Přejít na obsah


Fotka

CZE MEGA-EVENT: CWG + GEOCOIN-SHOW BOHEMIA 2011


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
461 odpovědí na toto téma

#41 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 8:40

Asi se otočím (že bych si udělal vícedenní výlet na plzeňsko? :) ), ale ten nekulturní program nezaujal. ;)
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#42 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 9:19

Právě jsem na stránky zapracoval upravené fotografie obložených mís, které mě zaslal dodavatel. Váha surovin na každé míse je 1 kg.

www.geocoin-show.cz

Nezapomeňte hlasovat v anketách, co na eventu chcete a co ne.
Díky ;)
  • 0

#43 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 9:57

geo.scorpions napsal/a:
Právě jsem na stránky zapracoval upravené fotografie obložených mís, které mě zaslal dodavatel. Váha surovin na každé míse je 1 kg.

Vypadaji pekne, ale nezkazi se pres leto?
  • 0

#44 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 10:23

haggaeus: nezkazi, jsou to pouze atrapy :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#45 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 10:25

haggaeus napsal/a:

geo.scorpions napsal/a:
Právě jsem na stránky zapracoval upravené fotografie obložených mís, které mě zaslal dodavatel. Váha surovin na každé míse je 1 kg.

Vypadaji pekne, ale nezkazi se pres leto?


Dobrá otázka :):):) Od dodavatele nám bylo nabídnuto, že na akci bude mísy průběžně vozit, aby se suroviny neměly šanci kazit.
  • 0

#46 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 11:34

1) Mne by zajímalo, jakým konkrétním způsobem tento megaevent sponzoruje Groundspeak, když je uveden ve sponzorech http://cz-geocoin-sh...de.cz/sponzori/
2) ta vyhlášená soutěž "TOP 100 nejaktivnějších geocacherů ČR 2011" mi přijde podivná, protože ten seznam je prakticky dlouhodobě předem daný. Lepší a výstižnější by asi bylo, hodnotit 100 kačerů, kteří budou mít za definovaný čas (datum od-do) nejvíce ulovených keší (největší přírůstek), to jsou ti nejaktivnější v současnosti, a ne podle dlouholetých "zásluh". Ani ten nejaktivnější, co se zaregistroval včera, nemá takhle prakticky šanci i kdyby ulovil 300 za každý den.
  • 0

#47 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 11:52

dr.vota napsal/a:
1) Mne by zajímalo, jakým konkrétním způsobem tento megaevent sponzoruje Groundspeak, když je uveden ve sponzorech http://cz-geocoin-sh...de.cz/sponzori/
2) ta vyhlášená soutěž "TOP 100 nejaktivnějších geocacherů ČR 2011" mi přijde podivná, protože ten seznam je prakticky dlouhodobě předem daný. Lepší a výstižnější by asi bylo, hodnotit 100 kačerů, kteří budou mít za definovaný čas (datum od-do) nejvíce ulovených keší (největší přírůstek), to jsou ti nejaktivnější v současnosti, a ne podle dlouholetých "zásluh". Ani ten nejaktivnější, co se zaregistroval včera, nemá takhle prakticky šanci i kdyby ulovil 300 za každý den.


Ahoj, díky za dotaz

1) Groundspeak má v pravidlech při schválení statusu Mega-eventu že musí být zobrazen jako hlavní sponzor akce. Samozřejmě, že se finančně ani nijak jinak nepodílí na organizaci ME. Tuto podmínku jsme splnili.

2) Přece jenom Tvůj nápad není špatný, ale je realizovatelný možná nejdříve na druhém ročníku této akce. Nedokážu si představit, jakým způsobem bychom byli schopni po technické stránce zajistit správnost výsledků, když je v ČR řádově několik tisíc aktivních kačerů.
Je pravda, že je tato soutěž pro několik tisíc kačerů diskriminační, ale pro dalších tisíc kačerů motivující.
Statistiky, které budou uveřejněny na serveru geocaching.cz ke 31.8.2011 ve 20:00 budou jasným žebříčkem vítězů. Uvidíme, jak se soutěž chytne, pro někoho bude fajn, pro někoho ne ... tak už to prostě bývá ...

;););)
  • 0

#48 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 11:59

2) škoda ten návrh nepadnul dřív. Stav statistik za jednotlivé dny se zachovává a mažu ho jen občas a zrovna nedávno jsem posílal do kytek konec 2010 a leden a únor 2011. Z toho by šla udělat aktivita za určité období. Samozřejmě jen pro ty, co byli už na začátku intervalu ve statistikách evidováni. Leda jestli bych objevil nějakou starší zálohu.
  • 0

#49 Zoffka

Zoffka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 12:02

geo.scorpions napsal/a:
2) Přece jenom Tvůj nápad není špatný, ale je realizovatelný možná nejdříve na druhém ročníku této akce. Nedokážu si představit, jakým způsobem bychom byli schopni po technické stránce zajistit správnost výsledků, když je v ČR řádově několik tisíc aktivních kačerů.
Je pravda, že je tato soutěž pro několik tisíc kačerů diskriminační, ale pro dalších tisíc kačerů motivující.
Statistiky, které budou uveřejněny na serveru geocaching.cz ke 31.8.2011 ve 20:00 budou jasným žebříčkem vítězů. Uvidíme, jak se soutěž chytne, pro někoho bude fajn, pro někoho ne ... tak už to prostě bývá ...

;););)


No já myslím, že by to šlo snadno - udělat snapshot statistik na geocaching.cz třeba k 1.5.2011 00:00h. (nebo třeba k 30.4. 2011 20:00h, to už je jedno), no a ten pak od Tebou zmíněných odečíst.
Přičemž by sice byli diskvalifikováni ti, co by k tomu 1.5.2011 neměli odlovenou referenční keš, ale zase mají ještě dost času to napravit. A bylo by jich řádově méně něž těch, co nyní nemůžou ani pomýšlet na účast.


EDIT: Pepa byl v psaní rychlejší :)
  • 0
Gde Proboha Sem ???
Jdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta...

#50 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 12:06

pepa.z.pocernic napsal/a:
2) škoda ten návrh nepadnul dřív. Stav statistik za jednotlivé dny se zachovává a mažu ho jen občas a zrovna nedávno jsem posílal do kytek konec 2010 a leden a únor 2011. Z toho by šla udělat aktivita za určité období. Samozřejmě jen pro ty, co byli už na začátku intervalu ve statistikách evidováni. Leda jestli bych objevil nějakou starší zálohu.


Ahoj,

kdyby se tě povedlo nějakou starší zálohu najít, tak mi prosím napiš, pokud by tu byla šance zjistit nějakým jednoduchým způsobem 100 opravdu aktuálně nejaktivnějších kačerů v ČR, jsem pro. Pravidla soutěže bych pak pozměnil. Díky
  • 0

#51 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 12:07

proč od 1.5.? Datum "od kdy" je dané = den publikace eventu
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#52 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 12:11

zdá se že to v jedná záloze mám. Uvidím co se s tím dá dělat a co z toho vyleze a během dneška zkusím dát vědět.
  • 0

#53 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 13:50

pepa.z.pocernic napsal/a:
2) škoda ten návrh nepadnul dřív. ...

no jo, těžko to šlo dřív, když to bylo utajené :D
Zvěřejnění bylo před necelými 23 hodinami a dřív jsem se k pročtení webu nedostal. Ale myslím, že ještě pozdě není.
  • 0

#54 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 13:52

geo.scorpions napsal/a:
...
1) Groundspeak má v pravidlech při schválení statusu Mega-eventu že musí být zobrazen jako hlavní sponzor akce. Samozřejmě, že se finančně ani nijak jinak nepodílí na organizaci ME. Tuto podmínku jsme splnili.
...

To je ovšem sponzor jak noha :D no, radši už bez komentáře...že mě to ani moc nepřekvapuje
  • 0

#55 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 13:56

To je ovšem sponzor jak noha no, radši už bez komentáře...že mě to ani moc nepřekvapuje


Sponzoruje ikonkou... ;)


Nicmene zapadl podle mne zajimavejsi dotaz, zda je zajem doplnit geocoiny, ktere nejsou na seznamu...
  • 0

#56 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 14:19

[quote]Blexa napsal/a:
[quote] Nicmene zapadl podle mne zajimavejsi dotaz, zda je zajem doplnit geocoiny, ktere nejsou na seznamu...[/quote]

Děkuji za důležitý dotaz !!!

Zájem určitě máme. Prosím kdo by měl zájem o rozšíření výstavy svými geocoiny, pište na email: info@geocoin-show.cz
Nezapomeňte připojit Váš nick na GC.com
Zde vytváříme databázi nově přidaných geocoinů a jejich ownerů.

Díky R.
  • 0

#57 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 15:00

geo.scorpions napsal/a:
Ahoj,

kdyby se tě povedlo nějakou starší zálohu najít, tak mi prosím napiš, pokud by tu byla šance zjistit nějakým jednoduchým způsobem 100 opravdu aktuálně nejaktivnějších kačerů v ČR, jsem pro. Pravidla soutěže bych pak pozměnil. Díky

Nic lepšího z toho asi nedostanu http://www.geocachin...lezyaktivni.php.
  • 0

#58 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 15:05

zajímavé... je tam přes 16.000 účtů a ten můj tam není :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#59 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 15:11

pepa.z.pocernic napsal/a:
Nic lepšího z toho asi nedostanu http://www.geocachin...lezyaktivni.php.


Obavam se ze se ted ozve spousta lidi jako ja... je tam asi nejaky bug. ;)

Od zacatku roku jsem ulovil nejakych 300 kesek ale ve statistice jsem na "krasnem" 15625 miste... a pritom v absolutni statistice na http://www.geocachin.../statnalezy.php jsem 460.

Bude asi problem v tom ze jsem referencni kesku ulovil nekdy po 1.1.2011, takze neni znam muj pocet kesek k onomu datu, to by myslim mohlo jit spravit.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#60 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 15:22

neni to bug ale feature, můžu počítat jen se zaznamenanými daty:p
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama