Přejít na obsah


Fotka

GEOVánoční dárky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
214 odpovědí na toto téma

#161 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 14:29

Já dostala nahazovací pytlík. Zatím ho umím zahodit do křoví  :D

No a pak doprovod na celý svátky po stromech a tím pádem tři nový T5 bodíky ;)  


  • 2

#162 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 19:46

Nene, já za nic nemůžu, tamto byly dárky pro mudlomanželku, a navíc účelem mého příspěvku nebyo poradit dárek, ale vysvětlit, proč manželka není nadšená z dárku, který je vlastně spíš pro celý zbytek rodiny než pro ní! Tvému manželovi bych samozřejmě poradila úplně jiné věci!

Za geocoin by mi taky nepoděkovala anobrž o hlavu omlátila!!!!  :lol:


  • 0

#163 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 19:48

Já dostala "velký kulový h...." a jestli bylo geo nebo mudlo jsem nezkoumala. :(

 

 

Jeee, ja dostala to samy! :)

 

....když se sejde hodně hnědé barvy najednou, vydá to na plot v novém kabátě...  ;)


  • 0

#164 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 19:53

Syn kolegyně měl někdy kolem osmi let prima nápad, pronesl větu "vlastní dárek nikdy nezklame". :wub:  Nejdřív jsem se tomu smála, ale dala jsem mu za pravdu a každý rok si pořídím něco i sama - takové ty klasické měkoučké dárky, zvlášť když slevy hadříků jsou čím dál tím dřív. ;) To je pak dvojnásobná radost, když se něco pořídí za třetinu a ještě sklidí od známých komentář "kde jsi to sehnala, já to chci taky". Jeslti je to geo oblečení se teprve ukáže. :D Ale mám tušení, že když je nouze nejvyšší a krabka někde "cestou", tak je geo všechno. :D

Abych tu jen nefňukal, tak už jsem si vlastně udělal geo-vánoce v létě... :) nadělil jsem si na tajňačku lezecí soupravičku a čerpám díky ní T5 energii dodnes.... Akorát musím vždycky ráno vyrazit k autu o něco dřív, abych se stavil pro krosnu ve sklepě a hodil jí do kufru potají dřív :ph34r: , než dorazí má mudlo-polovička  :wub:


  • -1

#165 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 20:26

Abych tu jen nefňukal, tak už jsem si vlastně udělal geo-vánoce v létě... :) nadělil jsem si na tajňačku lezecí soupravičku a čerpám díky ní T5 energii dodnes.... Akorát musím vždycky ráno vyrazit k autu o něco dřív, abych se stavil pro krosnu ve sklepě a hodil jí do kufru potají dřív :ph34r: , než dorazí má mudlo-polovička  :wub:

A to bys jí nemohl prostě úplně normálně říct, že máš T5 výbavu?


  • 1

#166 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 21:13

Docela pěkné téma :) .

Já jsem našel pod stromečkem Pulsmetr Sigma PC 15.11 :o .

A jak tak pročítám fóra, s tímto přístrojem se mi budou honit body při optimální tepové frekvenci na PWT :lol: !

Jo a taky powerball, to abych posílil ručičky a mohl na odkládané T5 ;) .


  • 0

#167 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 21:45

Abych tu jen nefňukal, tak už jsem si vlastně udělal geo-vánoce v létě... :) nadělil jsem si na tajňačku lezecí soupravičku a čerpám díky ní T5 energii dodnes.... Akorát musím vždycky ráno vyrazit k autu o něco dřív, abych se stavil pro krosnu ve sklepě a hodil jí do kufru potají dřív :ph34r: , než dorazí má mudlo-polovička  :wub:

 

Zajímavé... a kde odložíš mudlo-polovičku, že si nevšimne, do čeho se navlékáš pod stromem?


  • 1

#168 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 23:09

TO Jacka a Zverinec:

Cestou do prace vysadim zenu v praci a po praci jdu lovit, kdyz se zadari s casem.... Techto odlovu se uz vubec neucastni, kdyby vedela, tak muzu rovnou GC povesit na hrebik. Co oko nevidi.... a odrict uz si to taky nedokazu.... :-)
  • 1

#169 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 23:44

TO Jacka a Zverinec:

Cestou do prace vysadim zenu v praci a po praci jdu lovit, kdyz se zadari s casem.... Techto odlovu se uz vubec neucastni, kdyby vedela, tak muzu rovnou GC povesit na hrebik. Co oko nevidi.... a odrict uz si to taky nedokazu.... :-)

Hm... takhle bych to mít nechtěla, co dodat...


  • 1

#170 Nastasyah

Nastasyah

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 23:54

Vanoce neslavim, ale kolem Slunovratu jsme vyklizeli kamaradovi pudu... padly mi v obet stary dobry vojensky kanady a 80m lana, ktery neni tezsi nez ja (jupii!). Akorat s PM smula, pritel tvrdi, ze PM mi rad koupi, pokud se dobrovolne zbavim PMS. :D 


  • 1

Bad Wolf


#171 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2013 - 8:15

Vanoce neslavim, ale kolem Slunovratu jsme vyklizeli kamaradovi pudu... padly mi v obet stary dobry vojensky kanady a 80m lana, ktery neni tezsi nez ja (jupii!). Akorat s PM smula, pritel tvrdi, ze PM mi rad koupi, pokud se dobrovolne zbavim PMS. :D

Pokud znáte kompletní historii toho lana, tak tomu říkám parádní poklad... Pokud ne, tak bych ho použil leda na tahání kýblu s vodou ze studny.

Pokud správně chápu zkratku, tak PMS tě může přítel zbavit, myslím že na cca 9 měsíců... :D ale nejsem si jistý, jestli právě tohle by bylo přijatelné řešení... :)


  • 0

#172 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2013 - 10:00

Bohužel - DNF při hledání GCSTROM2013 - Vánoční stromeček.


  • 1

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#173 Nastasyah

Nastasyah

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2013 - 17:56

Pokud znáte kompletní historii toho lana, tak tomu říkám parádní poklad... Pokud ne, tak bych ho použil leda na tahání kýblu s vodou ze studny.

Pokud správně chápu zkratku, tak PMS tě může přítel zbavit, myslím že na cca 9 měsíců... :D ale nejsem si jistý, jestli právě tohle by bylo přijatelné řešení... :)

 

Já jsem zmetek podměrečnej, s váhou cca 45kg si ze mě kamarádi dělají srandu, na co tahám lano, že bych mohla lézt i po motouzu. :D Ale historii známe, ještě vloni kamarádovu ženu věrně doprovázelo... a pak přišlo těch PMS zbavujících 9 měsíců a s lezením byl konec. :)

A díky za nabídku, ale raději zatím zůstanu ve stavu nepožehnaném. :D


  • 1

Bad Wolf


#174 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 8:24

Já jsem zmetek podměrečnej, s váhou cca 45kg si ze mě kamarádi dělají srandu, na co tahám lano, že bych mohla lézt i po motouzu. :D Ale historii známe, ještě vloni kamarádovu ženu věrně doprovázelo... a pak přišlo těch PMS zbavujících 9 měsíců a s lezením byl konec. :)
A díky za nabídku, ale raději zatím zůstanu ve stavu nepožehnaném. :D

"Zmetek podmerecnej"..... Co by za to kdo dal.... ;-)
Jeden nikdy nevi... Treba to lano nosi stesti a taky si ho moc neuzijes... ;-)

Tento příspěvek byl upraven od St&nda: 29 prosinec 2013 - 8:25

  • 0

#175 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2014 - 19:48

Bude osm, není čas otevřít tohle vlákno? Chlubte se, pěkně za tepla.

Já začnu, PM, tentokrát už ne na zkoušku. Díky, Ježíšku. :)


  • 0

#176 weiski

weiski

    weiski

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2014 - 20:02

GEOKALENDÁŘ 2015  :wub:  :)

 

Děkuji Ježíškovi taky za něj


Tento příspěvek byl upraven od weiski: 24 prosinec 2014 - 20:02

  • 0

#177 QVIK

QVIK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2014 - 20:16

Xiaomi Mi Band :) Super chytrý náramek, hlavně s výdrží skoro jako moje gps Garmin Legend :D


  • 0

#178 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2014 - 20:56

Jumar a Grigri :)!


  • 1

#179 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2014 - 21:06

Jacko, to bylo od matky představené?


  • 1

#180 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2014 - 21:56

Jacka je z toho na vetvi :)
  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama