Přejít na obsah


Fotka

Krádeže CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
210 odpovědí na toto téma

#161 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 13:35

cufik_team napsal/a:
Tady asi něco není v pořádku, zřejmě se nevyznáš sám v sobě, když máš cíl a najednou ho hned ob jednu větu v jedné odpovědi popřeš.

Já tam žádné popření nevidím. Jízda na kole je cíl a kešky jsou příjemné zpestření.
Já to mám stejně. Před GC jsem jezdil a chodil stejně často - jediný rozdíl je, že se ujede/ujde míň kilometrů, protože se část času věnuje hledání.
  • 0

#162 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 18 červen 2013 - 13:44

kolombo napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Už jsem to tu několikrát psal, jezdím na kole, sportuji, přitom abych nejezdil jen tak bezcílně, tak jezdím za cílem - keškami. Takže ten geocaching dělám jen tak mimochodem při sportování - jízdě na kole. Já nejedu proto, abych ulovil kešku, já jedu proto, abych jel a přitom jen tak mimochodem ulovím i kešku.

Jediné, co doopravdy děláš, je soustavné tlachání na fórech :-)

mimochodem dost podobně jako ty...
  • 0

#163 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 13:46

Paprikasi napsal/a:

kolombo napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Už jsem to tu několikrát psal, jezdím na kole, sportuji, přitom abych nejezdil jen tak bezcílně, tak jezdím za cílem - keškami. Takže ten geocaching dělám jen tak mimochodem při sportování - jízdě na kole. Já nejedu proto, abych ulovil kešku, já jedu proto, abych jel a přitom jen tak mimochodem ulovím i kešku.

Jediné, co doopravdy děláš, je soustavné tlachání na fórech :-)

mimochodem dost podobně jako ty...

Říká někdo, kdo tu má už 120 příspěvků.
  • 0

#164 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 13:51

Tiskar94 napsal/a:
Říká někdo, kdo tu má už 120 příspěvků.


promin ale asi jsem divný .. není přece jen rozdíl 120 a 4034...

a divím se vám že ještě řešíte názory S3 a jeho létacího nemoknoucího kola...

btw. neznám nikoho kdo by jezdil na kole bezcílně, minmálně na tom kole jede aby jel...

ad CWG
krom pár pro mne cených CWG z eventů jsem se jich všech zbavil, a těch prá mám jako vzpomínku na skvělé chvíle s jinými kačery které jsem třeba ani neznal a nikdy nepoznám..
ale chápu že pro mnohé je to daleko víc..
  • 0

#165 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 14:58

jakouback napsal/a:

Tiskar94 napsal/a:
Říká někdo, kdo tu má už 120 příspěvků.


promin ale asi jsem divný .. není přece jen rozdíl 120 a 4034...


A to mne ještě okradli o příspěvky ze starého fóra, kdy se nepřetáhla historie autorů :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#166 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 15:35

No já jsem se svými pár příspěvky úplný amatér. :D
  • 0

#167 modry adept & Peggy

modry adept & Peggy

    Modry adept & Peggy

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 16:18

cufik_team napsal/a:
Tady asi něco není v pořádku, zřejmě se nevyznáš sám v sobě, když máš cíl a najednou ho hned ob jednu větu v jedné odpovědi popřeš. No nic, abys jen tak mimochodem nestrávil celý svůj život, chce to trošku aktivity, good luck B)

... To chce sehnat mu nějakou holku aby se o něho postarala ... třeba už jenom v tom, že tu přestane vysedávat a provokovat ve všech vláknech...:D:D:D:D
  • 0

#168 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 18:17

Shaman3, ty jsi nepochopil jedno ze základních, obecných pravidel (které platí nejen v GC ale všude v životě), totiž že bys měl vyrovnávat podíl mezi tím co bereš a dáváš, říká se tomu karma. Je zřejmé, že ty pro svou zábavu jenom bereš...kešu jsi pro druhé nezaložil žádnou, pokud něco zaloguješ, tak ani nepoděkuješ, máš všude blbý pindy...divnej typek.
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#169 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2013 - 22:49

Z keší já nic neberu, naopak tam přidávám své logy. ;)
  • 0

#170 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 6:30

Možná jsem idoit a nechápu to, ale podle mne byly CWG primárně vytvořeny pro to, aby se směňovaly v krabicích. Pokud se mne týče, suky jsem si udělat nenechal, avšak když na nějaký narazím, nevidím důvod, proč jej nevyměnit za věc obdobné hodnoty, K zmiňovanému kinderšrotu bych rád uvedl, že jsou to obdobné předměty sbírek, a není důvod proč je nesměňovat. Jediné, co mi v keších vadí je evidentní odpad jako šutry, jízdenky a podobně. Horší než "špatná" směna CWG je pro mne proto krádež či pozdržování TB a coinů.
  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#171 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 7:17

Já jsem nikdy v keši nic hodnotného neviděl, vždy tam byl jen bordel, nejcennější věc bývá asi vypsaná propiska, možná je to tím, že se nehoním za FTF, možná je to tím, že FTFtisté to hodnotné z nových keší hned na začátku vyberou a na nás ostatní zbyde vždy jen odpad. ;)
  • 0

#172 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 7:41

Pro mne osobně má hodnotu keš jako taková. krom trackovacích předmětů mají pro mne předměty smeny jen funkci zvýšení zájmu pro děti. Ani při kešování v anglii nebylo v krabicích nic vysoce zvláštního, takže to není asi jen místní zvláštnost-
  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#173 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 5:33

shaman3 napsal/a:
Já jsem nikdy v keši nic hodnotného neviděl, vždy tam byl jen bordel, nejcennější věc bývá asi vypsaná propiska, možná je to tím, že se nehoním za FTF, možná je to tím, že FTFtisté to hodnotné z nových keší hned na začátku vyberou a na nás ostatní zbyde vždy jen odpad. ;)


Já dal jednou do keše digitální hru tetris. A jak jsem ji tam narval a zavřel, zmáčkl se knoflík pro zapnutí. A když pak krabici někdo otevřel, hra spustila fanfáru :-) Ale za co ji pak někdo vyměnil, to nevím.
  • 0

#174 mishakowo23

mishakowo23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 16:45

Nekde jsem tu cetl ze je to tim,ze je mozna registrace zdarma.S tim nesouhlasim....je to charakterem a povahou jednotliveho cloveka.Jsem take zacatecnik a nedovolil bych si z kese neco odnest a neco nenechat.Kdyz sem nalezl prvni CWG moc se mi libilo, ale nevedel sem jak funguje...jestli treba jako TB nebo GC? A tak ho tam nechal a az doma pidil co s nim! Jinak souhlasim s tim ze spousta kesi ma v inventari treba TB nebo GC,ale kde nic tu nic a to je skoda...chce li mit nekdo doma coin tak at si ho de KURVA koupit;)
  • 0

#175 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 17:27

No je to hlavne vychovou a prostredim, v kterem clovek vyrusta.
  • 0

#176 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 5:46

mishakowo23 napsal/a:
....chce li mit nekdo doma coin tak at si ho de KURVA koupit;)


Log po roce ztráty coinu:

Jani007 grabbed Jelca - King of Mystery

Friday, 14 June 2013
Mno a hura na dalsi cestu. Nalezen u jednoho nejmenovaneho kamarada.
  • 0

#177 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2014 - 23:42

Jsem rad že jsemnarazil na toto téma. Vždycky mě zajímaly názory ostatních na trade CWG.

 

Jak zhodnotíte tuto situaci: při běžném kešování se dávají CWG do hezkých keší i bez výměny 1:1. Jen tak pro radost druhým. (já to tak aspoň dělám)  Pokud nastane situace náhodného lovu a nemáte u sebe své CWG a v keši naleznete jedno které ještě nemáte. Je to zlodějina??

 

Už se mi to stalo a přiznávám, že jsem si ho vzal. Rozdal jsem už přes 180 koleček+100 kešových (každá moje keš má své cwg) a na nástěnce mám necelých 80.   


  • 1

#178 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2014 - 6:42

Vzhledem ke hře, vzhledem k tobě anebo vzhledem k té jedné krabici?


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#179 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2014 - 6:53

ty dve poslední pls  ;)


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 02 říjen 2014 - 6:55

  • 0

#180 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2014 - 7:03

a  pro odlehceni jednu  veselejsi:

 

Na dovolene na Lipne jsem zabrouzdal i k par prihranicnim kesim v Rakousku. Dal jsem do dvou CWG. Asi po 14 dnech se mi ozval rakusan, ze nasel muj geocoin ale ze nevi co s nim. mel nalezeno 100 kesi a tak jsem ho poprosil o jmeno toho geocoinu ci TB, protože kes ve které uvadel jeho nalez jsem zadny trackable nemel. No a navrch jsem mu zkopiroval postup ze stranek GC jak spravne logovat TB a GC. No a prisla mi "rozhorcená" odpověd, že to žádné jméno nemá a poslal mi fotku mého CWG :). ak jsem mu zase z5 napsal ze to je jenom trade item a ze se nikde neloguje. No on na to,  "ale je na nem napsano GEOCOIN !!!!" Tak jsem mu to vysvetlil prilozil fotku nástěnky s CWG a jestli neumrel kochá se s nim dodnes.


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 02 říjen 2014 - 7:03

  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama