Přejít na obsah


Fotka

Blokace reklamy


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
6 odpovědí na toto téma

#1 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 479 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2011 - 9:57

Napadlo mě dát si na fórum reklamu. Když ale vidím, že se tu radí, jak si ji zablokovat, nejsem si jistý, jestli to má smysl. Je reklama na fóru typu PPC nebo za počet shlédnutí, případně kolik to stojí?
  • 0

Chystá se Geokalendář 2016.
Můžete posílat fotky na vianney@volny.cz
www.facebook.com/geokalendar


#2 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2011 - 10:32

mozna to vypada jako OT, ale verim, ze k tematu (blokace reklamy): ano, patrim jiz k tem, kteri ji maji bloklou. Nevadil mi ani obsah, ale jeji format, zejmena te horni (tu bocni snesu). tudiz reklama ma smysl, ale u me dost zalezi na formatu. Pokud mi nezaplacne pulku monitoru, tak mi nevadi...
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#3 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2011 - 10:45

Mam stejny nazor, nevadi mi reklama, kdyz neni na ukor obsahu a pouzitelnosti webu. Pokud mi zacne reklama delat z webu uzkou nudli na ktere pak scrolluju cely den abych se dostal dolu (prehnane samozrejme) tak mi vadi, pokud je zapustena do obsahu nenasilne tak proc ne....obzvlaste kdyz inzerce je tematicky zamerena <pokus o konstruktivni napad> proc tu horni reklamu o kousek nezmensit a nedat ji do ramce vedle loga geocaching.cz prostor tam na to je, stejne tak tu na pravo dat do sloupce jako je zapusteny ME </pokus o konstruktivni napad>
  • 0

#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2011 - 10:47

Proboha, uz tu reklamu NERESTE! Nechte to byt tak, jak to je. Kdo chce, ten se podiva, kdo nechce, ten se podle toho zaridi jinak. ALE HLAVNE TO UZ NERESTE!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#5 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2011 - 10:54

do včera jsem ji neřešil... ale mne pro změnu nakrkla ta boční... konec OT... k věci: reklama jako banner je o ničem, lepší by bylo dát si ji vlevo...
  • 0

#6 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 479 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2011 - 11:06

Když jsem se podíval na ceník (jestli je to ten správný), stejně jsem si nechal zajít chuť a radši si ji taky bloknu.
  • 0

Chystá se Geokalendář 2016.
Můžete posílat fotky na vianney@volny.cz
www.facebook.com/geokalendar


#7 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2011 - 11:09

ježiš to je zase zbytečných keců. V zásadě existují 3 skupiny uživatelů 1) reklamu blokuje - nemá důvod do toho kecat 2) reklama mu nevadí - nemá důvod do toho kecat 3) reklama mu vadí a blokovat neumí - jeho chyba že se neumí zařadit do 1), nic mu nebrání, je to docela usnadněno a nemá tedy důvod do toho kecat Takže kde je problém? edit: zámek
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama