Přejít na obsah


Fotka

Krádeže CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
210 odpovědí na toto téma

#201 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2015 - 20:53

já si tu nedávno postesknul nad ztrátou cca 300kusů cwg z naší cwg truhly, ani za kindr šrot to nikdo nevyměnil :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#202 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2015 - 21:07

jsem si celou dobu myslel že cwg se směnují jen za cwg...promin ale aby někdo vybral cwg a naházel do keše nějakej kinder šrot mi přijde dost nefér. (kinder hračky a podobné věci..když je náhodou mám...dávám do keše bez výměny)

Taky jsem nemluvila o výměně za kinder indiánky bez nožiček, alebrž o normální fair trade, t.j. předmět v ceně cca 5-10 Kč a více.


  • 1

#203 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2015 - 22:58

Když dneska se za kinderbordel označují snad všechny figurky. Byla doba, kdy to byly věci rozlámané a jinak rozbité. Já kindervěci dávám do keší často, ale v tom plastovém vajíčku. Mám moc rád tu čokoládu. :-)


  • 3

#204 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2015 - 0:26

Když dneska se za kinderbordel označují snad všechny figurky. Byla doba, kdy to byly věci rozlámané a jinak rozbité. Já kindervěci dávám do keší často, ale v tom plastovém vajíčku. Mám moc rád tu čokoládu. :-)

Mě osobně se třeba líbili ty postavičky co do vajíček kdysi dávali...pamatuji krokodýla, hrocha a tak...snad chápete co myslím. Každý si to doma vystavoval a utíral z toho prach. Ale co tam ted dávají za kraviny. Samozřejmě když najdu v keši nové kynder vajíčko tak ho samozřejmě nevyhodím...to jsem tím říct nechtěl. Právě takové bych ze svojí vyndal (vzhledem k velikosti) a dal někam jinam kde nebude překážet.


  • 0

#205 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2015 - 0:28

já si tu nedávno postesknul nad ztrátou cca 300kusů cwg z naší cwg truhly, ani za kindr šrot to nikdo nevyměnil :)

to snad ne, to mi řekni co stím dělají?? :blink:  stim snad fakt topí ne?

a ted se doma ukájí nad nakradenou sbírkou asi...že z toho vůbec někdo může mít radost...


  • 1

#206 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2015 - 7:24

to snad ne, to mi řekni co stím dělají?? :blink:  stim snad fakt topí ne?

a ted se doma ukájí nad nakradenou sbírkou asi...že z toho vůbec někdo může mít radost...

 

nemyslím, že by se nad tím někdo ukájel...

ono to spíš vzniklo tím, že spousta lidí nechápe že se CWG mění vždy... jen když někdo řekne, že si je může vzít zdarma tak jsou zdarma... oni lidi celkově občas divně přemýšlí  ;)  ;)


  • 0

logo_spojenci.png

Počet keší, kvalitu vašeho života nezlepší....


#207 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2015 - 12:16

V Liberci bývala noční CWG směnárna Truhla mrtvého muže, nebo tak nějak se jmenovala. Byl to dost velký kus kmenu, přidělaný velkým řetězem ke stromu. Když jste to otevřeli, byly tam dvě plastové krabičky přetažené petlicí na zámek. V jedné krabici pak byl logbook a věci na výměnu, ve druhé byla CWGčka. A jedno dne celý kmen i s řetězem zmizel.


  • 1

#208 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2015 - 12:29

V Liberci bývala noční CWG směnárna Truhla mrtvého muže, nebo tak nějak se jmenovala. Byl to dost velký kus kmenu, přidělaný velkým řetězem ke stromu. Když jste to otevřeli, byly tam dvě plastové krabičky přetažené petlicí na zámek. V jedné krabici pak byl logbook a věci na výměnu, ve druhé byla CWGčka. A jedno dne celý kmen i s řetězem zmizel.

jojo vím co myslíš...také jsem to četl. Hnus!! Přerazit jim ruce!


  • 0

#209 Macik74

Macik74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2015 - 16:06

No mám i své keše a musím říci, že některé - méně navštěvované mě opravdu mile překvapily! Nejsou to vykradené krabičky a je tam CWG hodně. Ono řekla bych, že záleží i na místě kde keš je a na lokalitě.


  • 2

#210 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 377 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2015 - 19:41

1) ano, já třeba zapisuji výměny jen do papírových logbooků...na gc.com to nepíši schválně aby se do keše nejezdilo jen pro kolečka (TB píši tam i tam)

2) jsem si celou dobu myslel že cwg se směnují jen za cwg...promin ale aby někdo vybral cwg a naházel do keše nějakej kinder šrot mi přijde dost nefér. (kinder hračky a podobné věci..když je náhodou mám...dávám do keše bez výměny)

 

add bod 2. Pokud si dobre pamatuji vznik CWG, tak to bylo prave proto aby bylo za co menit v kesi. Vznikli jako klasicke predmety pro vymenu. Puvodnim autorum se nechtelo neustale vymyslet, co budou menit, tak  si nechali vyrobit pekne drevene kolecka.

To ze se s nimi dnes kseftuje jako s cimkoliv, tak to je pouze ohnuti zameru. Takze muj nazor je, ze je nutne smenit CWG za neco, co ma hodnotu alespon tech 8Kc kolik me to CWG stoji (i kdyz ja vetsinou mam na vymenu zase sve CWG, protoze je pouzivam jako puvodni autori) Hlavne je pouzivam, kdyz deti chteji z kese nejakou tu zatracovanou kinder hracku (maji z ni daleko vetsi radost nez z tacku od piva, nebo otviraku) a ja nemam nic na vymenu.


  • 9

#211 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2015 - 21:56

Při vzniku CWG se taky bralo v potaz to, že tvůrci nechtěli dávat do keší něco za dvacet korun, jeden výlet pak docela lezl do peněz.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama