Přejít na obsah


Fotka

Suvenýry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
50 odpovědí na toto téma

#21 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 11:05

zmijovkar napsal/a:
Maj to vlastně chytře vymyšlený - nemám už žádné volné hlasy na feedback fóru, protože skoro všechny jsem dal na podporu suvenýrů dalších zemí. Vše je už měsíce "under review", hlasy blokované a nemůžu hlasovat už pro nic jinýho.. Takhle tam má vázané hlasy spousta lidí. Což si koleduje o návrh do fóra "Nevyřeší-li GS daný problém, musí alespoň uvolnit hlasy po 2 měsících od hlasování". Nechcete jim to tam někdo fouknout? ;-)


No ja uz jim tam kdysi fouknul navrh na vraceni hlasu pri "accepted" nebo "started" odezve. I tak to bylo zamitnuto, protoze to chteji stale vracet jen pri "completed" nebo "declined"
  • 0

#22 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 11:46

puczmeloune diky za shrnuti, amerctina mi moc nejde a googl neni uplne to prave. A navic se na tech strankach moc neorientuju.:)
  • 0

#23 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 11:55

k-lord napsal/a:

zmijovkar napsal/a:
Maj to vlastně chytře vymyšlený - nemám už žádné volné hlasy na feedback fóru, protože skoro všechny jsem dal na podporu suvenýrů dalších zemí. Vše je už měsíce "under review", hlasy blokované a nemůžu hlasovat už pro nic jinýho.. Takhle tam má vázané hlasy spousta lidí. Což si koleduje o návrh do fóra "Nevyřeší-li GS daný problém, musí alespoň uvolnit hlasy po 2 měsících od hlasování". Nechcete jim to tam někdo fouknout? ;-)


No ja uz jim tam kdysi fouknul navrh na vraceni hlasu pri "accepted" nebo "started" odezve. I tak to bylo zamitnuto, protoze to chteji stale vracet jen pri "completed" nebo "declined"


Opravdu chytře... stačí nedělat nic (ze strany GS) a za chvíli nemá nikdo čím hlasovat...
  • 0

#24 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 12:00

zmijovkar napsal/a:

k-lord napsal/a:

zmijovkar napsal/a:
Maj to vlastně chytře vymyšlený - nemám už žádné volné hlasy na feedback fóru, protože skoro všechny jsem dal na podporu suvenýrů dalších zemí. Vše je už měsíce "under review", hlasy blokované a nemůžu hlasovat už pro nic jinýho.. Takhle tam má vázané hlasy spousta lidí. Což si koleduje o návrh do fóra "Nevyřeší-li GS daný problém, musí alespoň uvolnit hlasy po 2 měsících od hlasování". Nechcete jim to tam někdo fouknout? ;-)


No ja uz jim tam kdysi fouknul navrh na vraceni hlasu pri "accepted" nebo "started" odezve. I tak to bylo zamitnuto, protoze to chteji stale vracet jen pri "completed" nebo "declined"


Opravdu chytře... stačí nedělat nic (ze strany GS) a za chvíli nemá nikdo čím hlasovat...


Coz je presne ten stav u kterého já uz od zacátku feedbacku jsem a jen presunuju bodíky z jednoho návrhu na druhý... Nic nedodelaj mantáci :D
  • 0
Užívej života...

#25 Worfsson

Worfsson

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 17:13

Btw: Ten suvenýr Bulgaria opravdu existuje, jen jsem ho spolu s International Geocaching Day musel na Zeměmluvu vyžebrávat. Na druhou žádost a s několikadenním zpožděním, ale nakonec ho poslali...
  • 0

#26 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 19:34

Wow, to by me zajimalo, kde ho sakra vzali, nebot vsechny predchozi s velkou slávou spousteli do provozu a najednou se rozhodnou pro nic za nic zrovna pro bulharsko s pouze 141 hlasy ve feedbacku? Zajímavé, asi jel nejaký zamestnanec GS zodpovedný za suveníry na dovolenou v Bulharsku, jinak si to vysvetlit nemuzu :D
  • 0
Užívej života...

#27 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 18:15

Jak vlastně jsou suvenýry přidělovány, okamžitě po navštívení kešky? Jako, ne že by mi nějak moc vadilo, že mám zatím jen 3, ale překvapilo mě, když jsem u někoho v profilu viděl tento suvenýr: http://www.geocachin...b7-dbeaaaad989b Jestli jsem to dobře pochopil, tak by ho měl dostat každý, kdo našel kešku 20.8.2011, přitom já jsem v ten den jich našel min. 10.... Že by zase další chyba systému?
  • 0

#28 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 18:28

A kdy jsi ty nalezy logoval? Podle me suvenyr tohoto typu prideluji tak, ze v urcitem momente probehnou databazi a prideli tomu kdo ma narok. Nejsi jediny kdo neco nedostal i kdyz mel, staci kdyz jim napises a oni to celkem rychle napravi, aspon takovou mam zkusenost.
  • 0

#29 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 18:42

Na nějaké urgování jim kašlu, jen jsem chtěl vědět, jak to funguje... Koukám, že pěkně blbě, tohle bych řekl že je docela nešťastný způsob - že to "občas projdou"... Logoval jsem to asi před 14-ti dny, od té doby jsem logoval i nález na Slovensku a za ten už přitom suvenýr mám...
  • 0

#30 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 18:48

Ten 20.8. jsem dostal a ani jsem o tom nevěděl, slovenský jsem dostal hned po zalogování první slovenské keše. To bylo opravdu online, ještě mi to někde napsalo, že ho dostávám.
  • 0

#31 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 19:02

Je nutne jim napsat. Ja taky nedostal ten suvenyr za kes odlovenou 20.8. a musel jsem je kontaktovat. Uz ho mam. :)
  • 0

#32 DittmannCZ

DittmannCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 14:25

je super že najdu seznam suvenýrů (http://support.groun...=kb.page&id=272), ale jak zjistím podmínky abych je dostal? Taky by mne zajímalo, kdo to píše, mohl by třeba opravit ČR suvenýr...
  • 0
DittmannCZ

#33 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 14:32

DittmannCZ napsal/a:
.... ale jak zjistím podmínky abych je dostal?

Co ti není jasné? Suvenýr dostaneš za odlov keše v daném státě, zemi nebo v daný den či na dané akci...
... splnil jsi to a nemáš suvenýr, napiš na GS a oni ti ho dají.
... jinak je o tom tady už napsáno hromada a taky na wiki
  • 0

#34 DittmannCZ

DittmannCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 14:54

Wiki, to jsem potřeboval slyšet
  • 0
DittmannCZ

#35 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 17:57

DittmannCZ napsal/a:
...
mohl by třeba opravit ČR suvenýr...

přeju hodně štěstí při jednání s groundspeakem :D
  • 0

#36 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2012 - 22:26

Už to tady možná někde proběhlo. Není to ani můj objev, ale suvenýry jsou hotové tady: Suvenýry
  • 0

#37 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2012 - 22:54

South Afrika - http://www.flickr.co...com/6189302509/ luxus!
Japonsko - http://www.flickr.co...com/6189303069/
Pěkně vypadaly i severské země.
O té stránce jsem nevěděl, je škoda že se na to GS vysra...l
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#38 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 0:09

K tomu snad jen: http://forums.ground...dpost&p=4887701
  • 0
Užívej života...

#39 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 8:00

puczmeloun napsal/a:
K tomu snad jen: http://forums.ground...dpost&p=4887701


Píšou, že fórum neslouží pro takové požadavky, a prosí, abychom v takovém případě psali na contact@groundspeak.com.

Což je tedy maličko zavalit maily, když to tak chtějí?

Nenaváděl bych k tomu, kdyby dávno neměli některé ty suvenýry hotové (jak je vidět na http://www.flickr.co...157627767218578). Mě se týkají jen tři nefunkční, Rakousko, Francie, Španělsko, ale myslím, že jich nefunguje více z těch zobrazených.
  • 0

#40 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 8:08

Jen jeden nápad. Když jsou suvenýry hotové a jsou na Flikru, což se vykašlat na to, až je GS náhodou zprovozní a přidat si je do profilu ručně? Ale GS na ně má copyright, tak nevím. Nebo si namalovat vlastní.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama