Přejít na obsah


Fotka

LG Optimus One


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 stepanm

stepanm

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 16:47

Čau, konečně přišel čas vyměnit můj starý samsung za pořádný mobil a zaujal mě LG optimus one.. Máte ho někdo?? Jak je na něm citlivá GPS?? Najde se i v lese??;) Dík za všechny odpovědi..
  • 0

#2 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 17:33

Od včerejška ho máme v rodině, takže jsem ho ještě nestačil moc otestovat, gps jsem zapnul asi 2 metry od okna a asi do minuty měla chycenou pozici s přesností 10m, odpovidalo to realu narozdil od meho Samsungu GalaxyS, ktery ukazoval 50m vedle, takze zatim spokojenost. Otestuju ho zitra venku a dam vedet vic.... ;)
  • 0

#3 RouLovci

RouLovci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 17:43

Sovic13 napsal/a:

Kdyžtak sem pak dej všechny postřehy o tomhle mobilu, ne jen GPS. Taky po něm pokukuju.
  • 0

#4 stepanm

stepanm

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 18:19

Díky za informace.. při tom chytání si měl zapnuté A-GPS??
  • 0

#5 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 18:49

Mel jsem zaple zamereni pres bezdratove site wifi a mobilni site, pribliznou polohu pres wifi lokaci si to nacetlo, jestli si to stahlo info o satelitech pres wifi nevim, ale nejspis jo. Kdyz tak posilejte dotazy a ja se na ne pokusim odpovedet, popripade natocim video. Do zitra se pokusim o tracklogy Oregon 300, Samsung GalaxyS a LG Optimus One.
  • 0

#6 andresci

andresci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 18:58

toto téma budu taky sledovat mám totiž na tento telefon zálusk;);)
  • 0

#7 a5884773

a5884773

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 21:00

moje rada zní: nebrat LG, jsou to hnoje, něco jako fiat, citroen mezy auty. Vážně, neznám horší značku než LG.
  • 0

#8 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 21:19

Mam tenhle telefon asi 3 tydny a naprosta spokojenost, vydrz s beznym pouzivanim, trochu wifi, trochu netu, nejaka hra, volani a nejaka sms v pohode 2 dny, mozna by vydrzel i 3. Posledni verze androidu take neni spatna. Gps presnost v prirode tak 6 metru, satelity nacte do 30 vterin, v lese zatim nevim.Hodina kesovani mi vychazi asi na 10 procent kapacity baterie.Dal jsem si tam ofiko aplikaci GC a spokojen, je velmi rychla.Ale telefon pouzivam jen jako doplnek GPS. Proti G 1 je telefon super. A za cenu 5000 Kc, nevidim problem, ja muzu doporucit dalsim koupechtivym.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#9 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 22:37

No nevím. Možná už je to jiné, ale ... Mám LG Arénu už dva roky, taky to byla samá chvála a skutek utek. Jako zarážka pod dveře dobrý. :@ LG už nevěřím ani nos mezi jedním okem.
  • 0

#10 a5884773

a5884773

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 0:29

10% baterky na hodinu-- slabý.
  • 0

#11 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 12:47

DUsoft napsal/a:
No nevím. Možná už je to jiné, ale ...
Mám LG Arénu už dva roky, taky to byla samá chvála a skutek utek. Jako zarážka pod dveře dobrý. :@
LG už nevěřím ani nos mezi jedním okem.


A jaky ma problem?
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#12 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 13:49

a5884773 napsal/a:
10% baterky na hodinu-- slabý.


A jaky bys ty radil mobil s OS, ktery se zapnutou GPS a daty nezere baterku?
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#13 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 14:11

v poslední době se u tohoto modelu, který se prodává u Vodafone, objevuje problém se softem...
http://androidforum....fonu-t9056.html
http://androidforum....-t7697-390.html
  • 0

#14 andresci

andresci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 14:16

no co sem se tak ptal tak u vodafonu nebrat je to prej nějaká očesaná verze ale nemám to ověřeno jen mě to tvrdil kamoš co prodává v obchodě s mobilama:(
  • 0

#15 stepanm

stepanm

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 17:10

a5884773 napsal/a:
moje rada zní: nebrat LG, jsou to hnoje, něco jako fiat, citroen mezy auty. Vážně, neznám horší značku než LG.

Myslím, že se v telefonech vůbec nevyznáš..
Je pravda, že před rokem byly LG mobily na prd, ale udělali velký skok..
LG ARENA je omyl..
  • 0

#16 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 19:00

andresci napsal/a:
no co sem se tak ptal tak u vodafonu nebrat je to prej nějaká očesaná verze ale nemám to ověřeno jen mě to tvrdil kamoš co prodává v obchodě s mobilama:(


Odbornik zdaleka nejsem, ale na forech, odkazy vyse,pisi, ze upraveny neni. Jen logo a nastaveni pro jejich sit.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#17 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 19:36

No.musím říct, že jsme doma měli dva LG (je to cca. rok). Neměli tedy GPS, ale oba to byly šunty. A nejednalo se o žádné levné mobily. Samé problémy, malá výdrž, java aplikace na nich nešly a podpora nulová (žádné aktualizace fw). Jeden jsem prodal (a byl jsem rád) a druhý ještě leží v šuplíku. Opravdu akorát zarážky na dveře :D Ale třeba se zlepšili...možná.
  • 0

#18 RouLovci

RouLovci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 20:38

Jezci-sokolov napsal/a:
Ale třeba se zlepšili...možná.

No hlavně teď už mají androidy a ne ten svůj pochybný systém. Dřív jsem o LG ani neuvažoval.
  • 0

#19 misacz

misacz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 20:51

já mám naopak s LG jen ty nejlepší zkušenosti - ale mobil jsem si koupil HTC (Desire Z). Kdybych měl dneska cash jen 6000,- tak bych šel určitě do LG Optimus One - kamarad si o nej napsal jeziskovi, tak to s ním pak porovnám. U mého HTCčka se kešuje naprosto luxusně. Když je dobrý GPS signál, tak to ukazuje s přesností na 2 metry. Když majitel kešky píše o 50m chybě tak jsem tam chytil jen 20m. Jediné nevýhody kešování s kvalitním smartphonem OPROTI turistické GPSce je ta vzpomínaná mizerná výdrž baterie při zaplém GPS+3G a menší odolnost oproti dešti/blátu :). Pro někoho zásadní mínusy, nicméně když vyřešíš baterku např. externí baterií s 8000mAH a dáš si mobil do kvalitního nepromokavého pouzdra, tak ti můžou majitelé turistických GPSek jen závidět :)
  • 0

#20 misacz

misacz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 20:53

rou_ovi napsal/a:

Jezci-sokolov napsal/a:
Ale třeba se zlepšili...možná.

No hlavně teď už mají androidy a ne ten svůj pochybný systém. Dřív jsem o LG ani neuvažoval.


android je luxus
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama