Přejít na obsah


Fotka

GPSMAP 62


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
62 odpovědí na toto téma

#21 vojtisk

vojtisk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2011 - 19:39

Tak jsem nový majitel 62 st ... Protože jsem byl před tím na eTrexovi H tak to je dost velkej skok :( Zvkám si ... Myslím si že je dobrá. na keších jsem sní ještě nebyl...
  • 0

#22 vojtisk

vojtisk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2011 - 20:58

Newíte někdo jak je to zdržákem do auta/na kolo. Je rozměrově stejná jako 60 ?
  • 0

#23 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 19 prosinec 2011 - 22:10

není stejná...držák je jiný
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#24 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2011 - 22:17

..... je jako u Oregona
  • 0
"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."

"Před otevřením úst zapni mozek."

"Nehledej duvody, hledej zpusoby."

#25 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 9:45

Prosím o radu s nahranim map: Jelikož se v 90% pohybuji v určite oblasti česka, tak jsem si vytvořil v MapSource mapu česka, která obsahuje např. jen moravskoslezsky kraj. Tuto mapu jsem odeslal do gps, kde se vytvořil klasicky soubor img. Ten jsem přejmenoval na "CZ-okoli.img". Po spuštění gps-ky mam v menu pro vyběr mapy právě tuto mapu a mohu ji normalně zapinat nebo vypinat a vše funguje jak má. Dál jsem si v Mapsource vytvořil mapu, která již obsahuje celou ČR, včetně moravskoslezskeho kraje a tu zas odeslal do gps-ky. Soubor jsem přejmenoval na "CZ-celek.img". Po spuštění gps-ky ale v menu pro vyběr mapy vidim pouze "CZ-celek" a tu druhou mapu tam nevidim. Existuje nějaka možnost jak tam mit obě vytvořené mapy. A proč to takto komplikuji a dělim? Když mam načtenou mapu cele ČR, tak posouvani v mapě v momentě když jsou načtene detaily mapy je neunosne. Posunu se kurzorem a trva hoodně dlouho než se mapa překresli. Když ale mam načtenou mapu, ktera obsahuje pouze moravskoslezsky kraj tak překreslovani je o hooooodně rychlejší. díky za rady
  • 0
"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."

"Před otevřením úst zapni mozek."

"Nehledej duvody, hledej zpusoby."

#26 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 17:12

Tak si odpovim sám :): Po dalších zkoumanich jsem našel zpusob ja to funguje: Vytvořim si mapu např. Moravskoslzky kraj a tu odešlu do gpsky a přejmenuji. Když pak vytvařim mapu cele ČR ta do ni nesmím zahrnout právě moravskoslezky kraj. A pouze v tomto případě se mi v menu vyběru map zobrazi obě varianty.
  • 0
"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."

"Před otevřením úst zapni mozek."

"Nehledej duvody, hledej zpusoby."

#27 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 17:33

Na forum jsem kounul az ted, to same se mi stalo pri nahrani City Navigatoru. Ja to pak vyresil co nejpohodlneji, nahral jsem na kartu mapu celou.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#28 vojtisk

vojtisk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 17:52

PTÁM SE ZNOVA. Zvládne 62 vědší paměťovku než 2 gb ? 4 nebo 8 ?
  • 0

#29 migin

migin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 18:27

Já měl v 62s vraženou 8GB Kingston a jela, ale používám ji jen na zahraniční mapy. Neboť usuzuji, že žere, byť nepatrně energii z baterek.
  • 0
Garmin 62s, HTC Touch HD + Powermonkey Explorer + tužka ;)

#30 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 19:39

Mám v 62s SanDisk Ultra 8GB a je bez problémů.
  • 0
VSA

#31 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 20:17

62s + 8GB pamětovka a bez problemu
  • 0
"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."

"Před otevřením úst zapni mozek."

"Nehledej duvody, hledej zpusoby."

#32 vojtisk

vojtisk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 21:25

Díky kupuju osmu :D
  • 0

#33 devon rex

devon rex

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 8:17

Brunoos napsal/a:
Prosím o radu s nahranim map:
Jelikož se v 90% pohybuji v určite oblasti česka, tak jsem si vytvořil v MapSource mapu česka, která obsahuje např. jen moravskoslezsky kraj. Tuto mapu jsem odeslal do gps, kde se vytvořil klasicky soubor img. Ten jsem přejmenoval na "CZ-okoli.img". Po spuštění gps-ky mam v menu pro vyběr mapy právě tuto mapu a mohu ji normalně zapinat nebo vypinat a vše funguje jak má.
Dál jsem si v Mapsource vytvořil mapu, která již obsahuje celou ČR, včetně moravskoslezskeho kraje a tu zas odeslal do gps-ky. Soubor jsem přejmenoval na "CZ-celek.img".
Po spuštění gps-ky ale v menu pro vyběr mapy vidim pouze "CZ-celek" a tu druhou mapu tam nevidim.


Při exportu z MSource si zkus přejmenovat "Název mapové sady" - dole nalevo. Mohlo by to pomoct.
  • 0

#34 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 9:46

Problem už vyřešen: prostě ve dvou ruznych mapovych souborech nesmi byt stejná čast mapy - pak se jedna z nich nezobrazuje. Takže to musim takto udělane: první img soubor = Moravskoslezky kraj druhý img soubor = celá čr mimo moravskoslezsky kraj
  • 0
"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."

"Před otevřením úst zapni mozek."

"Nehledej duvody, hledej zpusoby."

#35 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 10 červenec 2012 - 6:43

Už jste aktualizovali Firm na verzi 4.30? Koukal jsem, že je tam potřeba udělat nějakou zálohu wpt z GPS do BaseCampu a pak to zase nasypat zpět. Z toho usuzuju, že se jedná o nějakou hlubší změnu jádra fw. Nevím, jestli by tam pak šla zpátky moje počeštěná čeština. Taky by mě zajímaly změny proti předchozí, trojkové verzi fw. Takže odpovím si sám: čeština fungovat bude
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#36 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 11 červenec 2012 - 7:08

Další věc kterou možná nevíte: Ve složce GARMIN je soubor "startup" Ten umožňuje zobrazení informací na displeji při startu přístroje. V mém případě to jsou: Jméno Příjmení "nick" Ulice číslo pop. PSČ Město telefon email Na jeden řádek se vejde asi 30 znaků, včetně mezer Doba zobrazení se dá nastavit v sekundách, já mám 12 Postup: Připojíme GPS přes USB k PC Počkáme na zobrazení GPS jako dalšího disku v PC Otevřeme složku Garmin Otevřeme soubor startup v poznámkovém bloku Místo čísla 0 doplníme dobu v sekundách, kdy se bude zpráva zobrazovat Pod poslední řádek začneme psát své informace. (GPS si sama text vystředí, 5 řádků po 30 znacích se v pohodě vejde) Zavřeme poznámkový blok, na dotaz jestli uložit změny dáme Ano. A je to ;)
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#37 adrim.cz

adrim.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 7:27

Díky za typ , určitě to doma vyzkouším ....:)
  • 0

#38 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 8:15

Ono už není potřeba to mít v UTF-8 kódování ? Já jen že Oregony to tak vyžadovaly, jinak to z češtiny dělalo pěkné paznaky :)
  • 0

#39 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 8:21

Vsak on ten puvodni soubor v UTF-8 je, takze kdyz ho otevres notepadem, tak to UTF-8 zachova. :P
  • 0

#40 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 9:23

Áha :) Pro O300 se ten soubor musel dodatečně vytvořit, "z výroby" tam nebyl...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama