Přejít na obsah


Fotka

Nikdy bych...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#41 Varess

Varess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 14:55

-Nikdy bych nemusel vysvětlovat svým kamarádům proč že sem to na tom kole jel 3 hodiny když oni to jezdí do hodiny -Nikdy bych nechodil o půlnoci po lese -Nikdy bych neodhrnoval každej větší podezřelej šutr jestli tam náhodou není krabička -Nikdy bych v sobotu nevstal dřív jak v 10 kdyby nebylo to FTF -Nikdy by mě nikdo nepřinutil jít pěšky 25 km -Nikdy bych u sebe nenosil 5 propisek najednou -A hlavně bych nikdy nezažil takovejch skvělejch zážitků
  • 1
Nejlepší je nedělat nic a poté si odpočinout. Lepší být pět minut srab než pak celej život mrtvej. Vzhůru,dolů!!! Chceš obelhat rodiče?Mluv pravdu!

#42 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 14:56

petulinka1 napsal/a:
- nepoznala nejdulezitejsiho cloveka na svete


S tím souhlasím.. ;)

A teď mé:
"Nikdy bych nepoznal, co je to adrenalin... Nebýt geocachingu!"
"Nikdy bych nevlezl na podivnou oslavu mezi cizí lidi... Nebýt geocachingu!"
"Nikdy bych nejel zbytečně daleko od domova... Nebýt geocachingu!"
"Nikdy bych nevylezl na skálu nebo na soukromý pozemek... Nebýt geocachingu!"
"Nikdy bych neutíkal pro nic za nic s GPS-kou... Nebýt geocachingu!"
"Nikdy bych neinvestoval tolik času a peněz... Nebýt geocachingu!"
"Nikdy bych nepoznal nejdůležitější osobu v mém životě... Nebýt geocachingu!"
"Nikdy bych nenašel tolik prstenů, mincí, bankovek, šperků... Nebýt geocachingu!"
"Nikdy bych se neprobudil jen tak v 01:30 hod. ... Nebýt geocachingu!"
"Nikdy bych nelezl v mostní konstrukci... Nebýt geocachingu!"
"Nikdy bych nevylezl jen tak na strom v centru města... Nebýt geocachingu!"
"Nikdy bych se nedostal do zavalené štoly... Nebýt geocachingu!"
"Nikdy bych si neužil tolik zábavy... Nebýt geocachingu!"
"Nikdy bych se neusmál nad čistým sešitem... Nebýt geocachingu!"

:) Pro inspiraci stačí, ne? :D
  • 0

#43 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 14:56

od kamarádky lovkyně, co zde, na GC.cz, nemá účet: - ...nikdy bych si nepřidala ještě další km k celodennímu výletu, jen abych našla ještě jednu - ...nikdy by mě to netáhlo tolik do přírody, jako teď. Konečně důvod pořádně využít všechny ty krasné hi-tech věci na turistiku
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#44 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 15:00

Á.. zapomněl jsem: "Nikdy bych nepřestal lhát... Nebýt geocachingu!"(GC1EPR9)
  • 1

#45 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 15:04

- nezjistil, že je na světě tolik falešných ptačích budek, pařezů a vyplněných chorošů.

- nezjistil, že okapové roury ve městech neslouží hlavně k odvádění vody, ale spíš k přicvaknutí magnetické filmovky.

- nevlez do kanálu s čelovkou a brouzdal kilometr tam a zpátky a zjistil, že se to nejen dá, ale že mě to i baví.

- že se k moři nemusí vyrážet až v pátek večer, ale že se během dne dá dojet na spoustu krabiček, zmoknout na první z nich a že mi to ani nebude vadit.

- nelez do strmých kopců po obou stranách cesty, když cesta vede krásně po rovině a na těch dvou kopcích není žádný výhled, prostě nic, jen jedna plastová krabička v pařezu.

- nevzal celou rodinu na 2-kilometrovou procházku hlubokým sněhem a po zamrzlém jezírku, s lopatou a na začátku s ještě nezlomeným smetákem, abychom pak hodinu odmetali sníh z jedné půlky ostrůvku na druhý a pak zase zpátky - jo a našli.

- nečekal, že budu hned tykat při prvním setkání tolika lidem bez ohledu na věk.

- nevěděl, že škrábance od ostružin mizí za 14 dní a metrovými kopřivami se dá projít i v kraťasech - když je to už jen 50 metrů ke krabičce.

- nerozděloval věci na: šlo by použít na keš - nešlo by použít.

- nevěřil, že si budu muset dávat v civilu pozor a nepoužívat výrazy jako - nemůžu, jedu na FTF - to je trojkový terén - tam nejedu, tam to máme odlovené atd.

- si v lednu nevzal župan, neprošel vrátnicí areálu léčebny v Bohnicích a věřil, že mě pak i pustí zpátky.


Tento příspěvek byl upraven od SpeedyGT: 30 říjen 2013 - 20:15

  • 1
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com

#46 vitvalecka

vitvalecka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 15:58

- se neodpoutal od počítače
- se nenaučil jazyky: čeština (pravopis), angličtina, HTML
- nechtěl lézt do kanálů, konstrukcemi mostů atd.
- se neprodíral lesem, křovím a kdo ví čím, abych nakonec zjistil, že cesta, po které jsem původně šel, vede 10 metrů od mého cíle a to, že jsem z ní odbočil, byla úplná hloupost
- si na nedalekém staveništi nepůjčoval žebřík, abych se dostal ke krabce
- nepřijal nabídku člověka, kterého vidím poprvé v životě, že mě sveze až domů
- neběhal s GPS v těch největších letních poledních pařácích po městě, abych zjistil informace z jakýchsi zvláštních štítků
- nepotkal spoustu úžasných lidí a nezažil spoustu zábavy
- se nedozvěděl o spoustě zajímavých míst v okolí, kolem kterých chodím
- nečetl tohle fórum a v žádném případě bych souhlasně nepřikyvoval
- se nehonil za nějakou „čudnou“ plastovou krabičkou, abych ji našel jako první
- nezaložil podobně „čudnou “ plastovou krabičku sám

A poslední a nejdůležitější:
Nikdy bych si nedělal starosti s tím, jestli má Weselka a Pegas Team dost jiné práce na to, aby nejeli do Brodu pro nějaké to FTF! ;)

PS
Pro ty, kteří neznají slovo „čudný“:
čudný = zvláštní, podivný
  • 0

#47 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 17:08

- si nepamatoval, kde jsem byl při tom a tom datu ( hlavně jubilea)

- se nevydával sám 300 km od domova kvůli pár krabičkám

- nepřecházel hranice po svých

- nepoznal každou skulinu svého města

- nepřečkával bouřku pod širým nebem

- nelezl do neznámých jeskyní a kanálů

- nepoznal podobně nakažené lidi stejně jako já u keší a na eventech

- nepoznal spoustu zajímavých míst

- tolik neriskoval

- neměl tolik nezapomenutelných zážítků

- nepoznal dobré kamarády


Ještě je toho určitě mnoho... Bylo tu toho hodně zmíněno...

- nepokyvoval hlavou s reakcemi v tématu "Nikdy bych..."
  • 0
Cogito ergo sun ...

#48 romantic29

romantic29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 17:27

Abych se tolik neopakoval, tak něco co tu ještě myslím není :-) - Nikdy bych nelétal do zahraničí, abych si (mimo jiné) obarvil mapu... - Nikdy bych nejezdil na kole do lesa s velkým kusem dřeva přidělaným na nosiči...
  • 1

#49 Daenny

Daenny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 17:32

- neprozkoumával dilatační spáry mostu - nezdolával náročný a zarostlý svah v polobotkách - "nevolal" z GPS ve snaze ukrýt pravý úmysl podezřelého postávání - nelezl po údržbové lávce železničního mostu - netelefonoval telefonní budce, ve které nikdo není - nešahal do neznámých pytlů - nelezl bezdomovcům do obýváku - se netočil kolem své osy na místě plném mudlů při kalibraci kompasu - nelhal městským strážníkům (možná :)) - neokusil ten slastný pocit výhry při logování
  • 1
Hledání je životní úděl. Někdo hledá houby, jiný drobné na chodníku, ovšem my hledáme kešky.

#50 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 17:57

- nikdy bych nelez tak často po stromech a po skalách a nebál se, že sletim - nikdy jsem se tolik netěšil na to, až budu mít po zkouškách - nikdy jsem nestrávil tolik času u PC - nikdy bych nerozhrnoval nohou podezřelou hromádku šutrů:D - nikdy bych nepoznal místa kousek od domova, kde jsem ještě nebyl - nikdy bych tolik nejezdil na kole a neohledával každej pařízek:D - nikdy bych nebyl v parku na periferii Prahy v noci, kde se to hemží podezřelejma osobama - a hlavně nikdy jsem neměl tak nabitý prázdniny jako budou letos
  • 1
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#51 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 17:57

- netrčel v zarůstající tůni po kolena v bahně a nepřemýšlel jak se dostat bez člunu na ten ostrůvek uprostřed - neskládal origami - neluštil runové nápisy (a nezjistil, že se během půl hodiny naučím slabikovat prakticky jakékoliv hláskové písmo) - nekoukal čtyři hodiny na kývajícího se tukana (GC2K2QA :) ) - nelezl po stromech a dětských prolézačkách - nepřijel domů na kole za hluboké noci totálně utahaný - nevyrazil na výlet za počasí, kdy bych jinak seděl doma - nepokoušel se holýma rukama prohrabat dvoumetrovou závějí - nedivil se při sepisování tohoto seznamu jaké hovadiny jsem schopen dělat kvůli nalezení plastové krabičky A hlavně: - nenavštívil spoustu pěkných míst o kterých jsem neměl doteď tušení
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#52 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 18:17

- nebyla považována za prostitutku (postávala jsem hezky oblečená v centru Prahy a čekala na vhodný okamžik) :D :D
  • 0

#53 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 18:19

Souhlasím, jen tak dál. Tohle je asi zatím nejzáživnější vlákno. a tedy doplním: - nikdy bych si při čtení fóra necvrnknul do textilií :D:D
  • 0

#54 Pipaci

Pipaci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 18:27

...nevěděla, že v trafice v metru na Vyšehradě se dají koupit tužkovky ...nezkoušela, jestli šátek na nošení dětí uvázaný pár metrů nahoře na zábradlí unese i dospělého ...kvůli prázdnému notýsku nelezla přes plot téměř před zraky uniformovaných ...nevozila v kufru auta holiny (měla bych tam přidat i lano) ...nejela večer na kole pro zmrzlinu dál než do nejbližšího krámu ...nevytáhla z batohu čelovku, když se pančelka po třídních schůzkách po tmě potřebovala trefit klíčem do zámku ...nehledala žaludy jinde, než na dubu ...nevěděla, že číslování lamp je docela systematický a když někdy budu muset volat 112, podle tohohle čísla mě jednoduše najdou ...nepotřebovala vědět, kde najít telefonní seznam pražských budek ...nezapalovala svíčku na hrobě ženský, o který vůbec nic nevím ...se nesnažila s papírem a tužkou pochopit, co ten zatracenej počítačovej program má dělat ...netušila, že francouzi jsou fakt úplně jiný, hlavně když 92 řeknou jako „čtyři dvacet dvanáct“
  • 1

#55 romantic29

romantic29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 18:35

Nikdy bych ve špinavých kešovacích hadrech v obchoďáku na Pankráci soustředěně nekoukal na jezdící schody, kde jsem spolu s dalšími čtyřmi lidmi netrpělivě vyhlížel nalepenou žvýkačku a na dotaz security guard, co tam děláme, ani nezvednul hlavu a procedil jen mezi zuby "počítáme schody"...
  • 1

#56 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 18:43

ještě mě napadá: - nikdy bych nelezl do výtoku z rybníka - nikdy bych se nepodíval k houmlesákům - nikdy bych nešel po Národní třídě špinavej jako prase s krosnou na zádech a v pohorkách:D(paničky na mě divně koukaly):D - nikdy bych nešel na hřbitov kvůli něčemu jinýmu, než kvůli čemu se tam chodí normálně:D
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#57 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 18:53

- nevlezl omylem cizím lidem do baráku, jelikož jsem si myslel, že tam končí jeden Letterbox. - nesprintoval pro FTF v hustém slejváku nahoru do kopce vedle skokanského můstku, poté co jsem zdrhnul z práce. - neskákal v září ve Vysokých Tatrách za husté chumelenice po kamenech, mezi kterými byly díry, že bych se v nich ztratil. - nešaškoval s kusem bílého papíru na náměstí před kamerou.
  • 1
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#58 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 18:58

- neměl 7 pětek, 10 čtyřiapůlek, 27 čtyřek a navíc ani nevěděl co to znamená - nezjistil, že nejvíc mně to táhne ven v neděli - nepřišel na to že GC1BJ4E leží na N 57° 44.696 E 010° 39.228 - nepřišel asi tak na dalších tisíc věcí, nepoznal pár skvělých přátel atd.atd.atd. Tohle vlákno mně baví, je to pěkně pozitivní a dá se takhle přemýšlet do nekonečna. TFTT
  • 0

#59 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 19:02

petulinka1 napsal/a:
- nepoznala nejdulezitejsiho cloveka na svete


To jako Jeremyho Irishe? ;) ;)

- netrávil bych dvě hodiny napasovaný v temném jeskynním koutě tête-à-tête s pavouky.
- neurčoval bych začátek podzimu tím, že začíná být při psaní zima na prsty, a začátek zimy okamžikem, kdy není vidět, co se nachází pod sněhem.
- nenapadlo by mi pořídit si nafukovací člun.
- nosil bych pro zjišťování času doteď na ruce hodinky.
- měl poloviční spotřebu bot a lepení ns duše, ovšem též nulovou spotřebu léků proti revmatismu.
- neprolézal několikrát měsíčně papírnictví a domácí potřeby a nenosil odtamtud domů zásoby zbytečností.
- netrpěl bych při vyslovení pátého písmene alfabety pocitem, že se musím ještě jednou osprchovat.
- musel bych k fotografovaným obcím vést poznánky, a ne je prostě identifikovat podle keší, které jsem ten a ten den před x lety lovil
- nenavštívil Štramberk dřív než Hradec Králové.
- netušil kde je vozovna Dukla a co je Dukla vozovna.
- nestál každý rok v předvánočním týdnu frontu u Čertovky.
- měl iluze kdovíjak není bdělá policie při ostraze Staronové synagogy.
- nedokázal z hlavy číst a psát v ROT-13.
  • 0

#60 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 19:08

Toniczech napsal/a:
To jako Jeremyho Irishe? ;) ;)

kdepak, Adriana_S :P
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama