Přejít na obsah


Fotka

wherigo Enigma - Disable


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
31 odpovědí na toto téma

#1 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 9:12

Bohužel nějaký kačer co nehrál hru, ale šel přímo na finálku totálně zničil úkryt keše. Jsem si vědom, že nezábráním tomu aby si šli kačeři, jako např. Bentley007, Cmuchal a další jim podobní, jen odlovit finálku. Ale to si do prd... nemůže kromě souřadnic předat i kód zámku? To musíte ten úkryt totálně zničit jen aby jste se dostali k logbooku a zapsali si svůj log? Pro ty co by mohli namítat, že to mohl udělat někdo jiný, např. nějaký houmesák. Trubka o průměru 150mm (úkryt keše) byla surovým způsobem vyrvána i když byla opatřena rozpěrnými trny a když dotyčný zjistil, že se druhou stranou k logbooku nedostane tak úplně zničil uzavirací mechanizmus. Nasledně se pokusil vše uvést do původního stavu, což mu nejspíše dalo taky dost práce. Ve vlastní schránce vůbec nic nechybělo. Obsahovala jak logbook, tak i CWG, TB, tužku, propisku, pravidla hry a dokonce i ten číselný zámek. Pokud by se nejednalo o kačera nevěřím, že by se dotyčný pokusil vše vrátit do původního stavu a že by si něco neodnes.
  • 0

#2 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 9:38

..... a kdo tam tedy byl zapsaný poslední ??
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#3 jira_k

jira_k

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 9:41

Ach ty body, tady by se to dalo udelat tak, ze se z toho udela jen Whherigo bez GC. Kdyz nekdo takle pracne udelanou finalku zprasi, najdou se i autori, kteri se vybodnou na vsechno, nebo rezignuji a zacnou davat tiktakovky na zastavky busu nebo sklenicky od marmelady pod ker. Cela serie Enigma byla pro nas s Dardalionem jedna sqela velka hra. Snad ti, Pavle zvedne naladu tvuj sobotni event.
  • 0

#4 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 9:42

I mezi námi se najdou fakt de*bilové :-( Když pominu, že většina číselných zámků jde "craknout" bez poškození, tak tohle je fakt sviňárna :-(
  • 0

#5 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 9:42

kubacom napsal/a:
..... a kdo tam tedy byl zapsaný poslední ??


Je to strašně naškrábaný - zatím se mi nick nepovedlo dekodovat.
Odpoledne po práci pojedu logbook vyzvednout, tak se na to podívám pořádně. Včera jsem ho tam nechal aby případni noční lovci se měli kam zalogovat.
  • 0

#6 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 9:54

To mi hlava nebere :-( Pouze ve skrytu duse doufam, ze to byl nejaky mudla a ne nejaky vandal z rad kaceru.
  • 0

#7 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 10:57

Jsem byl par dnu na vandru v lese a ted koukam, co se tu na foru deje a jen cumim s otevrenou hubou, tohle uz mi hlava fakt nebere ani trochu. Jedni jsou tak zaslepeni honbou za ikonkama, ze GC a TB discoverujou pomoci specialniho SW, protoze uz i pouhe opisovani kodu je pro ne moc pracne. Druzi si zalozi specialni web pro verejne vyzvaneni reseni mysterek a multin. Dalsi uz chodi dokonce i na wherigo jen pro finalku, kterou jeste navic znici .... Pred casem jsem mluvil se dvema nestory ceskeho geocachingu a kdyz mi vysvetlovali, proc toho uz nechali, tak jsem to nechapal ale uz to chapat zacinam .... bohuzel. Obcas je to opravdu k pobliti .... P.S. - Maxinoho, drzim palec a doufam, ze to pujde jeste opravit. Na wherigo bonus Enigmy se moc tesim.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#8 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 11:50

TO JE HUMUS,HNUS A UBOHOST!!!! Zpřerážet ruce a zmrskat!!! Tohle krásné Wherigo jsme si nedávno odlovili ve skupině kamarádů a také v doprovodu ownera. Je to nejhezčí Wherigo, co jsme hráli!!! Když jsem se dozvěděli co práce, času a financí tohle stálo, vůbec se nedivíme zlobě autora. To, že někomu opravdu ty body stojí za tak mnoho, aby ničil (vědomě - protože musel vědět, že celý úkryt zku.ví) práci ostatních je už nad naše chápání.....:| A nebo se jedná o ubožáka, který ze závisti, že nedokáže to co ostatní, je schopen "vepsat svůj rukopis" aby si něco dokázal... A blbec, který rozhlašuje finálky (nejen) mysterek by potřeboval trochu toho ručního faceliftu!!!:@ Doporučujeme okamžitě alespoň přepnout na PM, i z tohoto důvodu jsme také udělali pouze pro PM naší mysterku GC2M32A...... Držíme palce s obnovou a jsme ochotni autorovi s obnovou pomoci. Kdyžtak Pavle napiš...
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#9 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 12:05

Maxinoho vím o čem mluvíš. moji pixlu takhle poničili celkem čtyříkrát. Přeju ti aby tomu blbovi co to udělal upadla ruka!
  • 0

#10 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 12:18

WitkoAWendy napsal/a:
Maxinoho vím o čem mluvíš. moji pixlu takhle poničili celkem čtyříkrát. Přeju ti aby tomu blbovi co to udělal upadla ruka!

.... nebo něco jiného :D
  • 0

#11 Deloreans

Deloreans

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 12:34

To by mne vážně zajímalo, kdo to byl ten poslední log...takhle zničit schránku a pak dělat, že nic? ..to snad ne
  • 0

#12 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 12:39

jeden z poslednich jsem byl ja... lovil jsem ji SAM, cestou ze sluzebky... A opravdu jsem ji neponicil... :| M.
  • 0

#13 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 12:52

mimaci napsal/a:
A blbec, který rozhlašuje finálky (nejen) mysterek by potřeboval trochu toho ručního faceliftu!!!:@
Doporučujeme okamžitě alespoň přepnout na PM, i z tohoto důvodu jsme také udělali pouze pro PM naší mysterku GC2M32A......

Tedy, nechci malovat čerta na zeď, ale nejsem si jistý že to pomůže.

a) PM nic neznamená. Je to pár korun měsíčně, a PM může být naprosto každý, i dvanáctiletej klučina ze základky kterej dostává jen kapesné.

Navíc kdo nezvládl číselnej zámek, ten nejspíš nemá vyluštěné všechny indicie, a souřadnice finálky získal někde bokem, tzn. nezávisle na příznaku PM u kešky.

b) Souřadnice finálek nemají IMHO s vandalismem bezprostředně nic společného. Je to nefér, ale ... není nefér i prozrazování hintů mezi kamarádama?

A že je někdo kvůli "bodu" schopnej zničit keš jen aby se za každou cenu dostal k logbooku/obsahu, to je podle mě taková ubohost, že to spíš souvisí s celkovým přístupem dotyčného k práci druhých.
Nějaké prozrazené souřadnice na to nemají vliv -- stejně tak dobře může to pako lámat zámky u aut, nebo sprejovat po zdech. I bez finálek.
  • 0

#14 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 13:59

Zničit keš a pak ji narafičit zpátky klidně může i mudla. Přecejen když je něco zamčené, vypadá to že skrývá něco cenného. A když se takový poberta dostane dovnitř a narazí tam na notýsek a mudlokartu, může se zastydět a pokusit se o alespon částečnou nápravu. Neznám konkrétní keš ani její provedení, ale podle popisu škody to nemusel být nutně kačer, takže bych hned automaticky na morálku kačerstva neplival.
  • 0

#15 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 14:36

mno, jednu nicitelku kesi zname....
  • 0

#16 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 15:59

Tak mám nové informace. Dnes po 13 hodine jsem byl vyzvednout kes s logbookem a jeke bylo prekvapeni, když jsem zjistil ze kes je uplne pryc. Dotycny jedinec si mysli, ze tim ze po precteni tohoto vlakna sel rychle zlikvidovat logbook, ze je z toho venku, jenze ja si vcera odpoledne logbook nafotil (viz. obrazek jedne stranky). Vzhledem k tomu ze jsem s nekolika kacery pri jejich odlovu testoval nove verze a prubezne doplnoval CWG nebude tezke zjistit logy ktere jsou navic. Davam dotycnemu posledni sanci jak svoje chovani napravit, pokud se mi ozve a vrati kesku s jejim obsahem jsem ochotny si jeho jmeno nechat jen pro sebe.
  • 0

#17 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 16:33

Mimon_team napsal/a:
Tedy, nechci malovat čerta na zeď, ale nejsem si jistý že to pomůže.

a) PM nic neznamená. Je to pár korun měsíčně, a PM může být naprosto každý, i dvanáctiletej klučina ze základky kterej dostává jen kapesné.

Navíc kdo nezvládl číselnej zámek, ten nejspíš nemá vyluštěné všechny indicie, a souřadnice finálky získal někde bokem, tzn. nezávisle na příznaku PM u kešky.

B) Souřadnice finálek nemají IMHO s vandalismem bezprostředně nic společného. Je to nefér, ale ... není nefér i prozrazování hintů mezi kamarádama?

tak jinak...
A - PM trochu zužuje okruh lidí, kteří mají přístup ke všem keším, takže trochu uchrání keš před vandaly a owner má možnost kontroly otevírání listingu, sledování listingu atd... To, že PM bude mít nějaký "klučina ze základky"..., možné to je...
B - souřadnice finálek mají v tomto případě asi dost společného s vandalismem, protože jak jinak by se dotyčný (pakliže to je kačer) dozvěděl o úkrytu - bez projití wherigo nemáš šanci dostat se k finálce, protože ani "vykroužkování mapy" ti k tomu nepomůže.
Co se týká hintů mezi kamarády - prozradit nápovědu, jak na luštění mysterky, není to samé jako říci mu rovnou finále - motáš/te hrušky a jablka. Prozradil/i by jsi/te finálku někomu kdo není tvůj kamarád a o jehož chování nejsi/te přesvědčen/i?? Někomu koho jen náhodně potkáváš/te, nebo cizímu??? No, tak....!
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#18 borekj

borekj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 16:57

mimaci napsal/a:

Mimon_team napsal/a:
Tedy, nechci malovat čerta na zeď, ale nejsem si jistý že to pomůže.

a) PM nic neznamená. Je to pár korun měsíčně, a PM může být naprosto každý, i dvanáctiletej klučina ze základky kterej dostává jen kapesné.

Navíc kdo nezvládl číselnej zámek, ten nejspíš nemá vyluštěné všechny indicie, a souřadnice finálky získal někde bokem, tzn. nezávisle na příznaku PM u kešky.

B) Souřadnice finálek nemají IMHO s vandalismem bezprostředně nic společného. Je to nefér, ale ... není nefér i prozrazování hintů mezi kamarádama?

tak jinak...
A - PM trochu zužuje okruh lidí, kteří mají přístup ke všem keším, takže trochu uchrání keš před vandaly a owner má možnost kontroly otevírání listingu, sledování listingu atd... To, že PM bude mít nějaký "klučina ze základky"..., možné to je...
B - souřadnice finálek mají v tomto případě asi dost společného s vandalismem, protože jak jinak by se dotyčný (pakliže to je kačer) dozvěděl o úkrytu - bez projití wherigo nemáš šanci dostat se k finálce, protože ani "vykroužkování mapy" ti k tomu nepomůže.
Co se týká hintů mezi kamarády - prozradit nápovědu, jak na luštění mysterky, není to samé jako říci mu rovnou finále - motáš/te hrušky a jablka. Prozradil/i by jsi/te finálku někomu kdo není tvůj kamarád a o jehož chování nejsi/te přesvědčen/i?? Někomu koho jen náhodně potkáváš/te, nebo cizímu??? No, tak....!


Hele počkat, co máte proti klučinům ze základky s PMkem :)? Jinak samozřejmě kačer s IQ houpajícího koníka.
  • 0

Grr, Grr... Co zase je???
Nová keš...
Cože? Kdy, kde?


#19 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 17:31

Tak tohle mě opravdu hlava nebere. Zdemolovat úkryt a nakonec ukrást i kešku..... To že jsou mezi námi jedinci, kteří demolují úkryty jsem poznal dobře na několika keších, je jim to jedno, hlavně, že se dostanou k bodu.
  • 0

#20 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 17:44

wabicek napsal/a:
no ja nevim jestli PMko neco resi, nedavno jsem byl ctvrty na jedne kesi a od xTF jsem nasel ukryt dost ponicenej. a nerekl bych ze nekdo z nich byl vylozene zacatecnik ci BM.

No a upozornil jsi ownera, po kom to asi bylo - nebo ne a v tom případě proč ne?
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama