Přejít na obsah


Fotka

Prodám sbírku 123 CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2011 - 15:00

Ruším sbírku 123 různých CWG, prodej na Aukru od koruny.
http://tr.aukro.cz/c...1706425224.html

Seznam jednotlivých CWG zde v Excelu nebo na Aukru.
  • 0

#2 ArranelNicolas

ArranelNicolas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2011 - 15:52

tož jsem si přihodil. :-D
  • 0

#3 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 21:23

Poslední 2 dny ;-)
  • 0

#4 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 21:39

A co je treba nahazet zpatky do krabicek?B) Anebo, ze bych taky prodaval drevo na aukru?!:D:D:D
  • 0

#5 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 22:43

Co to je? Jakto, že se za 123 GC dává 1300 Kč ??? Okamžitě začínám sbírat všechny geocoiny, které najdu...
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#6 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 23:09

No ony to nejsou GC, ale CWG, ale jinak zajímavý přístup. Když to naházím do krabiček, tak v nich za chvíli místo CWGček stejně budou procvaknuté jízdenky, vršky od piva...
  • 0

#7 elduno

elduno

    El Důňo

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 5:42

:-( takova to a podobne aukce presvedci vykradace kesi, ze CWG jsou neco neskutecne cenneho, a ze se na tom da vydelat. Za chvili se budeme s CWG setkavat jen na Eventech. Ale jak pise Misha, dokud je vymena CWG za CWG jen slusnost, rozdat sbirku do kesi je jako kdyz ji zahodi. Samozrejme si myslim, ze ke sve sbirce prisel vymenou kus za kus a ma tedy na jeji prodej svate pravo. Dokud bude poptavka po takovychto nabidkach, cerny trh s CWG se bude rozvijet a rozvijet :-D Kdyz je nekdo ochotny dat za par drevenych kolecek tisice korun (coz me prijde uplne nesmyslne) tak proc ne. Neni nad radost najit CWG v kesi a vymenit, ja je sbiram pro radost z nalezu, ne na kseft a ne pro co nejvetsi mnozstvi (kampak bych to za chvili daval) :-D
  • 0

#8 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 6:58

Jinak z mé osobní zkušenosti: Já cwg neberu, poněvadž je nemám za co měnit. Jednou jedinkrát jsem jej vyměnil za příruční kompas, neboť jsem cwg nutně potřeboval k odlovení cache: Feromonový CWG lapač.
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#9 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 7:18

Ja netusim panove, co resite? Pokud menite v kesich 1:1, tak logicky musite mit nejake CWG a kde je asi vezmete? Preci, ze si je ZA PENIZE objednate/koupite. Navic je to sberatelsky predmet jako kazdy jiny a ma takovou cenu, jakou jsou za ni ochotni jini lide dat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#10 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 7:35

to satan: Ano přesně tak... Ikdyž já bych kvůli grilování nekupoval, tak mě připadá cena 10,-/kus naprosto OK.
  • 0
www.povetrnik.cz

#11 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 7:52

Taky mi přijde naprosto nesmyslné, když někdo dá tisíce za známky, mince, turistické známky atd. A musí takovému člověku dojít známka na obálce, mince doputovat během placení ? Rozhodně ne. Říká se tomu sběratelství, mnohé lidi to baví a s takovými věcmi se obchoduje, jinak by se dalo velmi těžko něco sbírat. Takže je to naprosto v pořádku, nedělejte neustále z CWG fetiš.
  • 0

#12 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 8:12

S474N napsal/a:
Ja netusim panove, co resite? Pokud menite v kesich 1:1, tak logicky musite mit nejake CWG a kde je asi vezmete? Preci, ze si je ZA PENIZE objednate/koupite. Navic je to sberatelsky predmet jako kazdy jiny a ma takovou cenu, jakou jsou za ni ochotni jini lide dat.


No, o tom to právě je, že se mnohdy kus za kus nemění, i samotná možnost substituce za jiný předmět v tom dělá chaos. O tom, že nejen že se již dávno nemění způsobem "Trade Equal", se snad nemusím ani zmiňovat (každodenním důkazem je mrknout se do obsahu dněšních keší). Paradoxně, byť by se dalo předpokládat, že příchodem CWG se naopak obsah keší zvětší/rozroste - matematicky by tak tomu mělo být, v terénu to funguje spíš obráceně. Ale to tímto vláknem nevyřešíme. Nicméně ať si prodává kdo chce co chce, jen si tak říkám jak by v této souvislosti vyznělo, kdyby bylo předmětem aukce:

"Prodám sbírku 123 věcí nasbíraných z geokeší"

Je to totiž zcela identické sdělení a myslím, že většina ostatních by takového nabízejícího patrně umlátila. Přitom je přeci jasné, že do těch krabiček taky musel, než si něco vzal, něco dát, ne ?

Tak že nejde tu vůbec o ty peníze, jen se zarážím nad tím, jestli nebylo lepší sbírku darovat, či rozdat, apod., když už do toho dotyčný na začátku (tedy předpokládám že má nějaké vlastní CWG), stejně peníze dal a rozhodnul se je rozházet po krabičkách aby tak ostatním udělal radost.
  • 0

#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 8:25

Autacek: vidis to, ja CWG mam a rozhodne je JEN TAK do kesi nedavam (ano, jsou vyjimky - ale to jsou opravdu vyjimecne kese, pripadne kese vlastni). V kazdem pripade jakakoliv vec ma takovou cenu, jakou je za ni nekdo ochoten dat - muze se nam to libit ci nemusi, ale je to proste tak.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#14 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 8:55

Sbíral jsem je snad 3 roky, takže žádná sláva za tu dobu. Leží mi stejně pod stolem v krabici, takto snad udělají nějakému sběrateli radost.
  • 0

#15 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 9:27

Mohl byste mi nekdo kvalifikovane odhadnout jakou cenu ma sbirka 457 CWG? Kdyz vidim 123ks za 1300. Roste to linearne nebo podle nejakeho klice?
  • 0

#16 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 9:54

kvapa napsal/a:
Mohl byste mi nekdo kvalifikovane odhadnout jakou cenu ma sbirka 457 CWG? Kdyz vidim 123ks za 1300. Roste to linearne nebo podle nejakeho klice?

Vynásob počet CWG zhruba 10x a něco málo přihoď (2% například). A jsi tam :-)
  • 0

#17 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 10:04

kvapa: cena je vzdycky takova, jakou je ochoten dat kupujici. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#18 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 10:15

Někdy letos v zimě se na Aukru vyšplhalo několik aukcí v nichž bylo vždy 100 ks CWG nad 2000,- a tuším, že v jednom případě až na 2600,- :o A recept jak toho dosáhnout ? Klasicka. Namixujte 80% CWG které jsou z posledních cca 2000 (myšleno pořadových čísel v katalogu), přidejte k tomu 15% hůře dostupných kousků (asi tak z první tisícovky) a doplňte to o několik sběratelsky extrémně zajímavých suků z první stovky + nějaká ta první eventová a budou se dít věci - alespoň si to myslím. Zaručené to samozřejmě není, protože u každé aukce záleží na jejím načasování i délce a zcela jistě i šikovné propagaci. Jinak si myslím, že nápad rozdat sbírku do krabek je sice hezký, ale v zásadě by se po ní tím pádem slehla zem. Takto jsme například už jenom naše keše "zadotovali" minimálně 250 kousky a ty se (navzdory tomu, že dřevo není těkavý materiál) vypařily bez jakékoli výměny a či poznámky o ní. Do každé nové keše dáváme cca 5 až 10 kousků a světe div se, po pár dnech už tam většinou nebývá nic, v lepším případě jeden kousek a tím je často Col.member CWG A pokud jde o cenu tak jestliže je rovná nebo se blíží 10 kačkám za kus je to stále ještě cena blízká té výrobní. naše první vyrobené suky nás stály okolo 12 korun takže právě tato konkrétní aukce není nic výdělečného. Spíše je to příležitost pro sběratele rozšířit si sbírku o dřevo z Moravskoslezských luhů a hájů :D
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#19 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 16:23

Docela by me zajimalo ktery kacer z naseho mesta nasel CWG klicnika a zbavuje se ho. Podle me nevi co prodava :)

http://aukro.cz/geoc...1841927902.html
  • 0

#20 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 16:47

Čím je klíčník tak vyjímečnej?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama