Přejít na obsah


Fotka

Premium cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
115 odpovědí na toto téma

#101 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 14 srpen 2012 - 17:07

Já nevím...odlovil jsem pár keší PM only i když jsem tehdy PM nebyl..a teď už zase nejsem :-) Musím říct, možná to byly vyjímky, že díky asi nízké návštěvnosti nebo co byly o hodně v horším stavu než normální keše, které navštíví každý. Taky v nich nic nebylo. Neříkám, že v každé "obyč" kešce něco je, ale tady nebyl ani papír na zapsání natož LB. Některé jsem ani nelogoval, bo jsem z nich měl takový smutný pocit v duši. Tak to je moje zkušenost s PM kešemi.
  • 0

#102 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 19:26

Základní problém je v tom, že někteří kačeři se chovají k cizím keším dost neurvale a je jich stále víc a víc :-( Takže první krabice na Smrku GCYDYA vydržela několik let, pak se do ní někdo nutně musel prokopat v zimě a rozbil ji. Loni vyměněná vydržela něco přes rok. Takže nová krabice bude podstatně menší, ony ty Lock&Lock krabice nejsou zadarmo, Posun o 100 metrů a změnu na PM zatím neplánuju, ale varianta by to taky byla ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#103 vlackova

vlackova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 7:54

Jsem BM. S kešinkem to myslím vážně a beru ho jako doplňkovou hru při výletech apod. Pro mě PM nemá smysl - žiju v oblasti, kde je pořád dost mnou neodlovených BM keší, na FTF nelítám a moje historická navigace (zašipkáč :) by pokročilých fcí nevyužila. Odlovenou PM keš mám, v době lovu byla BM. Nicméně chápu snahu o určité "kvalitování" (taky si vybírám kešky, co budu hledat, městská okapová mikra mě téměř neberou, radši jeden bod z parádní náročné lesní multiny (GC1A3AP) než dvacet z tradičních tictackovek navíc z mudlopřeplněných míst, kde je riziko, že zrovna můj lov kešku vyzradí). Řeším to tak, že jsem svoji keš založila na místě, kde se nedá dojet autem, je to mysterka (lehká, ale otazník často odradí ty, co chtějí honem rychle bez námahy díkyzabod) a taky trochu stranou města. Vím, že to není ideální řešení pro všechny, ale než založím další, budu pečlivě hledat nějaké šikovné místo, kde nebude velké riziko vymudlení. Kačerské komunitě práci vracím spíš tím, že občas udělám event. Tam je příprava podobně náročná jako při výrobě kešky, ale nikdo vám event neukradne :).
  • 0

#104 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 9:27

Ahoj, jak zalogovat PMO keš memberem? lze to? Sám jsem PM, ale geokolega, co byl se mnou není...
  • 0

#105 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 9:32

raven95 napsal/a:
Ahoj, jak zalogovat PMO keš memberem? lze to?
Sám jsem PM, ale geokolega, co byl se mnou není...


http://wiki.geocachi...bers_Only_Cache

:)
  • 0

#106 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 9:59

Raraku napsal/a:

raven95 napsal/a:
Ahoj, jak zalogovat PMO keš memberem? lze to?
Sám jsem PM, ale geokolega, co byl se mnou není...


http://wiki.geocachi...bers_Only_Cache

:)


Super, diky;)
  • 0

#107 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 23:11

Chtěl jsem se zeptat na nedávné zkušenosti s vlastní PMO keší po skončení prémiového členství. Na stránkách GS se píše, že v takovém případěz editačního formuláře zmizí zatržítko, kterým se mění PMO status keše. Pokud má majitel keše zájem toto změnit, má se obrátit na reviewera.

Já jsem byl zvědavý, co všechno se změní, a tak jsem si počkal, až mi vyprší předplatné, a stal jsem se na chvíli neplatícím členem. K mému údivu zatržítko nezmizelo. Mohl jsem měnit kteroukoliv svoji keš z PMO na non-PMO a naopak. Bylo to tedy jinak, než se na stránkách GS píše.

Rád bych v tomto smyslu upravil článek v Geowiki, ale pro jistotu bych se rád zeptal na zkušenosti ostatních. Pokud nemáte prémiové členství, jste schopni změnit svoji vlastní keš na "premium member only"? Podle všech popisů by to nemělo jít, ale u mě to fungovalo. Není možné, že to třeba nějaký čas trvá, než přestanou fungovat všechny vymoženosti prémiového členství?
  • 0

#108 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 0:05

Pajast napsal/a:
Chtěl jsem se zeptat na nedávné zkušenosti s vlastní PMO keší po skončení prémiového členství. Na stránkách GS se píše, že v takovém případěz editačního formuláře zmizí zatržítko, kterým se mění PMO status keše. Pokud má majitel keše zájem toto změnit, má se obrátit na reviewera.

Já jsem byl zvědavý, co všechno se změní, a tak jsem si počkal, až mi vyprší předplatné, a stal jsem se na chvíli neplatícím členem. K mému údivu zatržítko nezmizelo. Mohl jsem měnit kteroukoliv svoji keš z PMO na non-PMO a naopak. Bylo to tedy jinak, než se na stránkách GS píše.

Rád bych v tomto smyslu upravil článek v Geowiki, ale pro jistotu bych se rád zeptal na zkušenosti ostatních. Pokud nemáte prémiové členství, jste schopni změnit svoji vlastní keš na "premium member only"? Podle všech popisů by to nemělo jít, ale u mě to fungovalo. Není možné, že to třeba nějaký čas trvá, než přestanou fungovat všechny vymoženosti prémiového členství?



Nedávno jsem s tímto také trochu experimentoval a mám naprosto stejné zkušenosti jako ty.
  • 0

#109 rr

rr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 6:46

Pajast napsal/a:
(..) Není možné, že to třeba nějaký čas trvá, než přestanou fungovat všechny vymoženosti prémiového členství?


Spíš to je nějaká chyba, kterou GS buď časem opraví nebo to prohlásí za standard.
  • 0
nás a naše geopříhody naleznete na www.rrota.cz

#110 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 7:56

podle mé zkušenosti různé PM vymoženosti nabíhají postupně a ne v jednou okamžiku a myslím, že postupně i odumírají. Jak je to období ale dlouhý těžko říct.
  • 0

#111 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2016 - 18:04

Nemáte, prosím, někdo vyzkoušeno, co se stane, když si dáte do watchlistu PM only keš a pak vám PM skončí? Chodí vám z ní logy dál, nebo šlus? Díky.


  • 0

#112 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 333 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 9:47

Nemáte, prosím, někdo vyzkoušeno, co se stane, když si dáte do watchlistu PM only keš a pak vám PM skončí? Chodí vám z ní logy dál, nebo šlus? Díky.

 

Logy by ti měly chodit dál. Ovšem když ji pak z watchlistu vyřadíš, tak zpátky už ji nedáš.


  • 0
Mám všech pět P: Pupek, platfus, plotýnky, protézu, a pravidelnou plynatost.

#113 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 10:51

Logy by ti měly chodit dál. Ovšem když ji pak z watchlistu vyřadíš, tak zpátky už ji nedáš.

https://www.geocachi....aspx?w=2058272


  • 0
> Body nesmrdí <
Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#114 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 333 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2016 - 11:20

 

Pořád se člověk učí.


  • 0
Mám všech pět P: Pupek, platfus, plotýnky, protézu, a pravidelnou plynatost.

#115 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2016 - 14:39

Tak jsem právě zjistila, že mi po skončení PM zůstala dál v nabídce možnost přidávat FP :D. Uvidíme, jak dlouho. Použít jsem to zatím nezkusila, nic jsem ještě od tý doby nelogovala.
  • 0

#116 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2016 - 19:18

Momentálně lze ještě pořídit PM za polovic. To se ti nechce dát ani ty čtyři stovky?


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama