Přejít na obsah


Fotka

GC22J2K - MarHanovy schody


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 19:37

Jen upozornění, byla vydána nová verze cartridge 1.5
  • 0

#2 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 9:41

Vsimnul jsem si, ze MarHanovi schody ( http://coord.info/GC22J2K ) jsou archivovane, ale archivacni log tam nikde neni...  Je mi ponekud divne, ze by je Maxinoha archivoval bez predchoziho oznameni ( viz predchozi pripady, kdy upozornoval i zde na foru mesice predem ) a navic ze by smazal i archivacni log? Dokaze to nekdo vysvetlit?


Tento příspěvek byl upraven od bender-king: 26 listopad 2013 - 13:15

  • 0

#3 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 11:00

Vsimnul jsem si, ze MarHanovi schody ( http://coord.info/GC22J2K ) jsou archovovane, ale archovacni log tam nikde neni...  Je mi ponekud divne, ze by je Maxinoha archovoval bez predchoziho oznameni ( viz predchozi pripady, kdy upozornoval i zde na foru mesice predem ) a navic ze by smazal i archivacni log? Dokaze to nekdo vysvetlit?

 

Hmmmm, to je fakt divný ....

 

Nicméně odehrát se to asi dá furt. Já na to docela rád vzpomínám, běžel jsem to v tuhém mrazu a dodnes si pamatuju, jak jsem nahoře sbíral po kouskách z chodníku svoje plíce a rval si je zpátky do krku ....   :D  :D  :D


  • 1
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#4 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2013 - 9:10

Docela je skoda, že to šlo do archivu, tohle byl.zážitek na celej život
  • 1

#5 bayern1932

bayern1932

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2013 - 11:40

Schody jsem 2x poctivě vyběhl, ale kvůli problému s cartridge jsem se k souřadnicím keše nedostal. Owner mi nepomohl (i když jsem mu poslal soubory z navigace potvrzující splnění limitu), na což má jistě právo. Řekl jsem si ale, že potřetí se tam zbytečně honit nepůjdu. Takže mě archivace ani tolik nemrzí, aspoň zmizela ikona nedaleko HC.


  • 0

#6 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2013 - 13:35

ja si vsiml archiv logu, pry redukuje kesky.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#7 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2013 - 15:43

Tak o tuhle keš jsem se pokoušel neúspěšně dvakrát a byla taky jedním z impulsů, že jsem začal v přeznu běhat. Ty časy, který to po mě chtělo byly nereálný. Stejně si to ale půjdu zkusit, po zdolání B7 a naběhaných přes 2000km za rok bych to snad už mohl dát.


  • 0
.

#8 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 22:45

Tak tohle je škoda. Mám jí v mobilu a na jaře jsem se na ni chystal znovu. Minule jsem to zkoušel  a jestli je to správná diagnoza, tak jsem utrpěl lehkou otravu kyslíkem. :D  Pravdou je že to je/byla výzva. V každém případě  díky ownerovi!!!


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama