Přejít na obsah


Fotka

LG Optimus One


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 17:51

LG Optimus One: milion prodaných kusů za 40 dní, pise svetandroida.cz. Vypada to, ze jde na dracku.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#22 andresci

andresci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 18:04

už ho mám taky doma ale moje geožena mě ho zabavila prej až pod stromek tak holt budu muset počkat:):):)
  • 0

#23 andresci

andresci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2010 - 19:47

tak jak už ho někdo použil na ostro :P:p:p
  • 0

#24 ow-g

ow-g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2010 - 20:21

misacz napsal/a:
já mám naopak s LG jen ty nejlepší zkušenosti - ale mobil jsem si koupil HTC (Desire Z). Kdybych měl dneska cash jen 6000,- tak bych šel určitě do LG Optimus One - kamarad si o nej napsal jeziskovi, tak to s ním pak porovnám. U mého HTCčka se kešuje naprosto luxusně. Když je dobrý GPS signál, tak to ukazuje s přesností na 2 metry. Když majitel kešky píše o 50m chybě tak jsem tam chytil jen 20m.

Jediné nevýhody kešování s kvalitním smartphonem OPROTI turistické GPSce je ta vzpomínaná mizerná výdrž baterie při zaplém GPS+3G a menší odolnost oproti dešti/blátu :). Pro někoho zásadní mínusy, nicméně když vyřešíš baterku např. externí baterií s 8000mAH a dáš si mobil do kvalitního nepromokavého pouzdra, tak ti můžou majitelé turistických GPSek jen závidět :)


Ahoj,ahoj,ahoj =D Také pokukuju po Desire Z nebo desire HD,ale nevím s tou baterií... =( asi si počkám na příští rok.... =D
  • 0

#25 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 20:28

Zdravím, nechtěl by se někdo podělit o podrobnější zkušenosti s tímto přístrojem při geocachingu? Předem díky.
  • 0

#26 tomaho

tomaho

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 12:10

geoquino napsal/a:
Zdravím,
nechtěl by se někdo podělit o podrobnější zkušenosti s tímto přístrojem při geocachingu? Předem díky.


LG OO

Vydrz pri zapnute GPS asi tak 5 hodin. Problem vidim v nedostatku prislusenstvi. Libil by se mi stojanek na dobijeni 2. baterky. Takze dobijeni budu resit minigorillou. Bude to chtit taky nejaky univerzalni drzak na kolo.

GPS najde satelity do par vterin. Presnost pocitove lepsi nez mio a701, ale neporovnaval jsem. Drze hlasi vzdalenost k cili na centimetry (blbost). Kompas je hracka k nicemu (aspon tak se mi to jevi). Pokud je videt slunce a vis aspon trosku jestli je rano nebo vecer, tak ten sever urcis presneji. Zkusim jeste na nejakem sirsim prostranstvi zkalibrovat. Jsou na to 2 metody, treba to pomuze.

Dalsi plus je bezproblemove wherigo. Klient je skvely a co jsem pustil, to slo a nepadlo (na rozdil od mia a WM, kde jsem nedal Vodniky a Fantomase).

Fotak (pro earthcache) - asi to s nim neumim a tresou se mi ruce (to zcela urcite), ale prijde mi ze spravne zaostri, ale pak je to stejne rozmazane. Ale voleb tam ma furu, treba sekvenci, tak by se mozna vybralo.

Muzu to vlastne porovnavat s mio a701 a tech 5 let nebo kolik je ve vyvoji znat. Android je taky vyrazne stabilnejsi nez WM.

Aplikace trosku problem, pouzival jsem OziExplorer a GCzII. Takze misto Oziho Locus. Misto GCzII c:geo. Ani v locusu ani v c:geo neumim resit multiny bez papiru. c:geo snad ani poznamky nema, locus sice ano, ale listing zmatla to jednoho velkeho odstavce a pokud tam jsou odrazky, tak je to neprehledne (ale tohle muze byt i zpusobeno importem gpx z cachelist v chrome).

Takze zaverem: Vymena zarizeni za dosluhujici mio se povedla (mio zustava v zaloze). Zpet uz bych se nevracel. Za ty penize mi prijde nejlepsi pomer cena/vykon. Z meho pohledu na GC velmi pouzitelne.
  • 0

#27 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 13:29

tomaho napsal/a:
Kompas je hracka k nicemu (aspon tak se mi to jevi). Pokud je videt slunce a vis aspon trosku jestli je rano nebo vecer, tak ten sever urcis presneji. Zkusim jeste na nejakem sirsim prostranstvi zkalibrovat. Jsou na to 2 metody, treba to pomuze.

Za sebe dodávám:
Po kalibraci mi v Locusu kompas funguje bezvadně. Je třeba mít grif na zkalibrování (dělat zápěstím ruky s telefonem ležatou osmu, na netu existuje video s návodem pro iPhone, tak pro OO je to stejné :) ).
Používal jsem dřív Mio P350 s WM5 a LG OO je daleko lepší. Jen ten balík map 1:10000 do Oziho mi trochu chybí ... ;)
  • 0
-- Mitah Team --




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama