Přejít na obsah


Fotka

GEOVánoční dárky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
214 odpovědí na toto téma

#81 znackarml

znackarml

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 13:29

Po šestiletém vzdorování a odmítání specializovaného technického vybavení jsem podleht tlaku :-) a povolil jsem Ježíškovi, aby mi pod stromeček přinesl Montanu...
  • 0

#82 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 14:31

Mě ježíšek nadělil 3 držáky na CWG:) a nakonec termohrnek se na kešování taky hodí, hodinky abyc se někde nezapomněla a když se vrátím zmrzlá, tak nohy zahřeje hřejivý plyšák:) Já jsem nadělovala TB:) Bublina
  • 0

#83 Chocenaci

Chocenaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 18:46

etrex30 (s ní bojuju, zatím prohrávám :) ), keškovací kalhoty, ponožky a trenky ;) . Byl jsem prostě hodný :P
  • 0
Garmin eTrex30

#84 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 18:52

Chocenaci napsal/a:
etrex30 (s ní bojuju, zatím prohrávám :) ), keškovací kalhoty, ponožky a trenky ;) . Byl jsem prostě hodný :P

To je zásadní omyl. Dárky od Ježíška člověk nedostává proto, že byl hodný. To ani náhodou. Dostáváme je proto, že je hodný Ježíšek. Jinak bych já nikdy nic nedostala, to vím naprosto jistě :D!
  • 0

#85 Chocenaci

Chocenaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 18:54

Aha, tak proto mě to nějak nehrálo :D
  • 0
Garmin eTrex30

#86 zuzule

zuzule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 20:30

Uzasne tricko s nickem, obrazkem cwg, jesterkou a trackovacim cislem (vlastni vyroba, cehoz si nesmirne vazim) a small kesku :-) :-) :-) A taky termosku, to budou tury:-) Jo, a sama jsem si "najezila" prodlouzeni PM member.
  • 0

#87 gammamed

gammamed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 21:05

Mě letos Ježíšek nadělil Garmin 300 z druhé ruky a pak prodloužení PM členství. Já su tak šťatný .... :) Už se tuze moc těším až vyrazíme ven.
  • 0

#88 adal asima

adal asima

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2012 - 10:49

U nás nadělil soukromou mysterku na jejímž konci byla keška s novým TB,potom 2xGC a TB magnetku na naše geovozidlo.Přidal rukavice se kterými lze ovládat displej telefonu.Byl na nás hodný.
  • 0

#89 notorius

notorius

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2012 - 11:26

Vínečko :-) Vložený obrázek
  • 0

#90 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2012 - 14:04

konečně jsem si nadělil pod stromek navigaci - protože mi manželka už nechtěla půjčovat mobila na lov kešek :D Dneska po odlovu si říkám že jsem si jí už nekoupil dávno
  • 0

2yxqhqq.gif


#91 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2012 - 15:42

Doc Bogeyman napsal/a:
To mně přinesl ježek newtona 150/750, což znamená, že příští rok bude geocaching do hor mimo světelné znečištění. :P
Pokud se tu někdo věnuje témuž, můžeme udělat kombo event.

Tak pokud to vezmu takhle, tož jsem dostala i pěknej triedr, takže se můžu aspoň s jednodušší technikou přidat ;)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#92 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2012 - 17:56

Grigrinu, několik karabin a každý den musím znovu a znovu ukazovat, že umím nějaký šílený uzly :D
  • 0

#93 Doc Bogeyman

Doc Bogeyman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2012 - 23:04

malaveverka napsal/a:

Doc Bogeyman napsal/a:
To mně přinesl ježek newtona 150/750, což znamená, že příští rok bude geocaching do hor mimo světelné znečištění. :P
Pokud se tu někdo věnuje témuž, můžeme udělat kombo event.

Tak pokud to vezmu takhle, tož jsem dostala i pěknej triedr, takže se můžu aspoň s jednodušší technikou přidat ;)


OK, tak kdo chce někdy příští rok vyrazit do hor za kešemi a koukáním na oblohu, může mi napsat, pokusím se to zkoordinovat. :)
  • 0

#94 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 27 prosinec 2012 - 23:26

Doc Bogeyman napsal/a:

malaveverka napsal/a:

Doc Bogeyman napsal/a:
To mně přinesl ježek newtona 150/750, což znamená, že příští rok bude geocaching do hor mimo světelné znečištění. :P
Pokud se tu někdo věnuje témuž, můžeme udělat kombo event.

Tak pokud to vezmu takhle, tož jsem dostala i pěknej triedr, takže se můžu aspoň s jednodušší technikou přidat ;)


OK, tak kdo chce někdy příští rok vyrazit do hor za kešemi a koukáním na oblohu, může mi napsat, pokusím se to zkoordinovat. :)


jo jo my celestron 114 lcm, super mašinka...
  • 0

#95 Sujál

Sujál

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 14:33

Já dostal kapesní nůž, prý na obranu proti mudlům a pak ještě slib, že se mnou moje drahá polovička bude příští rok keškařit daleko víc, než letos.;)
  • 0

#96 Bambulini

Bambulini

    Bambulini

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 23:54

Já dostal skládací polní lopatku. Není určená přímo pro kešing, ale na odhrabávání sněhu se v zimě může hodit. Takže, kešky s atributem note available for winter, těšte se!
:D :D :D
  • 0

#97 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 0:13

Přál jsem si razítko s datumovkou. Teď se musím naučit přetáčet datum. Jinak budu, jako například dneska, razit celý den včerejší datum. :D

Kromě toho mi Ježíšek nadělil kšiltovku s logem GC. Málem jsem o ni hned přišel, když jsem ji zapomněl na sedadle autobusu. Naštěstí jsem vystoupil na předposlední zastávce a na konečné jsem ho ještě doběhl. :)

A pak jsem pro účely večerních lovů ještě dostal baterku. Ta se vždycky hodí. Vypadá docela bytelně. Údajně je policejní (made in PRC). Navíc má v sobě paralyzér. Tak doufám, že ho nebudu nikdy potřebovat. Ale hlavně doufám, že s ním někdy omylem neparalyzuju sám sebe. B)
  • 0

#98 Sujál

Sujál

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 3:12

Pajast> Jaký jsi dostal razítko?
  • 0

#99 aja2pekac

aja2pekac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 14:17

Tak k nam dorazily 2gc, nas prvni TB a dalsi varka cwg. Ta prvni zmizela neuveritelne rychle. Jezisku diky :)
  • 0

#100 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 18:28

Suja team napsal/a:
Pajast>
Jaký jsi dostal razítko?


Kulaté s datem uprostřed. Po obvodu jsou texty a obrázek kočky, kterou jsem měl i na původním razítku, které mi ruplo. Značka Colop.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama