Přejít na obsah


Fotka

Postradam auto - Peugeot Partner


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
153 odpovědí na toto téma

#141 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 14:36

zLOST napsal/a:
bertiku, ty mas akorat neodbytnou touhu lidi presvedcovat o tom, ze tvuj nazor je ten spravnej. proti tomu bych ve finale ani nic nemel. je dobre, ze si lidi za svym nazorem stoji. uvedomujes si ale kolik casu uz jsi tady naprosto zbytecne promrhal?
a ze se akorat shazujes tim, ze se jak hovno kosile drzis hadani o tom, ze neni zbrojni pas, ale zbrojni prukaz?

proboha, lidi, vyserte se uz na to a bezte treba ven, nebo na kesky, nebo do prdele..

Pravda...konečně střízlivej coment na úrovni......přikláním se k tomuto názoru a co vy??? Kašlete na to stejně nic nevyřešíte....:D ;)
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#142 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 14:42

samozrejme, ze jsem nemyslel ze cela tahle debata je o pas/prukaz. ale snazit se to nejak vysvetlit by asi nemelo smysl. jen jsem tim chtel poukazat na to, ze ve snaze udelat z nekoho blbce pak naprosto zbytecne rejpes v podruznostech. ale vzhledem k tomu, ze i tenhle post je zbytecny plytvani casu, jdu se venovat necemu uzitecnejsimu
  • 0

#143 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 14:43

syselpolni napsal/a:Mezi tou následnou snůškou dojmů se mně ani nechce hledat, zda to nějak dopadlo s tím autem...


Auto se hledá, vytiskla jsem si fotku a venku koukám, poslala pár přátelům co jsou v uvedené oblasti nebo se pohybují v "zajímavých" místech. Každý delá co umí a může.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#144 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 14:56

zLOST: nezlob se, ale pro me je opravdu neprijatelne rikat prukazu pas, spousti kohoutek nebo revolverovemu valci bubinek. Tobe to mozna prijde jako malichernost, ale potom clovek takove nesmysly cte i v novinach a slysi kolem sebe. Jak jinak to vratit tam, kam to patri?

Urcite by se ani tobe, jakozto zastupci jineho oboru nelibilo, kdyby neznaly laik prznil dane pojmy ci terminologii jako takovou ve tvem oboru.

Navic toto jsou naprosto okrajove zalezitosti, cela diskuse vznikla kvuli "senzacnim clankum" s jeste seznacnejsimi nadpisy, ktere doslova strhly davy lidi. Davy laiku, kteri o dane problematice vubec nic nevi, ale na zaklade naprosto zcestnych informaci zacnou nejakou situaci posuzovat a "zasvecene" komentovat - tak jak se tomu delo tady. Beru za svou povinnost, i jakozto nekolikaleteho clena sdruzeni Lex, ktere haji prava majitelu zbrani, abych tyto a podobne nesmysly uvedl a uvadel na spravnou miru. Muzes si byt tedy jist, ze pokud tu nekdo napise nejaky nesmysl z meho oboru, ze se urcite v reakci na takovou hloupost ozvu. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#145 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 16:07

S474N napsal/a:kdyby neznaly laik prznil dane pojmy ci terminologii jako takovou ve tvem oboru


Tvůj problém je odlišit odbornou debatu kde je přesná terminologie a užití správných terminus-technikus podstatné od normálního pokecu a výměny názorů a pohledů na věc kde je možno běžně použít slang, kterému všichni rozumí a nehrají si se slovíčky.

RUM je pro většinu také stále RUM, i když nám ho EU přejmenovala.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#146 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 16:08

Zegga napsal/a:
RUM je pro většinu také stále RUM, i když nám ho EU přejmenovala.

Mi ani tak nevadí, že ho přejmenovala, ale že ho nepřejmenovala Rakušanům.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#147 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 16:10

Nejedna se o vymenu nazoru, kdyz dotycni usneseni Nejvyssiho soudu hodnoti a posuzuji a na zaklade prekroucenych fakt jeste i komentuji a delaji nesmyslne zavery. To opravdu s prekroucenou terminologii v poslednich par prispevcich nema nic spolecneho. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#148 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 19:05

S474N: ja uz jsem teda docela zvedavy, cim se vlastne zivis, ze mas tolik zkusenosti z tolika oboru a k tomu jeste cas na tuhle zcestnou a urazlivou diskuzi. Zacinam pochybovat, ze moje zamestnani je to prave, kdyz to ani nestiham cist. Trochu souvisim s IT a pri komunikaci s laiky zasadne pouzivam opisy a podobenstvi, aby se bylo mozne s laiky vubec bavit. Striktni vyzadovani korektni terminologie by me jinak uplne vyradilo z diskuze s "laikem". Takze pro me bubinek zni ve vyse zminovanem kontextu zcela prijatelne. :-) Ach jo, to jsou zase hovadiny tady, radsi uz pujdu domu...
  • 0

#149 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 19:10

Před cca měsícem jsem s jednou ženou diskutoval o termínu "zbrojní pas" a po té, co se se mnou začala hádat jsem se rozhodl, že už takovou hloupost nikdy neudělám, snažit se někomu říct, že mele nesmysly. A taky vytáhla EZP. Prostě musí mít pravdu. ;]
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#150 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 20:00

honny napsal/a:
Před cca měsícem jsem s jednou ženou diskutoval o termínu "zbrojní pas" a po té, co se se mnou začala hádat jsem se rozhodl, že už takovou hloupost nikdy neudělám, snažit se někomu říct, že mele nesmysly.

A taky vytáhla EZP. Prostě musí mít pravdu. ;]


Když tak rád bazíruješ na detailech a terminologii, tak pro Tebe ráda přidám přesný termín "zbrojní průkaz", který je hovorově běžně nazývám "zbrojním pasem". Mění to něco na věcném obsahu debaty?
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#151 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 20:22

Zegga napsal/a:

honny napsal/a:
Před cca měsícem jsem s jednou ženou diskutoval o termínu "zbrojní pas" a po té, co se se mnou začala hádat jsem se rozhodl, že už takovou hloupost nikdy neudělám, snažit se někomu říct, že mele nesmysly.

A taky vytáhla EZP. Prostě musí mít pravdu. ;]


Když tak rád bazíruješ na detailech a terminologii, tak pro Tebe ráda přidám přesný termín "zbrojní průkaz", který je hovorově běžně nazývám "zbrojním pasem". Mění to něco na věcném obsahu debaty?


Prosím tě, Zeggo, zalez už někam do kuchyně nebo si pusť Šeherezádu, páč si časem protiřečíš, ale sama si to už nemůžeš pamatovat - tolik příspěvků...:D
  • 0
Vložený obrázek

#152 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 21:37

Trhac napsal/a:

Zegga napsal/a:
RUM je pro většinu také stále RUM, i když nám ho EU přejmenovala.

Mi ani tak nevadí, že ho přejmenovala, ale že ho nepřejmenovala Rakušanům.

Mě vadí, že se na řešení takovejhlech hovadin rozfrcalo strašnejch prachů.
  • 0

#153 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 22:05

Zegga napsal/a:tak pro Tebe ráda přidám přesný termín "zbrojní průkaz"

Díky.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#154 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 8:00

No, myslim ze to uz stacilo... :)
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama