Přejít na obsah


Fotka

Je to možné nebo si dělá z nás srandu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 radek-pol

radek-pol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 13:31

Procházím aukrem aukce a nalézám položku s pobytem spojeným s keškováním v okolí ALE co to čtu mi přijde dosti divné: Obě trasy jsou navrhnuty podle pravidel hry Geocaching a naleznete na nich speciálně pro tuto akci vytvořené kešky. (Souřadnice nejsou veřejně dostupné.) Tzn? Jak bych logoval nalezené cache? Je to snad Premium only nebo jsou to snad cache ktere jsou dočasné. Zájem by byl to zkusit ale jak můžete mít neveřejnou cache? http://aukro.cz/vike....html?source=oo
  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 13:37

nejspíš nebudou publikované, takže bez bodu :)
  • 0

#3 MAP523

MAP523

    MAP523

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 13:39

Asi nějaké soukromá akce, která má společné pouze hledání něčeho s GPS (co tam asi narafičili majitelé, nějaký okruh, aby mudly seznámili s touhle hrou). Nic víc bych v tom neviděl. A mírně mě pobavilo, že v ceně je grilování, ale o surovinách v ceně ani slovo.
  • 0

MIO P560 / Oregon 600 / TomTom Via135


#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 13:49

noe1 napsal/a:
Jádro informace tkví v tomto: "speciálně pro tuto akci vytvořené kešky". Docela sympatický přístup, aspoň nebudou ke svým účelům vy(zne?)užívat práci někoho jiného. Ale takovou keš holt nezaloguješ. Ale přece to neděláš pro body, ne ;-)))?


je tam psáno "podle pravidel hry Goecaching" a nikoliv "podle pravidel hry Geocaching.com". Takže to může být cokoliv.
  • 0

#5 radek-pol

radek-pol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 13:52

Takže slovíčkařením si chtějí získat ať už mudly nebo důvěřivé kačery. No myslím, že napíšu majiteli aukce jak to s logováním vážně je... :) a uvidíme
  • 0

#6 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 13:56

Nechapu co na tom nechapes :) Proste nekde schovaj krabicky a daj jim souradnice a oni si najdou. Za bod to nebude. Souhlasim, ze tohle je to mensi zlo, kdyz uz musej nekoho ucit geocaching, tak aspon na svejch "kesich"...
  • 0

#7 radek-pol

radek-pol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 13:59

Asi tomu tak bude :(
  • 0

#8 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 14:00

Jaké slovíčkaření? Prostě majitel horské chaty vymýšlel program pro své hosty, a tak jim do kopečků schoval poklady. Budou je hledat jako kešky, ale nebudou je logovat na internetu - co je na tom k nepochopení? Není to první ani poslední keška, která nebude nikde publikovaná. I kačeři si takové poklady občas při svých setkáních tvoří.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#9 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 14:07

radek-pol: no podle me je to proste dalsi z forem vyziti, nekdo nabizi kola, jinej nabizi kolobezky a tihle nabizi svoje GPS a svoje krabicky. Ja v tom nic spatneho nevidim. Naopak vitam to, ze neparazituji na stavajicich krabickach cizich owneru, ale maji svoje.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#10 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 14:50

Jo, tohle beru jako sympatický přístup. Asi před rokem jsem něco podobného dělal pro svou bývalou firmu. Věděli o mně, že geocaching provozuju a chtěli to vyzkoušet. Hned na začátku jsem je vyvedl z toho, že by se jednalo o skutečné keše. Takže jsem jim založil 5 kešek (3 tradi, jednu multi a jednu mystery), což pro časový rozsah jednoho odpoledne stačilo bohatě. Po akci jsem kešky zlikvidoval. Když to dotyčný dělá s citem, aby se jeho "kešky" netloukly s oficiálními, beru to.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama