Přejít na obsah


Fotka

Elias GC1K33Z ARCHIVACE :-(


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
77 odpovědí na toto téma

#41 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 13:40

V našem skromném počtu nálezů jsou čtyři hřbitovní kešky a musím uznat, že jsem byla vždy ráda, že ani jedna se nenacházela přímo na hřbitově. Nemám pro to nějaké logické vysvětlení, prostě jsem to tak cítila.;)
  • 0

#42 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 13:51

Qnik napsal/a:
Řeknu ještě jednu věc o které si každej udělejte svůj obrázek. Sorry, kluci ale musím, protože to tak prostě cejtím. Po zveřejnění FCTP byla na Eliášovi rapidně zvednutá návštěvnost...tak bych se ani nedivil..

Na jaře jsem kolem náhrobku zasejval trávu, protože to tam bylo už tak děsně vydupaný a keš disabloval. Samotnému se mě ta dálnice nelíbila.


FCPT tedy bylo publikováno až po vzniku dálnice!

Qniku, FCPT může za nárůst návštěvnosti na mnoha keších regionu a na hlavních příjezdových trasách, že by to byl ale důvod proč Elias zmizel?

Vážně si to myslíš? Tak se pojď podívat na čísla ....

Návštěvnost:
- 01/2010 1x
- 02/2010 11x March 12, 2009 - Published
- 03/2010 10x 03/2009 44x
- 04/2010 11x 04/2009 46x
- 05/2010 22x 05/2009 41x
- 06/2010 disable 06/2009 21x
- 07/2010 disable 07/2009 34x
- 08/2010 disable 08/2009 41x

Po publikaci FTPC
- 09/2010 9x 09/2009 22x
- 10/2010 32x 10/2009 19x
Proti prvnímu roku se návštěvnost opravdu zvedla, ale nebyla ani rozhodně tak vysoká, jako návštěvnost po publikaci a zařazení do legend.

Suma
- 2010 - 97x
- 2009 - 268x

Roman

PS: no flame, pls /za drobné chyby v počtech nálezů mě nepranýřujte ;)
  • 0

#43 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 13:56

f-roman - omlouvám se, ale na geowiki (http://wiki.geocaching.cz/wiki/Zkratky) jsem to nenašla - co je to FCPT (FTPC, FCTP) ? ;)
  • 0

#44 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 13:57

Diq..nenapsal jsem ze to tak musi bejt, napsal jsem ze to tak cejtim;) Cekal jsem kdy se ozvete. Ale nemysli si, ze po vyctu cisel me prestanete na tech eventech platit;)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#45 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 14:04

Alf Gang napsal/a:
f-roman - omlouvám se, ale na geowiki (http://wiki.geocaching.cz/wiki/Zkratky) jsem to nenašla - co je to FCPT (FTPC, FCTP)
? ;)


http://www.geocachin...7c-8dfe7768c224

edit: není zač B)
  • 0

#46 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 14:06

f-roman - díky;)
  • 0

#47 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 14:07

Qnik napsal/a:
.... Ale nemysli si, ze po vyctu cisel me prestanete na tech eventech platit;)


Platit Ti samozřejmě nepřestaneme, ale máš na obnovu jeden rok. Pak budeme chtít vyúčtování a poženeme Tě před tribunál, kde Tě odsoudíme k veřejnému lynčovaní tady fóru .... :D
  • 0

#48 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 17:29

lukabike.com napsal/a:
No z meho pohledu je mnohem"kontroverznejsi" kes GCGXPB. Stal jsem pred ni a proste jsem se k odlovu nepremluvil...

Ano taky se mi stalo neco podobneho na cache GCM7H4, dnes jiz archivovane. Tehda jsem ji sice odlovil abych se ujistil, ze to je pravda, ale nikdy nezalogoval na internetu. A udelal si jasny nazor na to kde lovit a kde nelovit a to dodrzuji dodnes.
S tou cache od Qnika bych asi problem nemel, jelikoz byla docela stranou, mimo hrob a jasne definovana ale i tak bych ji radsi videl mimo hrbitov.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#49 sepicnu

sepicnu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2010 - 0:28

I me se ELIAS velice libil. Bohužel nemám fotky, kterými bych se mohl pochlubit. Je škoda, že tak povedená keška zmizí kdesi v dějinách. Ale ti, co tam byli, mohou alespoň zavzpomínat. Upřímnou soustrast
  • 0
Lukyno

#50 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2010 - 14:28

Solim napsal:
S tou cache od Qnika bych asi problem nemel, jelikoz byla docela stranou, mimo hrob a jasne definovana ale i tak bych ji radsi videl mimo hrbitov.

No, moc stranou nebyla, ono na židovských hřbitovech (starých) obecně moc místa není.
Zakopávat cokoli na hřbitově kvůli hraní hry mi přijde minimálně proti dobrému vkusu, kdyby byla kousek vedle, za zdí atd, o nic horší by nebyla.
  • 0

#51 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2010 - 18:08

no masakr by byla keš udělaná jako urna...by asi mudlové koukali kdyby viděli někoho jak jí otvírá....
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#52 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2010 - 18:34

lukabike.com napsal/a:
S tou cache od Qnika bych asi problem nemel, jelikoz byla docela stranou, mimo hrob a jasne definovana ale i tak bych ji radsi videl mimo hrbitov.

Prosim toto jsem nepsal ja, prosim o editaci :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#53 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 8:50

Bych byl zvědavej jestli by mě to ty lidi, co se jim to nelíbí napsali do logu:-D .. 95% lidí ani náhodou. Ale tady je každej hrdina a moralizuje jak jen mu to klávesnice dovolí:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#54 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 11:47

Qnik napsal/a:
Bych byl zvědavej jestli by mě to ty lidi, co se jim to nelíbí napsali do logu:-D .. 95% lidí ani náhodou. Ale tady je každej hrdina a moralizuje jak jen mu to klávesnice dovolí:-)

Já patřím do těch 5 %.
  • 0

#55 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 11:59

Víš jak to je..po boji každej hrdina. Radši bych se k těm 5ti% nehlásil.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#56 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 13:57

CZECH.TIR napsal/a:
no masakr by byla keš udělaná jako urna...by asi mudlové koukali kdyby viděli někoho jak jí otvírá....


Kes ala urna existuje a ver, ze spouste lidi se ji otvirat nechce i kdyz na hrbitove ulozena neni. Sama ji mam odlovenou.
  • 0

#57 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 13:57

No, Qniku, teď sis teda natrousil pod židli :( Líbilo se mi, jaks tu o keši psal. Aby nebyla mýlka, mě se taková keš opravdu líbí, ale jsem rozpačitý z umístění. No a ty teď tady vypustíš takovou bombu... :( To chceš fakt tvrdit, že každej, komu se nelíbí keš mezi hroby, je zbabělý přikyvovač? Včetně MĚ? Za co že jste se do mě pustili? Za to, že jsem chválil keš, na který mi nateklo do bot???
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#58 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2010 - 8:48

Víš jak to je..po boji každej hrdina. Radši bych se k těm 5ti% nehlásil.


Qnik: Jakej boj a jakej hrdina? To musim navstivit kes na hrbitove, abych mohl napsat, ze se mi umistovani kesi na hrbitove nelibi? To je pochopitelne nesmysl.

  • 0

#59 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 15:42

Kamarádovi teď odstranili docela milou hřbitovní kešulku GC2546F, přikládám opravdu kuriózní dokumentaci - obrázek plakátku, jenž se objevil na hřbitově, okolo hřbitova a dokonce i na náměstí dotčené obce! :o
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#60 peterconnery

peterconnery

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 17:15

Chápu rozmrzelost ownerů téhle kešky ale ještě víc chápu ty kroky proti takovému umístění. Největší problém je asi v tom, že je ten listing příliš "humorný" na takovéhle umístění. Nemyslím si, že by se setkala s takovým "odporem", kdyby se skutečně týkala nějakého slavného rodáka, ale i tak... Věřím, že se mnou bude hodně lidí souhlasit, že i "hřbitovní keška" se dá umístit vně hřbitova a že je to tak lepší. Nevím, zda by vůbec bylo možné získat oficiální souhlas od obce k uložení kešky na hřbitově.... V případě zajímavého listingu se jistě každý, kdo má zájem a našel venku za zdí kešku, podívá i na ten hrob uvnitř hřbitova. Osobně jsem poznal díky geocachingu hodně starých a zajímavých židovských a německých hřbitovů a jsem za to rád. A až na pár vyjímek byly kešky umístěny tak, aby nenarušily pietu místa. Jde to, chce to jen trochu citu. To se ale pochopitelně netýká kešky Elias GC1K33Z a jejího provedení, - i když v případě starých židovských hřbitovů bývá většinou ta hranice hřbitova dost nejasná a zdi rozbořené, určitě by se na takových místech pro Eliase vhodné místečko našlo. Eliáše je škoda, ten nápad i provedení je skvělé, doufám, že zase "vstane z mrtvých".
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama