Přejít na obsah


Fotka

Jediný způsob jak zabránit CWG huntingu?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
219 odpovědí na toto téma

#1 misacz

misacz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 15:47

dnes jsem se zamyslel, vymyslel jsem tohle :) Jediný způsob jak zabránit CWG huntingu = oficiální oznámení na domovské stránce geocaching.cz, aby kačeři nepsali do logu vložení CWG. Pokud nebude vložení CWG do logu uváděno vůbec, nebo bude uváděno jen do "out:", tak nemají CWG hunteři jak poznat vložení CWG a nebudou objíždět kešky a vybírat z nich CWG. Nebo pro CWG používat jako zkratku nějaké slovo, které se v logu často vyskytuje (žádné mně nenapadá).
  • 0

#2 Fridmen

Fridmen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 15:53

No, když se bude pořád dokola používat jedno slovo, tak to určitě nikomu nedojde... to sou nápady, ale klidně to zaveďte povině, alespoň budu vědět kam mám na CWG vyrazit, někteří kačeři tam totiž nepíší nic a já zbytečně přicházím o CWG do sbírky.
  • 0
Sedíš- li jednou půlkou na rozpálených kamnech a druhou na kuse ledu, je ti statisticky velmi příjemně.

#3 misacz

misacz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 16:02

Tak vidím, že jedinou obranou (a tím pádem potěšením nálezce, který do kešky nevyrazil pro CWG najisto) je neuvádět do logu nic o vloženém CWG. Šlo by takové doporučení (o nezapisování CWG do logu) protlačit na stránky geocaching.cz?
  • 0

#4 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 16:07

a co takhle tam nepsat ani trackables a nelogovat je ani na webu.. aby se o nich nahodou nekdo nedozvedel..
  • 0

#5 geomacik

geomacik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 16:07

Co je ten CWG hunting? To jako kdyz nekdo vezme z kese CWG a nic za nej neda?
  • 0

#6 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 16:09

btw: kryci nazev pro cwg by mohla byt treba "nasada od smetaku". pouzivam to prakticky v kazdym logu.. btw: k cemu je kryci nazev, kdyz se vykeca na foru?
  • 0

#7 misacz

misacz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 16:10

CWG ale není trackable a jeho účel je právě v tom, že potěší náhodného nálezce. A hunting náhodné nálezce o to potěšení připraví. Pokud by to šlo jen jako doporučení na stránce gc.cz, rozhodně by to původnímu záměru neublížilo ale prospělo
  • 0

#8 misacz

misacz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 16:11

geomacik napsal/a:
Co je ten CWG hunting? To jako kdyz nekdo vezme z kese CWG a nic za nej neda?


ne, když sleduješ logy a jezdíš si pro CWG do kešek, ve kterých už jsi byl jen proto, abys z nich to CWG vybral
  • 0

#9 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 16:18

ne, když sleduješ logy a jezdíš si pro CWG do kešek, ve kterých už jsi byl jen proto, abys z nich to CWG vybral


Pokud tam ovšem dotyčný hunter výměnou vloží jiné CWG, tam v tom žádný problém nevidím.
  • 0
MaFa

#10 misacz

misacz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 16:20

MaFa napsal/a:

ne, když sleduješ logy a jezdíš si pro CWG do kešek, ve kterých už jsi byl jen proto, abys z nich to CWG vybral


Pokud tam ovšem dotyčný hunter výměnou vloží jiné CWG, tam v tom žádný problém nevidím.


někde jsem tu četl, že v Brně máte šanci najít CWG jen od tří hunterů, kteří objíždí kešky, a místo cizých CWG tam vkládají vlastní
  • 0

#11 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 17:05

V Plzni svého času byla taky jen Kometa... pak si udělali na baráku cwg směnárnu a je to lepší... ale když někde něco zahlédnou, tak pro cwg jedou i desítky kilometrů...
  • 0

#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 17:24

Nejak tomu porad nerozumim, cemu ten hunting vadi? Pochopil jsem, ze kdyz hunter uvidi CWG, ktere jeste nema, je ochoten se pro nej vydat. Dobre, no a? Tak si vymeni jedno moje CWG. Po kesich jich ale rozdam spousty, takze cemu to vadi?
  • 0

#13 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 17:26

a ja nekde cetl, ze kdyz masturbujes, tak Buh zabije kotatko..
  • 0

#14 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 17:38

Já tyhle aféry kolem CWG řeším tak, že žádný nemám a celkově je mi to jedno. Fixed.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#15 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 17:48

misacz napsal/a:
dnes jsem se zamyslel, vymyslel jsem tohle :)


Raději nemysli :|
  • 0

#16 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 17:50

misacz: mam pro tebe "konecne reseni" tveho problemu. Proste si ty CWG nenechavej vyrabet nebo je nikam nevkladej a nikdo ti je nebude krast. Proste se clovek musi smirit s tim, ze nekteri jsou svine (at jiz vedome, ci nevedome - uz jsem se setkal i s takovymi, kteri nevedeli, ze se maji menit vuci sobe). Ja to resim tak, ze mam u CWG karticku s textem, ze by se to melo menit za jine CWG. Pokud ani toto dotycny nerespektuje, tak s tim stejne nic vic neudelam ani ja, ani ty vymyslenim nejakych bejkaren ci kodovych znaceni.

misacz napsal/a:někde jsem tu četl, že v Brně máte šanci najít CWG jen od tří hunterů, kteří objíždí kešky, a místo cizých CWG tam vkládají vlastní

To tedy slysim poprve, ale na druhou stranu, pokud meni 1:1, tak v tom nevidim problem. Navic mi to neprijde moc "efektivni" zpusob ziskani CWG. To je lepsi si zajet na nejaky event a tech CWG tam vymenis desetinasobne az stonasobne vice. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#17 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 18:16

S474N napsal/a:
misacz: mam pro tebe "konecne reseni" tveho problemu. Proste si ty CWG nenechavej vyrabet nebo je nikam nevkladej a nikdo ti je nebude krast. Proste se clovek musi smirit s tim, ze nekteri jsou svine …


S tím mohu jen souhlasit. Já osobně měním CWG za jiné cennější předměty, pokud nějaké mám, pokud ne, nechávám je v keši.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#18 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 18:31

Nejak tomu porad nerozumim, cemu ten hunting vadi? Pochopil jsem, ze kdyz hunter uvidi CWG, ktere jeste nema, je ochoten se pro nej vydat. Dobre, no a? Tak si vymeni jedno moje CWG. Po kesich jich ale rozdam spousty, takze cemu to vadi?

Ale Halumo, tady preci nejde o to, ze nekdo vymeni CWG od misacz za jine, ale ze misacz nemuze najit zadne nove, protoze nachazi porad ty same - presne jak popsal mirotiro situaci na plzensku, jine CWG nez Kometa se skoro nedalo najit. Po urcite dobe uz budou mit vsechny kacery lovici v danem miste ve sve sbirce, takze daji pokoj.
  • 0
MaFa

#19 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 18:42

Ale prave o tom jsem mluvil, ne? kdyz nekam vyrazim, a za den rozdam treba pet CWGcek do ruznych kesi, tak je snad vsechny ten hunter nesebere, ne? Takze porad nevim, cemu to vadi? Ostatne, jen letos jsem byl v Plzni nekolikrat, a nejak jsem nachazel vsemozna CWGcka, jako v jakemkoliv jinem kraji. A jestli sel nekdo v mych stopach, tak si take mozna myslel, ze se tam da najt jen HaLuma. :)
  • 0

#20 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 18:42

MaFa: no ale to je problem pouze misacz. Pokud chce nejake nove, at vyrazi na nejaky event - idealne tedy mimo nebo holt musi byt rychlejsi, nez ten/ta Kometa :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama