Přejít na obsah


Fotka

Nová Hra jako geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#1 pado-54792

pado-54792

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 8:40

Mám pro Vás hru, která je podobná geocaching, ale trošku těžší. Užije si ji! Kdesi v České republice je schován zlatý medailon. Ten, kdo ho najde a vrátí nám ho vyhraje až 10.000 Kč! Abyste mohli vyhrát celých 10.000 Kč, je potřeba se zaregistrovat na naší webové stránce do 13. března 2011. Abychom Vám pomohli medailon najít, budeme po dobu 13 dnů vydávat vodítka, každý den jedno a počínaje 13. března 2011. Tato vodítka Vám budou plně stačit k nalezení medialonu! Navíc budeme uveřejňovat i bonusová vodítka na Facebooku či na našem webu, které Vám také mohou pomoci s hledáním. Neregistrovaní hráči jsou také vítáni, ale v případě nalezení medailonu mohou vyhrát hlavní cenu jen 5.000 Kč. Neváhejte s registrací! Registrovaní hráči budou mít i další výhodu – kromě toho, že mohou vyhrát celých 10.000Kč, dostanou od nás po vydání posledního vodítka také možnost potvrdit si název místa, kde si myslí, že je medailon ukryt. Dvakrát denně mohou poslat dotaz, zda je jejich navrhované místo to správné a okamžitě od nás dostanou odpověď! A pak už stačí se tam jen vydat a jako první medailon najit! A ještě něco – když uhodnete správné místo, dostanete se do slosování o jazykový kurz zdarma od Jazykové školy Presto.
  • 0

#2 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 9:01

pado napsal/a:
Mám pro Vás hru, která je podobná geocaching, ale trošku těžší. Užije si ji!

... když uhodnete správné místo, dostanete se do slosování o jazykový kurz zdarma od Jazykové školy Presto.



Mám pro Vás pado také jednu hru, ale lehčí.

Strčte si svůj zlatý madailon na jisté neznámé místo. Když uhodnete kam, pošlu vám zdarma tatranku.
  • 0
Nepropadejte panice!

#3 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 9:11

Pokud pominu fakt, že se mi chce dát palec nahotu anumukovi, tak ještě zbývá dotaz ... Je někde odkaz na ty stránky? Nebo je to součást hledání? :)
  • 0

#4 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 02 březen 2011 - 9:15

Perfektní virtuální hra, už jsem se kamsi zaregistroval, kdesi na nějakých stránkách a našel cosi, kdesi a vyhrál moc ,moc čehosi. Taky jsem si přečetl o téhle hře webové stránky na jakémsi odkazu. Fakt jsem se pobavil. Vlastně vyhrál jsem už tím, že jsem se kdysi zaregistroval na GC.com a baví mě hledat to, co pro sebe kačeři vymysleli. Finta se zlatem to určitě není. Vlastně souhlasím s Animukem. Už jsem si připravil i tatranku.Wetu
  • 0

#5 ARKTici

ARKTici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 9:19

randir: ten patlal má v profilu e-mail a když tento mail zadáte na Google, navede vás na stránky té "hry". Tam už se pak "jen" zaregistrujete - tedy zadáte celé jméno, adresu, e-mail, věk, telefon,.... Tatranka připravena. ;)
  • 0

#6 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 9:25

Hned z práce taky poběžím pro tatranku (palec dolů)
  • 0

#7 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 9:33

Jupí, spamonáda do emailu po registraci, že? To určitě, budu se někam registrovat kvůli pofiderní výhře. Celkově mi to nějak zavání. Nechcete i čísla kreditek? Anebo na potvrzených souřadnicích bude stát týpek s kudlou? ;)
  • 0

#8 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 10:10

Tatranka také připraavena
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#9 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 11:23

Klasik by řekl: "smaž se a chcípni".
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#10 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 11:24

Podle mne byla nejkvalitnější ta akce z ABC, co byla loni... tohle a podobné, viz Templáři, jsou jen prázdné marketingové akce.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#11 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 11:25

"je potřeba se zaregistrovat na naší webové stránce" - čí naší? Nějaký odkaz by nebyl? :D

Mám dojem, že se "pado" již zde neobjeví, je jasné, jaké dostane odpovědi, ale přeci se občas alespoň jeden třeba chytne...

No a my si tu tak můžeme společně sníst akorát ty tatranky ;)

  • 0

#12 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 11:33

Animuk napsal/a:Strčte si svůj zlatý madailon na jisté neznámé místo. Když uhodnete kam, pošlu vám zdarma tatranku.

Kdyby bylo malo tatranek, tak kdyztak prispeju ! :D
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#13 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 11:34

zámek
  • 0

#14 pado-54792

pado-54792

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 12:35

Dobry den, priznam se, ze nevim co rict na tak silne a negativni reakce. Chtel jsem Vas jen informovat o hre, o ktere jsem si myslel, ze by vas, jako geocachers, mohla zajimat a mohla se vam libit. Je to hra, kterou jsem vytvorila a rad bych, aby se lidem libila a aby si ji zahrali. Je to neco trochu podobneho geocachingu a proto jsem si myslel, ze by vas to mohlo zajimat. Vytvaret takove hry je moje hobby a vasen. Na priprave teto hry jsem stravil vic nez 30 hodin a jako hlavni cenu davam me vlastni penize. Neni to mala castka a proto jsem chtel rozsirit povedomi o hre mezi vice lidi. Myslel jsem si tedy, ze info o hre na vasem foru "Temata mimo geocaching" bude v poradku a hra by vas mohla zaujmout. Toto neni zadna marketingova strategie nebo spam, snazil jsem se jen informovat o hre ruznymi zpusoby krome standardniho marketingu, ktery si nemuzu dovolit. I na sve webove strance mam jen odkazy na nekolik skol, ktere mi obcas daruji dodatecne ceny pro me hry. Omlouvam se tedy, jestli umisteni na vasem webu ve foru nebylo vhodne. Na zaver bych jen rad rekl, ze osobne mam geocaching moc rad a jsem velky fanda a byl jsem prekvapen, jak velka je vase komunita. Urcite musite mit geocaching stejne radi jako ja vytvareni her hledani pokladu. S pozdravem a uctou, Dan Padolsky
  • 0

#15 stokurev

stokurev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 12:49

možná, kdyby jste zvolit tuto tóninu, resp. formu sdělení hned za začátku nebylo by to tak zlé :D
  • 0
Prostě mám rád výlety a nejsem vulgární, protože se můžeme někde potkat :)

#16 teepec

teepec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 13:02

Nic si z toho nedělej, zdejším brblalům se prostě nezavděčíš.. Já se zřejmě sice nezúčastním, ale aspoň nebudu hanit Tvoji práci a snahu..přijde mi to jako slušnost..
  • 0

#17 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 13:07

Jestli se nepletu tak taková hra svého času byla avizována na rádiu IMPULS a jak jsem tak četl pravidla tak se mi jeví na vlas stejná jako napsal pado.
  • 0

#18 sundin

sundin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 13:07

Psát o informování a při tom si člověk musí zjistit o co vlastně jde. Hlavní výhra až 10000 Kč, to jsou nemalé peníze a pochybuju o tom,že někdo dá jen tak 10000 Kč někomu jen proto že bude mít radost ze hry. Je to divný a proto se připojuju k tatrance.
  • 0

#19 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 13:14

sundin napsal/a:
Psát o informování a při tom si člověk musí zjistit o co vlastně jde. Hlavní výhra až 10000 Kč, to jsou nemalé peníze a pochybuju o tom,že někdo dá jen tak 10000 Kč někomu jen proto že bude mít radost ze hry. Je to divný a proto se připojuju k tatrance.


Jo taky se divím že by ty finance jen tak někdo dal "šťastnému" výherci to buď neví co s penězi a nebo jenom blafuje a chce s kačerů dostat pro něj potřebné informace při případné registraci.
  • 0

#20 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 13:23

Tady je www na tuto hru http://www.pokojpokl...?hunt_num=6jsou to vlastně také stránky jejího tvůrce.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama