Přejít na obsah


Fotka

Kaer Morhen cache - motivační CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
38 odpovědí na toto téma

#1 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2011 - 9:25

Oznamujeme všemu kačerstvu, že jsme se rozhodli vydat motivační CWG pro naši cache "Kaer Morhen - Leova Zkouška". GC1QMAY
Jedná se o mystery/multicache na motivy úžasných fantasy knih Andrzeje Sapkowského http://cs.wikipedia....drzej_Sapkowski časově na půl dne až den v nádherné přírodě a s úžasným finále. Cestou se plní úkoly s fantasy tématikou, samozřejmě ne nepřekonatelné, neboť chceme aby každý adept na zaklínače došel až k cíli.
Keš nám dala hodně práce a tak je nám líto, že se o ní mnoho neví a i přestože jsou logy těch co již prošli velmi doporučující, tak je lovena zřídka. Asi pro svoji časovou náročnost. Ale věřte, je to fakt zábava (i pro děti) a okolní příroda Vás odmění za Vaši námahu. Tak honem mrkněte na listing, ať o něco nepřijdete, motivačních CWG je omezený počet.
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#2 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2011 - 6:59

Posouvám..
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#3 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2011 - 8:04

Ahoj :-) rozhodně se na ni v nejbližší době chystáme... snad klapne počasí a dovolí nám cestu absolvovat s mimčem :)
  • 0

#4 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2011 - 10:47

Tý jo, ale ono to moc není na kočárek :-)
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#5 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2011 - 11:02

Bisaci napsal/a:
Tý jo, ale ono to moc není na kočárek :-)



to je nám jasný :-) klokanka to jistí :-) když jsme vylezli na GC2WTYA, tak jsme si celkem ověřili, že s notnou dávkou opatrnosti se to snad dá ;) ale riskovat samozřejmě nic nebudeme:)
  • 0

#6 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2011 - 16:20

michale,ne že na mě zapomenete:)
  • 0

#7 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2011 - 17:25

Mam ji v bookmarku kesi, ktery chci dat v nejblizsi dobe. A mam ji tam uz dva roky. Ta casova narocnost je asi nejvetsi minus. Cwg by to mohlo vyvazit :-) Ted jeste sehnat nejake spolubojovniky. Tak me napada...nemohl bych taky do klokanky? Ja bych treba zatim malymu cetl pohadky ;-)
  • 0

#8 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2011 - 21:12

taky už ji mám dlouho v merku, ale s kolegou se nemůžeme termínově shodnout... kdyby se někdo chystal, ideálně v týdnu kdykoliv, ale i o víkendu bych to nějak vymyslel, tak bych se rád přidal....
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#9 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 6:17

convert23 napsal/a:
michale,ne že na mě zapomenete:)


Neboj, je to vymyšlený :-) v práci se dohodneme...
  • 0

#10 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 6:18

Jezci-sokolov napsal/a:
Mam ji v bookmarku kesi, ktery chci dat v nejblizsi dobe. A mam ji tam uz dva roky. Ta casova narocnost je asi nejvetsi minus. Cwg by to mohlo vyvazit :-)
Ted jeste sehnat nejake spolubojovniky. Tak me napada...nemohl bych taky do klokanky? Ja bych treba zatim malymu cetl pohadky ;-)


paráda, zrovna jsem si říkal, jak to vyvážím..ze předu malou na zádech ježka :-) doufám, že máš do deseti kilo, abych pak nemusel dopředu dovažovat:D:D:D
  • 0

#11 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 7:23


paráda, zrovna jsem si říkal, jak to vyvážím..ze předu malou na zádech ježka :-) doufám, že máš do deseti kilo, abych pak nemusel dopředu dovažovat:D:D:D


Do 110 kilo???
Jo, to se urcite vejdu ;-)
Ted mi to casove nevychazi, ale vikend po ME v Nebilovech by to snad slo. Ale jestli tam jsou nejake questy z fantasy, tak to je prusvih. Nejdal jsem se dostal k Panovi Prstenu (a tim jsem taky skoncil).
  • 0

#12 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 7:28

Jezci-sokolov napsal/a:



paráda, zrovna jsem si říkal, jak to vyvážím..ze předu malou na zádech ježka :-) doufám, že máš do deseti kilo, abych pak nemusel dopředu dovažovat:D:D:D


Do 110 kilo???
Jo, to se urcite vejdu ;-)
Ted mi to casove nevychazi, ale vikend po ME v Nebilovech by to snad slo. Ale jestli tam jsou nejake questy z fantasy, tak to je prusvih. Nejdal jsem se dostal k Panovi Prstenu (a tim jsem taky skoncil).


to bude v klidu, my se nedostali ani k Pánovi prstenů, ale sháním užitečné posily :-) tak třeba se nakonec shodneme na termínu a vyrazíme společně...dal bych vědět.
  • 0

#13 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 7:25

Pokud by mě někdo vzal do klokanky, šel bych s váma taky :-) Ale píšu kvůlivá tomu že nám něco/nekdo zlikvidovalo 1 micro. Takže buď volejte, nebo bych to snad o tomto víkendu opravil..
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#14 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 7:59

:-) nejbližší možný termín máme stejně až 28.8. a to ještě podle okolností :-) ps: nechceš dát místo první stage Challenge: "vycucej si souřadnice z prstu" ? :-)) sorry za ironii, jsem z toho trochu rozjetej :-)
  • 0

#15 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 12:12

Tak hlásím pokus o zdolání Leovy zkoušky. V neděli 28.8.2011 v 8:00 na úvodních souřadnicích se sejdou minimálně zástupci týmů: mysakmorce, Vilda a Hellsinka, convert23... možná i Potkys a froggy83... kdybyste se chtěli někdo přidat, budeme určitě rádi :-) ps: dotaz k ownerům: Jak to vypadá s první stage? :-) jo a jde se bez klokanky, takže případné zájemce tímto musím zklamat :-) zvítězil zdravý rozum a mimčo zůstává doma...
  • 0

#16 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 13:02

WOW... sím, bylo by se možné případně přidat? Convert23 sím za přímluvu:o))) Na tuhle keš bych mohla utáhnout i přítele, který jinak moc na GC není, ale Zaklínač, to je jeho veeeelkéééé hobby a možná by to vzal i stylově:D (i nějaká zbraň by mohla být s sebou:D) Jen tedy doufám, že to budu schopná zvládnout ten terén:D
  • 0

#17 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 13:28

Sedmitecka napsal/a:
WOW... sím, bylo by se možné případně přidat?
Convert23 sím za přímluvu:o)))
Na tuhle keš bych mohla utáhnout i přítele, který jinak moc na GC není, ale Zaklínač, to je jeho veeeelkéééé hobby a možná by to vzal i stylově:D (i nějaká zbraň by mohla být s sebou:D)
Jen tedy doufám, že to budu schopná zvládnout ten terén:D


Tak Convert23 se přimluvil :-) a přítele klidně vezmi taky, mohl by se hodit :-)) myslím s jeho znalostma :-)

a pro ostatní, klidně přiďte i bez přímluvy :-)
  • 0

#18 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 14:55

mysakmorce napsal/a:

Sedmitecka napsal/a:
WOW... sím, bylo by se možné případně přidat?
Convert23 sím za přímluvu:o)))
Na tuhle keš bych mohla utáhnout i přítele, který jinak moc na GC není, ale Zaklínač, to je jeho veeeelkéééé hobby a možná by to vzal i stylově:D (i nějaká zbraň by mohla být s sebou:D)
Jen tedy doufám, že to budu schopná zvládnout ten terén:D


Tak Convert23 se přimluvil :-) a přítele klidně vezmi taky, mohl by se hodit :-)) myslím s jeho znalostma :-)

a pro ostatní, klidně přiďte i bez přímluvy :-)


Jé, tak to je super.
Convert23 - díky, máš u mě malé né nevýznamné plus;)

Zatím jsem mladýmu nastínila, večer poreferuju:o) A dostane bojový úkol našprtat nějaké lektvary a kouzla:D

Jen mám tedy strach z toho brodění:D:D:D s mojí tělesnou konstitucí. Abych tam už nezůstala jako inventář keše:D:D:D
  • 0

#19 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 15:00

pokud se brodění týká, snad moc neprozradím, když řeknu, že hloubka do půli lýtek je maximum. A brodění v současném počasí je spíš příjemnou záležitostí :-)
  • 0

#20 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 15:20

FISATA napsal/a:
pokud se brodění týká, snad moc neprozradím, když řeknu, že hloubka do půli lýtek je maximum. A brodění v současném počasí je spíš příjemnou záležitostí :-)


Vím, že už moc šťourám:o) ale je to nějakým "humusem" nebo spíše horský potůček?:D:D:D

OK, brodící rybářské kalhoty nechám domaB)

2@ll:
A ještě bych prosila zvážit, zda takovou stařešinu vůbec mezi sebe vezmete:D:D:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama