Přejít na obsah


Fotka

Prodám novou mapu TOPO 2011 - prodáno


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
27 odpovědí na toto téma

#21 ZZ

ZZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 12:04

Hedgehog_Family napsal/a:
Ta mapa je sama o sobě k ničemu, asi to nebude prodejné. Kdo kupuje GPS, má ji i s mapou. Kdo má starší mapovou GPS, nejspíš tam tuhle mapu nedá, protože je "moc náročná" a používá mapu od Bédi... Kdo chce z nějakého důvodu jen mapu, nejspíš si stáhne odemčenou z internetu. Nevím, jestli to prodáš...


To si nemyslím, rozhodně to nebude o moc náročnější než nějaká Topo 3, kterou ještě může leckdo na svém Legendu HCX, Vistě či GPSMap 60CSX provozovat. A na nějakých starších Oregonech x00 to bude běhat jak z praku...

Jinak já bych to neprodával - nejradši bych si totiž koupil přístroj úplně bez mapy, ale Picodas mi nedává možnost volby...
  • 0

#22 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 14:02

:-) rozhodně tvou narazku neberu jako duvod k flame. Jen na vysvetlenou: chci si koupit gps od znameho, ktery v ni nema mapy a pak dokoupit za 2000 mapy primo od Garminu, proto se mi toto zdalo jako schudnejsi varianta. Jeste se musim rozmyslet
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#23 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 14:25

Popina: a jakou GPS a za kolik si mas koupit? Ja jenom, aby te to nevyslo ve finale draz, nez nova se zarukou a mapou.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#24 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 14:38

Za kolik ještě nevím, to se dozvím o víkendu, ale cenu tipuju něco kolem 7-8000 ; Oregon 550
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#25 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 14:44

Tak to je uplny nesmysl, za tyhle penize, kdyz za to uz clovek muze mit novou i s mapou a plnou zarukou. Ale je to tvoje vec.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#26 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 14:48

Opravdu? Já jsem se díval na internet a nejlevnější nová GPS Garmin Oregon 550 bez mapových podkladů (jen s basic mapu) stojí 8400. Opravdu by mě zajímalo, kde je něco takového levněji a ještě s mapou :-)
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#27 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 15:33

Ja nerikal, ze levnejsi! Ale podle me je lepsi si koupit fungl novou vec klidne o litr draz, nez GPS bez historie a v kdovi jakym stavu a jeste si do toho shanet mapy. BTW by me zajimalo, jak to provozuje ten stavajici majitel, kdyz k tomu nema mapy.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#28 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 15:42

BTW stávající majitel není kačer, takže nepotřebuje podrobné mapy. Má tam jen ty firmware mapy, protože jemu to stačí. Gps historii má, jak už jsem psal, je to známý... Takže příště prosím nedělej chytrého, když mě stejně nijak neporadíš... Thx
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama