Přejít na obsah


Fotka

suvenýry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
67 odpovědí na toto téma

#1 chalkopyrit

chalkopyrit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2011 - 10:41

ahoj, Mám kešky z těchto států: Rakousko, Španělsko, Slovensko, Slovinsko, Chorvatsko. A bohužel nemám na svém GC profilu ty suvenýry. Jak to???? musím mít PM učet??
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2011 - 10:48

O suvenýrech je tady samostatné vlákno a tam by jsi se dočetl, že: a) z těch států mají suvenýr jen Španělsko, Slovensko a si budeš mít i Českou republiku tzn. že nemají všechny státy světa své suvenýry >> viz vlákno o suvenýrech nebo na zdejší wiki B) dočetl by jsi se tam také, že je problém s automatickým přidělováním suvenýrů (někdy) a pak stačí napsat na GS a oni ti suvenýr přidají ručně.
  • 0

#3 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2011 - 10:50

uhm, tak to si o to AUT musím napsat... safraaaa
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#4 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 10:51

sobikovi napsal/a:
O suvenýrech je tady samostatné vlákno a tam by jsi se dočetl, že:
a) z těch států mají suvenýr jen Španělsko, Slovensko a si budeš mít i Českou republiku tzn. že nemají všechny státy světa své suvenýry >> viz vlákno o suvenýrech nebo na zdejší wiki
B) dočetl by jsi se tam také, že je problém s automatickým přidělováním suvenýrů (někdy) a pak stačí napsat na GS a oni ti suvenýr přidají ručně.


Spanelsko suvenyr zatim jeste nema.
  • 0

#5 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 10:55

Asi si pleteš Španělsko s Portugalskem, to má ty deštníky na pláži.
  • 0

#6 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 11:24

fremen.cz napsal/a:
uhm, tak to si o to AUT musím napsat... safraaaa


Není - http://wiki.geocachi.../wiki/Souvenirs
  • 0
Užívej života...

#7 crowak

crowak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 8:28

Tak pozeram ze Souvenir skupina sa nam rozrastla... je tam aj rakusko, anglicko, skotsko, svajciarsko, spanielsko, ale aj japonsko alebo staty australie.... http://www.flickr.co...geocaching_com/ .. ale je to aj v GC alebo toto su len navrhy?
  • 0

#8 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 8:33

nub dotaz: kam poslat "stížnost" že se mi nepřidělil suvenýr? Na osobní záložce suvenýrů něco jako "report error" nevidím.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#9 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 9:06

crowak napsal/a:
Tak pozeram ze Souvenir skupina sa nam rozrastla... je tam aj rakusko, anglicko, skotsko, svajciarsko, spanielsko, ale aj japonsko alebo staty australie....
http://www.flickr.co...geocaching_com/

.. ale je to aj v GC alebo toto su len navrhy?


Wow, že by GS konečně něco dotahoval do konce? :D Jinak asi to oficiální ještě nebude, jelikož slovensko, ještě nemá svuj obrázek aktualizovaný a já v seznamu suvenýru mám porád jen ty staré...

Jinak některé obrázky jsou vážně povedené, třeba ta jižní afrika, švýcarsko atd...
  • 0
Užívej života...

#10 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 9:25

fremen.cz napsal/a:
nub dotaz: kam poslat "stížnost" že se mi nepřidělil suvenýr? Na osobní záložce suvenýrů něco jako "report error" nevidím.


Posílal jsem přes standardní support request, hned mi odpověděla nějaká slečna. Pak asi po dvou týdnech jsem to ale musel zaurgovat, poté mi suvenýr přistál během pěti minut.
http://support.groun....php?pg=request
  • 0

#11 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 9:35

A teda galerie je nádherná, nezbývá, než se těšit.
  • 0

#12 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 9:36

crowak napsal:
... http://www.flickr.co...geocaching_com/ ...

Hurá!
Musím říct, že některé jsou skutečně skvostné (Afrika, Británie, Španělsko, Maďarsko, Rakousko), některé zase tragické (především severské státy [snad s Výájimkou Dánska]). Každopádně je to obrovský posun k lepšímu a už se těším, až se začnou přidělovat.
Dobrá práce GS! (ano, já vím, ale chtěl jsem si tu větu zkusit napsat alespoň jednou za rok...)
  • 0

#13 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 9:38

Japan!!! :o
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#14 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 9:48

fremen.cz napsal/a:
Japan!!! :o


Máš to špatně, píše se to Ostrava!!!

Jinak jsem si to celé prošel a na rakousko a madarsko máme štěstí - ale třeba norsko a švédsko nechápu, to je opravdu velmi tragické...
  • 0
Užívej života...

#15 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 9:54

puczmeloun napsal:
... Jinak jsem si to celé prošel a na rakousko a madarsko máme štěstí - ale třeba norsko a švédsko nechápu, to je opravdu velmi tragické...

Ti Švédští koně jsou snad tradiční záležitostí - vyrábějí se (co vím) především na jihu Švédska ze dřeva a je to takový typický suvenýr co si odtamtud lidé odvážejí. Bohužel, už dřevění mi přišli jako nepříliš pohlední a tento suvenýr to moc nevylepšil...
  • 0

#16 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 20:18

Cože??? :o

The reason that you did not receive a souvenir for Austria is because we do not offer them!
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#17 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 20:23

A co Francie? Ta má suvenýr? Jen, že jsem tam minulý týden něco odlovila, tak že bych se přihlásila:D:D:D:D
  • 0

#18 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 20:24

Tak pak nevím, co to na tom Flickeru je, jestli jen nějaká amatérská přehlídka jakoby suvenýrů nebo co.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#19 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 20:31

:D A fremen uz si píse pro suvenýr, musís vyckat, prej to budou spoustet zase postupne jak pred půl rokem, seznam vydaných suvenýru se jeste nezmenil tzn. seznam na geowiki je stále aktuálne správný... Sedmitecka: Francie je v seznamu tech, které teprve budou (na flickru je jako jakejsik kohout)
  • 0
Užívej života...

#20 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 20:39

fremen.cz napsal/a:
Cože??? :o

The reason that you did not receive a souvenir for Austria is because we do not offer them!

co se všichni divíte? Nemají, nedají.
Nějaká polosoukromá galerie obrázků s tím nemá vůbec nic společného, to nejsou oficiální suvenýry.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama