Přejít na obsah


Fotka

Extraktor odemykacího kódu pro Wherigo.com ze souboru OWS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 ondryaso

ondryaso

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 9:09

Vytvořil jsem jednoduchý prográmek pro zjištění odem. kódu ze souboru .OWS (openWIG), který nelze nahrát na web Wherigo.com. Testováno na keši Top Secret: second mission - program WhereYouGo. Program v příloze.
  • 3

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 9:09

A ta priloha je presne kde? :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 ondryaso

ondryaso

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 9:11

Ah, sorry :) http://ondryasondra.aspone.cz/owsv.zip
  • 0

#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 9:20

Miluju :@ udělátka, která udělají to samé jako například F3 v libovolném komanderu akorát že to člověk na tom zhruba třetím řádku nemusí hledat.
  • 0

#5 ondryaso

ondryaso

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 9:24

Ano, ale tohle udělátko není k nalezení toho souboru, ale k vytáhnutí odemykacího kódu.
  • 0

#6 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 10:26

ondryaso napsal/a:
Ano, ale tohle udělátko není k nalezení toho souboru, ale k vytáhnutí odemykacího kódu.


Jak psal Arne - pouzij jakykoli souborovy manazer a dej nahled toho souboru. Anebo staci si zobrazit onen soubor treba v poznamkovem bloku a kod tam najdes ...
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#7 ondryaso

ondryaso

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 10:43

Najdu, ale takhle je to lehčí :) (on je to celkem dlouhý soubor, že?)
  • 0

#8 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 11:01

ondryaso napsal/a:
Najdu, ale takhle je to lehčí :) (on je to celkem dlouhý soubor, že?)


Dlouhý soubor ? NO A CO ? Je to na 5 až 10 řádku pokud nedám zalamování. Už jsem to o kus výše ostatně psal.

A lehčí to není, protože bych musel mít někde schovaný prográmek, pamatovat si ho a přitom bych ho použil tak max 5x ročně.

Jednorázová utilitka má smysl tehdy, když řešení univerzálními prostředky je z nějakého důvodu obtížné. Anebo když se to potřebuje dělat denodenně - ale pak to není jednorázovka.
  • 0

#9 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 14:11

Arne1: Je velmi dulezite si už z principu stěžovat... Autor neco vytvoril a nabídl. Nechces? Tak neber (jako já, nebot notepad umím taky pouzít :)...
  • 4
Užívej života...

#10 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 14:16

a nebylo by lepší se obrátit na autora OpenWIGu aby to zapracoval přímo do něj, že by jsi nemusel vůbec připojovat telefon k PC a kopírovat soubor. Prostě pokud máš dohráno tak by jsi kliknul v OpenWIGu na nějaké tlačítko a na displeji by se ti zobrazil odemykací kód a ten by jsi rovnou opsal.
  • 0

#11 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 14:26

puczmeloun napsal/a:
Arne1: Je velmi dulezite si už z principu stěžovat... Autor neco vytvoril a nabídl. Nechces? Tak neber (jako já, nebot notepad umím taky pouzít :)...


Ona spousta lidí neví, že se věci dají dělat jednoduše. Vzpomeň si na tu keš v xxx, kde si autor myslel jaká je to šifra když tam dá čísla ve dvojkové soustavě. Nějak si neuvědomil že CALC je v každém PC.
  • 0

#12 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 14:38

Arne1 napsal/a:
Ona spousta lidí neví, že se věci dají dělat jednoduše. Vzpomeň si na tu keš v xxx, kde si autor myslel jaká je to šifra když tam dá čísla ve dvojkové soustavě. Nějak si neuvědomil že CALC je v každém PC.

A já blbec binární kód dával z hlavy. Óóó Bože, jdu psát něco do geodepresivního koutku. Takový hacker bych chtěl být taky, abych dokázal ze šifry odvodit autorovy myšlenky.
  • 0

#13 skladnik

skladnik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2014 - 21:11

Mně tedy tenhle prográmek přišel velmi vhod. Otevření souboru .ows v poznámkovém bloku a následné vyhledávání kódu výše několikrát zmiňovaným způsobem mi ne vždy přineslo kýžený výsledek. Úspěch byl cca padesátiprocentní. Ve zbylých padesáti procentech případů byla možná chyba mezi židlí a klávesnicí,  ;) ale každopádně: s pomocí extraktoru mám kód hned a spolehlivě. Takže za sebe autorovi moc děkuji :)


  • 0

#14 p.pirko

p.pirko

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 8:04

Tak jsem přišel s křížkem po funuse. Když jsem narazil na zajímavý prográmek, tak už není ke stažení :( .


  • 0
P.Pírko

#15 kulicka

kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2015 - 13:45

hmmm...co bys cekal...autor nabidne programek,dostane vynadano i za to,ze zdazili burty.
Tak si pomysli cosi o hazeni perel svinim a programek stahne :(
a takovy jako my,kterym by tu a tam pomohl holt ostrouhaji.
To je zivot.
  • 0
Medvidek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama