uloženou v offline. Tedy pokud si ji uložím jako offline a poté zaloguji, tak se nakonec v seznamu s oranžovou čárou objeví. Pokud si ji jen rozkliknu a dám nastavit nález, tak c:geo píše, že log uložilo, ale nikde ho nevidím, resp. nevím kam.


  • 0

#1263 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2015 - 10:15

Aha. Offline log se normálně zapíše do logů a když si keš později otevřeš (a přitom ji nemáš uloženou), tak by tam měl pořád být. Jenže když chceš exportovat FN, tak tu keš musíš mít uloženou v nějakém seznamu, aby c:geo vědělo, odkud a z jakých keší má FN exportovat.
Takže před/při hledání keš ulož, zapiš FN a pak doma exportuj ze seznamů.


  • 0

#1264 kamcarohl

kamcarohl

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 9:11

Zdravim, jsem zaregistrivana na geocaching.com, odklikla jsem i potvrzovaci e-mail, nainstalovala jsem si i aplikaci c:geo a kdyz se chci prihlasit tam furt mi to pise chybne prihlasovaci udaje...vsechno pisu spravne..zkousela jsem to asi 50x a pokazde dostanu tu samou odpoved, nevite kde by mohla bejt chyba? Ja uz jsem opravdu zoufala
  • 0

#1265 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 10:41

Zdravim, jsem zaregistrivana na geocaching.com, odklikla jsem i potvrzovaci e-mail, nainstalovala jsem si i aplikaci c:geo a kdyz se chci prihlasit tam furt mi to pise chybne prihlasovaci udaje...vsechno pisu spravne..zkousela jsem to asi 50x a pokazde dostanu tu samou odpoved, nevite kde by mohla bejt chyba? Ja uz jsem opravdu zoufala

No a na web se ručně přihlásíš ? C:Geo se totiž na ten web hlásí tvým nickem taky. Takže tam bych začal.
  • 0

#1266 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 10:49

Zdravim, jsem zaregistrivana na geocaching.com, odklikla jsem i potvrzovaci e-mail, nainstalovala jsem si i aplikaci c:geo a kdyz se chci prihlasit tam furt mi to pise chybne prihlasovaci udaje...vsechno pisu spravne..zkousela jsem to asi 50x a pokazde dostanu tu samou odpoved, nevite kde by mohla bejt chyba? Ja uz jsem opravdu zoufala

 

Zaškrtni v nastavení / služby Identifikovat se jako webový prohlížeč. Pomáhá to. 


  • 0

#1267 kamcarohli

kamcarohli

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 17:18

Zaškrtni v nastavení / služby Identifikovat se jako webový prohlížeč. Pomáhá to.

udelala jsem vsechno co jste mi poradili..a ja uz fakt nevim proc to nejde..jeatli to treba neni telefonem..

No a na web se ručně přihlásíš ? C:Geo se totiž na ten web hlásí tvým nickem taky. Takže tam bych začal.

jo lrihlasim se rucne normalne bez problemu uz fakt nwvim
  • 0

#1268 HarryhoCache

HarryhoCache

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2015 - 15:37

Pokud se na web přihlásíš:

v C:geo vybrat Geocaching.com (ne jiný), zadat jméno a heslo (case sensitive?) a zkus "Zkontrolovat".


  • 0

#1269 scottak82

scottak82

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2015 - 11:25

Zdravím, taky se mi nejde přihlásit do aplikace c:geo, zkoušel jsem už všechno možné ale nejde to. Když dám zkontrolovat tak mi to píše chbné přihlašovací údaje, přitom s těmi samými údaji se přihlásím na web úplně bez problémů.


  • 0

#1270 HarryhoCache

HarryhoCache

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2015 - 16:56

Těžko říci. Ne že bych věděl řešení, ale vždy je dobré uvést platformu, na které to řešíš a verzi OS.

Jinak nějaké tipy k přihlašování jsou zde: http://www.cgeo.org/faq.html


  • 0

#1271 scottak82

scottak82

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2015 - 13:56

Mám Samsung Galaxy Trend GT - S7280 a v něm OS Android 4.2.2. Zkoušel jsem vše co jsem se zde dočetl i v odkazu, který jsi napsal a stále nefunguje a mě to začíná rozčilovat,


Tento příspěvek byl upraven od scottak82: 25 srpen 2015 - 13:56

  • 0

#1272 Doldal

Doldal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2015 - 14:12

s tím jsem problém nikdy neměl...jediné co mne napadá: zkontrolovat připojení k netu, v cgeo : zkotrolovat jméno a heslo, zaškrtnout aktivaci služby geocaching.com....případně se obrátit na tvůrce cgeo ...


  • 0

#1273 scottak82

scottak82

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2015 - 7:09

Bohužel toto všechno jsem už zkoušel tak minimálně 100x a pořád stejné  :(


  • 0

#1274 Doldal

Doldal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2015 - 7:43

v tom případě obrátit se na support cgeo.


  • 0

#1275 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2015 - 14:59

pokud to stále nejde, udělej screen přihlašovací stránky z mobilu a dej to sem, nebo mě kontaktuj přes SZ.

mě stále c:geo jede bez problémů na několika zařízeních, včetně nového HONOR 4X.


  • 0

#1276 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2015 - 19:26

Asi by bylo nejlepší napsat odkud jsi a třeba by se ozval nějaký dobrák z okolí který to používá.


  • 0

#1277 scottak82

scottak82

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2015 - 18:41

Vyřešeno, děkuji všem za rady. Zaregistroval jsem se na stránkách geocaching.cz a ne na geocaching.com, proto mi to nešlo. Takže po registraci na geocaching.com vše funguje tak jak má. Omlouvám se že jsem otravoval a ještě jednou děkuji všem, kteří měli snahu mi pomoci :-)


  • 2

#1278 David F-M

David F-M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2015 - 10:42

Tak nevím ale zdá se mi že po poslední aktualizaci jde offline uložit jen jednu cache za den možná i více ale je to fakt šíleně omezené. Pokud máte starší verzi která s tímto problém nemá tak ji neaktualizujte. A pokud by jste měli instalační soubor té starší verze tak sem hoďte odkaz. 


  • 0

#1279 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2015 - 11:56

Já jsem sice zatím žádný problém nezaznamenal, ale starší verze můžeš stahovat tady: https://github.com/cgeo/cgeo/releases
  • 0

#1280 David F-M

David F-M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2015 - 16:49

Tak jsem to ještě jednou před přeinstalaci zkusil a už jde stahováni keší pro offline použití prakticky bez omezení. Je možné že jsem měl předtím omezené stahování z důvodu velkého počtu uložených offline keší měl jsem jich okolo 1000. Promazal jsem je k počtu 500 a teď už jde vše jako dřív. Nejsem si jistý že to bylo tím počtem keší ale vypadá to tak.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama