Přejít na obsah


Fotka

Nikdy bych...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 9:11

Nikdy bych neprogramoval Geoget a mel bych mnohem klidnejsi zivot. B)
  • 0

#22 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 9:12

- tak často nepoužíval větu "tady někde to musí bejt"
- si neprodloužil cestu jak délkově tak i časově minimálně o půlku
- neměl radost z ošuntělé plastové krabičky "pohozené" v lese
- se nepodíval na některá místa
- nemusel někomu vysvětlovat, co z toho jako mám
- nestrkal prsty do nebezpečných špinavých děr, nenadzvedával kameny a šmatal do pařezu
- bych se nemohl v práci bavit nad krásným geocoinem, který já nebo někdo jiný přinesl
- se bezdomovce neptal, jestli se tímhle chroštím dá projít
- se nevracel na jedno místo několikrát během krátké doby a osahával plot
- nečekal opodál, až si ten plot doosahá někdo jiný


- nešel reklamovat vycházkové boty, které se rozmočili v bahnitém potoce, do kterého jsem uklouzl
- se tam neškrábal
  • 1

#23 Verusik

Verusik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 9:12

-neosahávala 2km zábradlí ve snaze získat FTF na disablované mysterce (povedlo se) -nečekala 2 hodiny na tramvaj se správným označením -nevstávala o víkendu před 6. hod jen abych stihla první vlak a měla dost času na lovení . . .
  • 0

#24 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 9:17

Trhac napsal/a:
Hezky řečeno. Přeji Ti úspěšný odlov maturitní zkoušky. V případě DNF nezapomeň, že existuje možnost dalšího pokusu - jak říká staré heslo padající listí maturitu jistí!

to je prave to, co si nemuzu dovolit...musim to stihnout dokud neco kvete ;)

mr.mates napsal/a:
No vidíš a nám říkali že maturita je plot, kterej když nepřelezeš, tak tě přes něj přehodí.
Jo a hodně štěstí při těch zkouškách.

to hozeni bych potrebovala :D

jinak diky za prani ;)
(ale kdyby to nekdo odmaturoval za me, vubec bych se nezlobila, ty statni pisemky uz bych si ale napsala sama ;))

HaLuMa napsal/a:
Nikdy bych neprogramoval Geoget a mel bych mnohem klidnejsi zivot. B)

a my bychom te nikdy nemeli v takovy ucte ;)
  • 0

#25 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 9:24

Nikdy bych si nedala v podvečer u lesa sraz s několika chlapy, které vůbec neznám :P ... a celkem zajímavá věc: Nikdy bych nezačala zase jezdit na kole
  • 1
You can't get lost if you don't know where you're going.

#26 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 9:28

Chryseis napsal/a:
Nikdy bych si nedala v podvečer u lesa sraz s několika chlapy, které vůbec neznám :P


:D:p
  • 0

#27 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 9:36

Chryseis napsal/a:
Nikdy bych si nedala v podvečer u lesa sraz s několika chlapy, které vůbec neznám :P


schválně... co jsi měla poprvé s sebou na obranu? :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#28 engys

engys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 9:53

-nikdy bych si neumyl auto jen proto, abych na něj nalepil nějakou samolepku
  • 1
Garmin GPSMAP 62s + nokia E51

#29 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 10:06

fremen.cz napsal/a:

Chryseis napsal/a:
Nikdy bych si nedala v podvečer u lesa sraz s několika chlapy, které vůbec neznám :P


schválně... co jsi měla poprvé s sebou na obranu? :D


ochranu :D:D:D
  • 0
Vložený obrázek

#30 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 10:07

- nikdy bych nebehal po vsi dum od domu abych si rychle vypujcil zebrik a nasledne zjistil ze ta ptaci budka 5m vysoko na strome navsi je opravdova a rozhodne v ni neni pixla od svaciny, neb jsem se zmylil ve vypoctech. To vse proto aby me nejakej jinej blazen nepredbehl - taky bych nevedel jak to vypada kdyz se propadnu do zaveje uplne celej az po hlavu - nemel bych ted doma lezet uplne mokry boty od nocniho prespolniho behu v desti pri neuspesnem pokusu o FTF - nezkoumal bych odpadkovy kose a ani bych je v zime nepoleval horkou vodou z termosky aby rozmrzla cepicka a sla sundat - nepsal bych SW ktery Hilbertovou transformaci dekoduje morseovku z mp3 ani spoustu jinejch nesmyslnejch aplikaci. - neumel bych dekodovat Enigmu, takze kdyby vypukla valka a slouzil bych na ponorce, byl bych uplne nemoznej -necouval bych pul kilometru Superbem po polnacce sjizdny jen traktorem
  • 2

#31 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 11:12

- nejel na výlet hned se dvěma abstinentama současně
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#32 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 11:23

Tak jsem si to v hlavě sesumíroval a vyšlo mi následující:

- cestoval rourou o průměru 120-150cm několik desítek metrů a nepovažoval to za nadmíru zábavné
- se nesnažil v lese najít pod sněhem dlažební dlaždici
- neprodíral se zcela nevhodnou cestou porostem, abych pak zjistil, že o 10m vedle vede pěšina, či dokonce asfaltka
- se neřídil poučkami pro život v přírodě, jako že blato jde nejlépe odstranit až uschne :D
- neutratil tolik peněz za sportovní / outdoorové vybavení
- nezjistil, že nemám strach z výšek
- nescházel se s úplně cizíma lidima (např uprostřed pole) a nepouštěl se s nima do řeči
a hlavně nekoupil si GPSku! ;)
  • 1

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#33 Baloni

Baloni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 11:49

- se nepotopila v lomu pro krabku v ledove vode a nenavlikala si pro to neoprenovy kalhoty - bych neusla 12km s 2letym ditetem na ramenou rovnou za Sipkou pri FTF honu a nespadla bych kvuli tomu do bahna a nestihla kvuli tomu vyzvednout starsiho ze skolky protoze ve dve odpoledne uz bylo jasny, ze se nestihnu vratit vcas k autu z druheho konce lesa - se neslanila z mostu uprostred mesta - nepoznala bych par blaznu jeste postizenejsich nez ja a nestali by se mymi prateli - nefotila bych uprostred bohosluzby v kostele zespodu lavici - nevlezla bych do takovych uzkych prostor, ze to vypadalo, ze uz asi nevylezu zpatky - a hlavne: nezazila bych tolik srandy!!!
  • 1

#34 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 12:41

- Nebořila se do sněhu a pak hrabala asi půl hodiny - neplánovala výlety a dovolenou podle hustoty kešek v dané lokaci - neseděla pořád u počítače a kochala se statistikou - neoslovovala bych cizí lidi - neplazila se po zemi ve snaze nahlédnout pod stojan s plakáty, a následně dřepět a fotit stojan zespoda - neviděla tolik krásných míst a neměla mnoho nových poznatků - nevysvětlovala kamarádům kam že to pořád chodím, když mě vidí jet autobusem - nesbírala nějaká dřevěná kolečka - neprošmejdila kdejakou podezřelou dírku či pařez - nikdy bych se sama nepřinutila jít 30km jen tak - netahala batoh nacpaný věcmi na výměnu, nahrádními pytlíky... - A HLAVNĚ bych nikdy nezažila tolik srandy a skvělých zážitků nic víc mě ted nenapadá, ale dalo by se toho vymyslet spoustu
  • 1
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#35 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 13:05

- nezačal pochybovat o svém duševním zdraví - nevěděl že je víc lidí postižených jako já co dělaj stejně divný věci - nezjistil, že jsem vlastně normální - si nevšimnul co kolem mě chodí divnejch lidí a šmíráků :-)
  • 0

#36 PeTrTemny

PeTrTemny

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 14:05

- nelezl bych na mokrou skálu v kanadách - nejel 6km na kole zpátky s tím, že se s tou propiskou prostě musím rychle vrátit...
  • 0

#37 Spasik

Spasik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 14:26

-si nezabouchnul klíčky v autě a měl u sebe jen GPS a mobil v 11 večer -se neptal bezdomovců kde je v okolí rybník
  • 0

#38 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 14:29

HaLuMa napsal/a:
Nikdy bych neprogramoval Geoget a mel bych mnohem klidnejsi zivot. B)

Tys mi to vyfoukl, chtěl jsem napsat
- nikdy bych se nenaučil programovat pro PDA a netrávil večery psaním PocketDrake
ale jsou i další věci
- nikdy bych nejezdil v noci na běžkách
- nikdy bych nejel na kole jizerskou 50 (ke konci potmě)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#39 Ludvajs64

Ludvajs64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 14:32

... si nečetl tohle forum, souhlasně při tom pokyvoval hlavou a blaženě se usmíval ...nevěřil, že mi manželka bude nadávat do bláznů a pak se sama zaregistruje
  • 0

#40 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 14:36

- neudělal někomu radost tím, že jsem udělal FTF po třech letech od založení cache a vyzvedl a poslal do světa autorem uložený GC a neměl radost z toho, že jsem někomu udělal takovou radost - si nečetl toto zajímavé vlákno na téma "Nikdy bych.... "
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama