Přejít na obsah


Fotka

Locus (Online/Offline map klient - Android OS)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3125 odpovědí na toto téma

#3121 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 16:55

Nevím, co myslíš tím implicitním WP. V mapě mám WP s různými ikonami dle typu WP a tyto WP jsou pospojované tenkou červenou čarou. Pokud je typ WP final, pak ta čára je trochu výraznější. V mapě tlapnu na ikonku a dám navádět . Reference má úplně jinou ikonku.
  • 0

#3122 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 7:25

Nevím, co myslíš tím implicitním WP. V mapě mám WP s různými ikonami dle typu WP a tyto WP jsou pospojované tenkou červenou čarou. Pokud je typ WP final, pak ta čára je trochu výraznější. V mapě tlapnu na ikonku a dám navádět . Reference má úplně jinou ikonku.

Dotyční kolegové používají přesun ikony na pozici finálky
  • 0

#3123 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 12:38

Aha, tak to maj blbý ;-)
Tak jedině vypnout v nastavení přesouvání na finální souřadnice .
Ale jak se to bude chovat v praxi, nevím a ani neznám nikoho, kdo používá přesun na finále.
Předpokládám, ze to v místě finále ukáže finále WP.
  • 0

#3124 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 12:58

Ja presun na finale pouzivam, funguje to tak, ze se ikonka kese presune na finalni pozici. Podstatne na tom je ze vim, ze tam mam nejakou finalku aniz bych musel budto kazdou kes rozklikavat nebo mit zaple automaticke zobrazovani vsech child waypointu, coz nechci, protoze pak bych mel na mape nehorazny bordel.

 

Ale je fakt ze nemam databazi finalek, takze nemam takove problemy jako mit tam 10 ruznych final waypointu s tim, ze na jednom z nich ta kes mozna bude :) Vetsinou mam jen jednu verzi a to tu, co jsem si sam vylustil... a kdyz prijdu na to, ze doslo ke zmene listingu, tak proste tu jednu verzi final waypointu opravim na nove souradnice.


  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#3125 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 13:20

Ja presun na finale pouzivam, funguje to tak, ze se ikonka kese presune na finalni pozici. Podstatne na tom je ze vim, ze tam mam nejakou finalku aniz bych musel budto kazdou kes rozklikavat nebo mit zaple automaticke zobrazovani vsech child waypointu, coz nechci, protoze pak bych mel na mape nehorazny bordel.
.

Typy WP automaticky zobrazovaných si můžeš nastavit.
  • 0

#3126 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2016 - 14:03

Ale je fakt ze nemam databazi finalek, takze nemam takove problemy jako mit tam 10 ruznych final waypointu s tim, ze na jednom z nich ta kes mozna bude :) Vetsinou mam jen jednu verzi a to tu, co jsem si sam vylustil... a kdyz prijdu na to, ze doslo ke zmene listingu, tak proste tu jednu verzi final waypointu opravim na nove souradnice.

Vyluštím kešku a založím si WP typu final. Někdy mi třeba chybí indicie, tak si uložím více variant a více final -WP.
Takhle krásně vidím v mapě, kde mám důležité WP. A taky vidím, jestli k dané keši mám něco vyluštěno, či nemám.
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama