Přejít na obsah


Fotka

Anketa k SEČ / SELČ


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2011 - 12:28

za me 5. a 4. Sunny: zatim mas v tehle ankete suverene nejvic prispevku, skoro bych spis rekl, ze stejne jako vsichni ostatni dohromady :-P
  • 0

#22 sundialer

sundialer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2011 - 13:34

dostik7 napsal/a:
... Sunny: zatim mas v tehle ankete suverene nejvic prispevku...

Jestli to treba nebude dostiku tim, ze jsem si tohle vlakno zalozil a rad bych dosahl toho, aby zustalo o tom, k cemu ma poslouzit. Tak mi nezbyva, nez kazdymu zvlast odovedet, ze:
TOHLE NENI ANKETA, ALE ZADOST O ZARAZENI ANKETNI OTAZKY O "SEČ / SELČ" DO PLANU ANKET NA TOMTO SERVERU!
Priznavam, ze jsem z prubehu diskuze trochu v rozpacich. Proc, to ale pochopi jen ten, kdo si ji precte celou. Zda se, ze to tady asi neni zvykem... ;)
  • 0
Nastavte si, prosim, ve svem profilu status bar, zajima me Vase "cislo". Diky za pochopeni.

#23 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2011 - 14:01

a co rovnou napsat nějakému adminovi? nikdo jiný tam anketu nedá, takže se tu vztekáš zbytečně.
  • 0

#24 sundialer

sundialer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2011 - 17:29

Diky za tip. Napsal jsem pepovi.z.p. 27. 5. rano a ackoliv na konci stalo: "Predem diiicache za jakoukoliv odpoved" neprisla do ted zadna. Pozor, nestezuju si, to ani nahodou! Jen Ti vysvetluju, proc jsem se vydal touhle cestou, kdyz vidim, ze od te doby sem p.z.p. poslal 20 prispevku. Dal jsem to do fora "Dotazy a připomínky", ale pokud se moje puvodni zadost zvrhne v nadavani na "SEČ / SELČ", tak se muze snadno stat, ze to p.z.p. zamkne s oduvodnenim, ze to sem nepatri. Tedy nedivil bych se mu. :)
A taky se nevstekam, opravdu ne, jen trpelive opakuju o co mi jde, jsem v pohode a jdu si za svym cilem, sorac. ;)
  • 0
Nastavte si, prosim, ve svem profilu status bar, zajima me Vase "cislo". Diky za pochopeni.

#25 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2011 - 19:20

Jeee to je zase pekne vlakno :) sunny se snazi hezky, ale marne :) to sobik: a co komu dalo asi 90 % procent vlaken na tomto foru? (pominu-li vlakna venovana special SW a tak a to, ze se clovek pobavi), tak nic :) Ale abych nebyl OT: klidne, jako anketa mi to nevadi, kdyz ti to tam povesi, tak si na neco kliknu B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#26 sundialer

sundialer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2011 - 2:00

Prehoupla se nam pulka mesice, tak se pripominam se svoji prosbou o zarazeni ankety o SEČ / SELČ.

Doporucenou analyzu 210 logu na Saturninove kesi GC1Y93Q jsem si uz udelal, bohuzel tam ovsem stoji otazka jinak: "Do logu mužete napsat, jestli vám casový posun tam ci zpet pusobí nejaké problémy." a to je neco jineho nez ja potrebuju. I presto je pro me vysledek zajimavy: cca 60 % kaceru se nevyjadrilo 20 % sridani casu nevadi a 20 % naopak vadi.

Nikam me, prosim, neposilejte, stejne nedam pokoj dokud tak neucini sam pepa.z.pocernic.
Diky za pochopeni, snd. ;)
  • 0
Nastavte si, prosim, ve svem profilu status bar, zajima me Vase "cislo". Diky za pochopeni.

#27 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2011 - 6:31

sundialer napsal/a:
Prehoupla se nam pulka mesice, tak se pripominam se svoji prosbou o zarazeni ankety o SEČ / SELČ.
Nikam me, prosim, neposilejte, stejne nedam pokoj dokud tak neucini sam pepa.z.pocernic.

Pepo, prosim te, zaraz svou odpovedi nebo zamkem tuto nesmyslnou diskuzi, ktera vubec nesouvisi s geocachingem.

Nevim, proc se stalo posledni dobou modni si z tematickeho fora delat zdroj pro ruzne dotaznikove akce, seminarky a pod. :(:(:(

sundialer napsal/a:
Diky za pochopeni, snd. ;)

Nechapu :o , ze nekdo nepochopi, ze bud je nejaky napad dobry, a dojde k jeho schvaleni hned a neni treba dal diskutovat, nebo neni ale nepoburuje, takze ze slusnosti neni striktne odmitnut ale necha se tzv. "vyhnit", nebo neni a poburuje a je odmitnut hned....
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama