Přejít na obsah


Fotka

Krádeže CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
210 odpovědí na toto téma

#1 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 18:00

Nevím jak u Vás, ale střední Čechy mají nějakou novou "tradici". To že má bát v keši CWG a není, to jsme si zvykli, ale že o tom někdo napíše i pochvalný zápis do logbooku a i do logu, to mě skoro porazilo. Cituji:
March 26 by TrioFAK (73 found)
Nalezeno pri sobotním kešování v okolí Okore . Príjemné místo ...po chvilce hledání nalezeno v pohode . Moc hezká keš . Dík za CWG ...také si ho necháme udelat .
March 26 by sechovcovi (237 found)
234* Procházka po lese v zamraceném dni. Snad nezmoknu :-) Navi pracovala dobre, chvilku sem sice chodil pres krabku sem a tam, ale pak rychlé logování ve 12:41
IN: nic
OUT: 2x CWG, 1x TB Kitty

Když jsem si v rychlosti pročetla logy za poslední dobu u obou nicků, je to u nich naprostá samozřejmost.
Sechovcovi - těm jsem napsala slušný vzkaz a ... a nic, tak jsem jim dneska napsala, že jsou zloději no a těm druhým jsem to napsala rovnou. Bohužel, vztek mě nepřešel, ani jsem si neulevila, tak si dovoluji postěžovat si tady;).
  • 2

#2 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 18:32

Běžný jev, nejlepší je nedoplnovat ;).
  • 0

#3 LukeUp

LukeUp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 18:58

Taky jsem se už sešel s tím, že jsem do vlastních keší nandal CWG a zmizeli bez jakéhokoliv zápisu nebo zmínění, ale takhle to tam napsat, že si je vezmou a nic za ně nedají na výměnu, to už mi přijde jako vyslovený výsměch, ale člověk nenadělá nic, už mě nebaví se rozčilovat...
  • 1

#4 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 19:02

Hynous napsal/a:
CWG je přece předmět na výměnu buď za jiné CWG, nebo jiný předmět ve stejné nebo vyšší hodnotě. Pokud se mýlím tak mě opravte, protože pravidla si asi tady každý určuje sám.


Jo, já jsem si to taky myslela, do včerejška:|
  • 2

#5 hallstone

hallstone

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 19:07

ona nás ta typická česká povaha udolá - já jsem do svých keší pořád doplňoval CWG a MWG a přesně podle předchozího příspěvku, zpočátku mi je vyměňovali ale pak začali mizet aniž by to někdo jakkoliv logoval či zdůvodňoval. To mě naučilo že svá CWG už nechávám výměnou za jiné které naleznu.
  • 1

#6 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 19:27

.....a není síla, která by tomu zabránila, ale alespoň si můžem zanadávat :)
  • 0

#7 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 19:29

jo, bohužel je to standard...a psát danému "kačerovi" - všichni víme, jak to dopadne...buď bez reakce, nebo odpověď, která určitě budu o mistech kdesi...bohužel, objevit CWG v keši, je svátek....myslím, že ztráty CWG a TB + GC (kterých je - zdá se mi - čím dál víc...proto svoje GC asi jen tak nevypustím) jsou a budou standard...hlavní problém vidím z možnosti se zaregistrovat zdarma...toť můj názor...
  • 0

#8 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 19:36

hlavní problém vidím z možnosti se zaregistrovat zdarma

To nevim. Nedokážu si moc představit tu mentální proměnu, když zaplatim někomu pár doláčů. Ani u sebe nepozoruju duševní povznesení když něco platim.... asi mám špatnou představivost :D
  • 0

#9 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 19:40

rocky napsal/a:

hlavní problém vidím z možnosti se zaregistrovat zdarma

To nevim. Nedokážu si moc představit tu mentální proměnu, když zaplatim někomu pár doláčů. Ani u sebe nepozoruju duševní povznesení když něco platim.... asi mám špatnou představivost :D

Cože chceš říct že když si někdo zaplatí pak nebude krást??? Tak to je asi blbost ne?? To s tim nemá co dělat....
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#10 Plachtak

Plachtak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 19:40

Pořád tak nějak věřím tomu že až ti kteří je jen berou budou mít jednou svoje dřevíčka, že je budou zase do kešek rozdávat. Asi je to ale blbost. Tak je zatim do hezkých kešek dávám a měním dokud mám.
  • 0

#11 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 19:41

Cože chceš říct že když si někdo zaplatí pak nebude krást???

Co. Já? Ne. Právě naopak. Teď sem se v tom trochu ztratil :o
  • 0

#12 JI-KA

JI-KA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 19:43

Hynous napsal/a:
To že někteří kačeří nemění a jen berou je běžná věc, nebo někdy dávají v lese do keše šišky a ve městě lístky na tramvaj.



To by právě běžná věc vůbec neměla být.Pravidla jsou stejná pro všechny.To by mě tedy moc zajímalo,přoč takovéhlé kečeři máme brát mezi sebe.Pořád si dáváme pozor na mudly a oni mudlují jedni z nás.Je to k zlosti.
B) Katka
  • 0

#13 JI-KA

JI-KA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 19:49

Ondrus napsal/a:

rocky napsal/a:

hlavní problém vidím z možnosti se zaregistrovat zdarma

To nevim. Nedokážu si moc představit tu mentální proměnu, když zaplatim někomu pár doláčů. Ani u sebe nepozoruju duševní povznesení když něco platim.... asi mám špatnou představivost :D

Cože chceš říct že když si někdo zaplatí pak nebude krást??? Tak to je asi blbost ne?? To s tim nemá co dělat....



Také si nemyslím,že problém je tím,že je registrace zdarma.Spíše si myslím,že je to v lidech.Dá se přeci vykrádat kešky i nepřihlášený(Mudlové)
  • 0

#14 JI-KA

JI-KA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 19:57

Každý kečer musí zpytovat své svědomí.Pokud ještě nějaké má to myslím na ty kteří vykrádají.A asi se za to vůbec nestydí.
  • 0

#15 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 27 březen 2011 - 20:08

(...) kačera co tam dal šišku u keše nechytneš a on se ti nepřizná. Zrovna dnes sem ze své keše vyhazoval šišky a kamení.

Proto bych radil zakládat kešky jen v lesích bez šišek a ještě lépe i bez kamenů
B)
  • 0

#16 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 20:09

Řešte to jako to řešíme u nás. Předměty na trade zpravidla nenosíme, jenom kdyz najdeme CWG tak měníme kus za kus. A pripadne posouvame TB, GC.
  • 0

#17 jira_t

jira_t

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 20:28

Hynous napsal/a:
No myslím kdyby byly keše jen Premium Member , krádeží by rapidně ubylo. Už jen proto že kdejaký mudla, nebo rádoby kačer by o keši neměl ani tucha.

přesně tak, takhle se k většině keší dostane kdekdo (stejně jako já, začátečník a BM.-) a přecijen u člověka který si zaplatí PM je větší pravděpodobnost, že to bere aspoň trochu vážně a nedělá si úplně co chce (ale obecně to asi platit nebude že.-)
  • 1

#18 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 20:33

To by mě tedy moc zajímalo,přoč takovéhlé kečeři máme brát mezi sebe.

Zkus si je mezi sebe nebrat...
  • 0

#19 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 20:35

Mě teda somotný PM keše docela vaděj...jako notifikaca za peníze, filtrování keší a další podobné věcičky proč ne.....ale dávat keše jenom pro "platící" protože jenom to sou "opravdoví kačeři" je trochu na nic....a neni to vůbec fér..a to prosím u nás tolik PM keší neni...někde jich je třeba celá třetina.....a když někdo chce krást tak budekrást vždycky ať je bohatý nebo chudý, chytrý nebo hloupý...
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#20 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 20:51

Ondrus napsal/a:
Cože chceš říct že když si někdo zaplatí pak nebude krást??? Tak to je asi blbost ne?? To s tim nemá co dělat....


to nechci říct...ale myslím, že by se tim vyfiltrovali tim kterym jde jen o to....ale urcite si nemyslim, ze tim ze nekdo zaplati, ze se mu zmeni charakter...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama