Přejít na obsah


Fotka

Už máte taky dost nehorázných účtů za telefon?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
131 odpovědí na toto téma

#1 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:12

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kdo je se svými platbami za telefon spokojen, nechť dále nečte a opustí toto vlákno
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Když už se podařilo naší komunitě pohnout se Seznamem http://www.geocachin...176#post_311176 ;), tak se zkusme ozvat i k tomuto problému: http://www.mobilmani...95/default.aspx

V diskuzi pod tím článkem je koncept dopisu s radou zaslat jej na adresu premiéra (petr.necas@odsvs.cz) a předsedy parlamentního Podvýboru pro elektronické komunikace (husakj@psp.cz). Koncept dopisu přikládám taky. Sám jsem tak už udělal a p. Husák kupodivu odpověděl. Zkuste udělat totéž - stojí vás to jen pár vteřin času a dejme jim vědět, že nejsme jen slepé a hluché ovce. Vždyť jde taky o vaše peníze.

Když rozšíříte zprávu mimo komunitu, tak to bude ještě lepší :), jistě máte ve svém mail adresáři řadu dalších lidí/známých co by se připojili, že? ;);)
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:29

Ja nejak nechapu, kdo si na co stezuje. Kazdy vola za takove penize, jake si sam zaslouzi (potazmo vyjedna). Ja jsem kuprikladu spokojen tak, ze snad vic spokojen byt nemuzu a i tak to nekterym lidem prijde jako nerealne.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 21:03

To už je skoro jako kdybys napsal :"mobilní operátor mi plati za to, že používám jeho služby".
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 21:35

k čemu se dá ještě komunita zneužít?
  • 0

#5 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 21:46

S474N napsal/a:
Kazdy vola za takove penize, jake si sam zaslouzi (potazmo vyjedna).


Vím samozřejmě o případech, kdy se smlouváním podaří z operátora vyrazit lepší podmínky, ale jde taky o tu svou startovací/vyjednávací pozici v porovnání s ostatními státy, že... ;)
Že v tom našem státu to asi není úplně v pořádku dokumentují i tabulky na stránkách pana poslance:
http://www.husakjan.cz/aktuality/76
  • 0

#6 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 21:49

sobikovi napsal/a:
k čemu se dá ještě komunita zneužít?


Nikoho nezneužívám, jen jsem vložil do tématu 'Témata mimo geocaching' dobrovolnou výzvu. Pokud jsi se svým účtem spokojen, tak tě toto vlákno přece vůbec nezajímá, že? :):)
  • 0

#7 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 22:00

jo prave resim odchod od TMO, a nekde jsem cet na foru, jak ma typek pausal u rakouskyho (!) operatora a chvalil si jak se mu to vyplati. ze ma za asi 25€ nekolik set volnejch minut v ramci EU atd..
  • 0

#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 22:16

cufik_team napsal/a:
To už je skoro jako kdybys napsal :"mobilní operátor mi plati za to, že používám jeho služby".


Platim 1,20 Kc mesicni pausal, volani mezi kamarady/rodinou uplne zadarmo a do cizich siti za 1,32 Kc/min. SMS za 60 haleru. Myslis, ze mam duvod si stezovat?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#9 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 479 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 22:29

Máš důvod si stěžovat, že musíš kamarádům volat ty, oni to mají podstatně dražší.
  • 0

Chystá se Geokalendář 2016.
Můžete posílat fotky na vianney@volny.cz
www.facebook.com/geokalendar


#10 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 23:03

S474N napsal/a:

cufik_team napsal/a:
To už je skoro jako kdybys napsal :"mobilní operátor mi plati za to, že používám jeho služby".


Platim 1,20 Kc mesicni pausal, volani mezi kamarady/rodinou uplne zadarmo a do cizich siti za 1,32 Kc/min. SMS za 60 haleru. Myslis, ze mam duvod si stezovat?

Jsme strašně rádi, že víme, za kolik voláš. Je to opravdu geniální příspěvek do debaty absolutně dávající smysl ve srovnbání s nadpisem... Pokud však víš, jak tento tarif získat, alespon pro jednou by byl tvůj prispevek užitečným ;-)
  • 0
Užívej života...

#11 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 5:59

Celé vlákno je o ničem... zanedlouho sem ale přispěju s jednou zajímavou možností, jak se dostat do VPN skupiny se zajímavým tarifem... Čím více čísel ve skupině, tím levnější volání... jedna nejmenovaná společnost by mi měla umožnit přidat do jejich sítě další zájemce... tarif (několik variant) je výhodnější jak standardní a hlavně má v sobě zabudovánu jednu funkci, kterou asi oceníme... vrámci skupiny se volá navzájem zdarma... Více podmínek zatím nevím...
  • 0

#12 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 6:19

Vodafone: - internet 89,-/měsíčně - 200 SMS - 100,- - 50 minut - 150,- Nestěžuju si, a ani to nezvládnu všechno provolat :-)
  • 0

#13 Dr.Uli

Dr.Uli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 6:26

S474N napsal/a:

cufik_team napsal/a:
To už je skoro jako kdybys napsal :"mobilní operátor mi plati za to, že používám jeho služby".


Platim 1,20 Kc mesicni pausal, volani mezi kamarady/rodinou uplne zadarmo a do cizich siti za 1,32 Kc/min. SMS za 60 haleru. Myslis, ze mam duvod si stezovat?


1. Určitě sis tuto cenu nevyjednal sám.
2. Pokud jsi spokojený, tak se nechlub. Toto vlákno je pro lidi, kteří spokojeni nejsou. ;c)
  • 0
Dr.Uli & MaChinka Team

#14 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 7:19

mirotiro napsal/a:
Celé vlákno je o ničem... zanedlouho sem ale přispěju s jednou zajímavou možností, jak se dostat do VPN skupiny se zajímavým tarifem... Čím více čísel ve skupině, tím levnější volání... jedna nejmenovaná společnost by mi měla umožnit přidat do jejich sítě další zájemce... tarif (několik variant) je výhodnější jak standardní a hlavně má v sobě zabudovánu jednu funkci, kterou asi oceníme... vrámci skupiny se volá navzájem zdarma... Více podmínek zatím nevím...

Něco podobného nabízí třeba Bohemia Telecom. V ceníku má několik tarifů o kousek levnějších jak TMO a volání mezi sebou taky zdarma nebo za moc málo (nestudoval jsem poslední dobou ceník). Ale ve výsledku se nakonec dá najít tarif u konkurence který bude ještě lepší.
Úplně nejlepší jsou velké firmy, třebas České dráhy nebo IBM, protože ty mají vyjednané že pod extrémně výhodnou smlouvu lze zařadit i telefony rodinných příslušníků zaměstnanců.
  • 0

#15 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 7:23

mikrom napsal/a:
jo prave resim odchod od TMO, a nekde jsem cet na foru, jak ma typek pausal u rakouskyho (!) operatora a chvalil si jak se mu to vyplati. ze ma za asi 25€ nekolik set volnejch minut v ramci EU atd..


Mohlo by to tak být, kamarád si pořídil paušál v Rakousku (ale žije tam) a oproti dřívějšku, kdy jsme si smskovali, on raději na moji sms zavolá zpět.
  • 0

#16 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 7:28

no nemuzu si pomoct, ale opravdu je to o tom jaky si to kdo vyjedna, takovy to ma :(. Proste ze i ve stavajici nabidce operatoru se daji vyjednat velice slusne podminky podle pozadavku toho daneho cloveka. My jsme jasne nastavili co chcem, za kolik to chcem, a najednou to slo... uz je to x let zpatky a plati to furt
  • 0

brundi
 


#17 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 7:48

http://www.mobilmani...67/default.aspx
  • 0

#18 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 7:55

lecos se dá vyjednat pokud člověk má nějaký obrat, ale když provolám 20Kč za měsíc tak se se mnou moc nechtějí bavit ;)
  • 0

#19 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 7:57

Skauti mají u T-Mobile nasmlouvanou vlastní síť, proč by to nešlo i u nás? http://krizovatka.sk...s/sts-v-kostce/
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#20 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:07

Trhac napsal/a:
Skauti mají u T-Mobile nasmlouvanou vlastní síť, proč by to nešlo i u nás?

Třeba proto, že geocacheři nejsou nijak formálně organizovaní.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama