Přejít na obsah


Fotka

Projekt geozabava.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
157 odpovědí na toto téma

#141 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2012 - 23:50

Drobná změna k lepšímu, na vzled se lépe kouká, ale obsah jinak pořád slabota. Konrétní pozitiva a negativa nezmiňuji, protože vůbec nerozumím panu redaktorovi, který nás sice žádá o názory, ale v zápětí napíše, že nemá čas to číst (myšleno naše názory :-), tudíž cokoliv víc konkretizovat je jako mlátit prázdnou slámu. Tak že, asi tak..
  • 0

#142 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2012 - 18:49

problem webu/casopisu o gc je ten, ze gc ma velmi uzky rozptyl, o cem psat. zatim to celkem jde mikisimu, ktery se zameril na videa a nyni rozhovory. jinak nove gpsky neprichazeji kazdy den, aby se o tom dalo psat a to hlavni, o cem se pise - tj jak sel jeden na kes, jak tam jel nejdriv vlakem/autem, jak pak vystoupil a jak ji vubec nasel ...... je po dvou takovych clancich pekna nuda, protoze je to furt stejny. obcas nekoho muze zaujmout, kdyz nekdo tohle pise z nejakeho exotictejsiho mista, ktere ctenar zna, pojede tam, zajima ho atd. ale i tak je to v podstate furt stejny - sel na kes, nasel ji, pripadne zmena nenasel, jak ho legitimovali policajti a o gc uz neco slyseli a tak porad dokola ..... proto taky zadny casopis zalozeny na tomhle principu neprezil dve mesicni cisla. a webovky aktualizovat necim ctivym 2x tydne .... nemozne. maximalne s kopou gc zkusenosti, dvakrat vetsi kopou redaktorske zkusenosti a hromadou neotrelych napadu. jinak konec, zvonec
  • 0

#143 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2012 - 20:46

Dain a Olik napsal/a:
problem webu/casopisu o gc je ...

Svatá pravda.
Prozrazovat konkrétní fígle u konkrétních keší by se nemělo a psát jen obecně...to taky nejde věčně, aby to bylo zajímavé.
Nakonec i ty rozhovory nakonec asi začnou být tak nějak podobné.
  • 0

#144 mesa_pita

mesa_pita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 19:53

to: dr.vota a Dain&Olik: Proto se www.geozabava.cz nezabyva jen geocachingem, protoze vyse zminovany problem by jiste velice brzo prisel. Je to magazin o geocachingu a cestovani, coz je trochu sirsi zaber nez samotny geocaching. Osobne si myslim, ze takhle to muze fungovat a bude to takhle fungovat. ;)
  • 0
Provozovatel serveru www.geozabava.cz.

#145 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 22:07

mesa_pita napsal/a:
to: dr.vota a Dain&Olik: Proto se www.geozabava.cz nezabyva jen geocachingem, protoze vyse zminovany problem by jiste velice brzo prisel. Je to magazin o geocachingu a cestovani, coz je trochu sirsi zaber nez samotny geocaching. Osobne si myslim, ze takhle to muze fungovat a bude to takhle fungovat. ;)


clovece, ty musis mit fakt neuveritelnou hrosi kuzi...
m.
  • 0

#146 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 22:58

mesa_pita napsal/a:
to: dr.vota a Dain&Olik: Proto se www.geozabava.cz nezabyva jen geocachingem, protoze vyse zminovany problem by jiste velice brzo prisel. Je to magazin o geocachingu a cestovani, coz je trochu sirsi zaber nez samotny geocaching. Osobne si myslim, ze takhle to muze fungovat a bude to takhle fungovat. ;)


z toho, co tam je, lze s klidnym svedomim rict, ze se server zabyva vyhradne a jedine gc - s jednou vyjimkou :). asi by to chtelo zmenit pomer.
  • 0

#147 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 23:25

mesa_pita napsal/a:
to GOLICI: Budu jedině rád, když se sesypou a budou konstruktivně kritizovat. Ráb bych, aby www.geozabava.cz byl jedním z nejlepších českých serverů o geocachingu. Snad se nám to podaří. :-)


mesa_pita napsal/a:

Jenze tohle vsechno je roztristene na nekolika mistech a ne kazdy novacek vi, kde by to mel hledat, proto tu bude portal www.geozabava.cz, aby kazdy novacek mel jakysi rozcestnik, kam se ma podivat. Pripadne pokud se nam podari dohodnout s jednotlivymi majiteli specializovanych serveru, tak bych rad toto vse shrnul na jednu hromadu. Na hromadu www.geozabava.cz. Je to sice zatim jen ma vize, ale snad se to podari.


Bla bla bla, ať hledám jak hledám, co z těch předsevzetí se podařilo na tom serveru splnit ? Dle posledního vyjádření o náplni sevru, jaksi obracíš za pochodu.

Číst si o tom jak jsi jel na výlet a přitom náhodou sebral keš ? A kdo z nás ne ? Ale na to mi stačí osobní blog, obzvlášť pokud chci popisovat každé natankování do nádrže i bouchnutí se o dveře auta do hlavy !!! Odkaz na mapu oblasti - bez záznamu trasy, to je snad vtip, ne.... ? Pokud to bude geocacherský výlet za kešemi a opravdu zajímavý článek, potom stojí za zvážení publikace na již zavedených serverech..., kde uvedou například i autora článku... plus zde již zmíněný fakt, že pointu, ani umístění keše stejně nemůžeš vyzradit...
Kdyby alespoň články obsahovaly informace, aby se dalo vyrazit ve stejných stopách, možnosti dopravy, ubytování, apod... co konkrétně využil autor článku...

Tak že po tom několikaletém hledání informací panem redaktorem, než se odhodlal vstoupit do světa geocachingu, je výsledek toto.

Opravdu máš pocit, že Geozabava.cz je prave to, bez čeho se nováček neobejde ? Podstatnou informace zlehčující nováčkovi život jsem zde nenašel. Rozhovory s kačery jakých jsou stovky - to je nuda už po přečtení druhého článku, navíc otázky pokládané člověkem co má sám na kontě sotva, doslova pět a půl keše a v oblasti geocachingu, včetně terminologie, dodnes tápe, jsou spíš parodií, než jakkoli přínosným příspěvkem :(

Ale kuráž máš, i když kladné reakce, tady, tedy v GC komunitě, by se daly spočítat na prstech jedné ruky.
  • 0

#148 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 15:45

Tak nevím, zda si uložit do bookmarku či nechat být... Prošel jsem si rozhovory a to doslova prošel. Po prvních pár větách nezáživné, opakující se otázky a tak nějak opravdu hodně masové. Když už, tak bych v článku, rozhovoru atd. uvítal odkaz na keše (kod, prolink) a stejně tak na profily kačerů v rozhovorech. To cestování jsem tam fakt nenašel...
  • 0

#149 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 15:57

mesa_pita napsal/a:
Je to magazin o geocachingu a cestovani, coz je trochu sirsi zaber nez samotny geocaching.


Když je to i o tom cestování, proč některé "cestopisy" zmizely? Všiml jsem si konkrétně Benátek. Pokud se "odpublikovaly" k doplnění a vylepšení, tak bych měl pár tipů co přidat, aby byly zajímavější.
Určitě doplnit odkazy na keše, o kterých se píše, nějaké tipy, které keše cestou vzít a které raději vynechat, tipy na dopravu, ubytování či stravování. "Cestopisy" by podle mého neměly jen zaujmout zajímavým čtením, ale i inspirovat a případně poradit, pokud se člověk chystá na dané místo.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#150 malin.cz

malin.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 20:33

Nejdřív článek o Benátkách zkritizuješ a pak se divíš, že zmizí :D
  • 0

#151 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 23:26

Dneska jsem začal psát adresu jednoho webu začínající "geo" a prohlížeč mi nabídl odkaz na geozábavu. Tak jsem zkusil kliknout, co že je tam nového. A co nevidím, pneuservis :) Tak to vypadá, že stránky přestaly fungovat a doména byla přesměrována na jpneuservis. Nebo je to jen dočasný výpadek? ;)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#152 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 0:02

weri napsal/a:
Dneska jsem začal psát adresu jednoho webu začínající "geo" a prohlížeč mi nabídl odkaz na geozábavu. Tak jsem zkusil kliknout, co že je tam nového. A co nevidím, pneuservis :)
Tak to vypadá, že stránky přestaly fungovat a doména byla přesměrována na jpneuservis. Nebo je to jen dočasný výpadek? ;)


nadšeně jsem zkusil ten web a....fakt pneuservis. at na to jdu odkud chci tak furt pneu.
asi, že nastala ta zima a na přezutí geovozidel zbývájí již jen dva dny. ende.
  • 0

#153 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 7:41

Ale jsou tam souřadnice.
  • 0

#154 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 7:48

Estli ono to nebude neco jako mysterka :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#155 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 204 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 8:25

Ono web umi zalozit skoro kazdy, to neni problem, ale udrzovat jej aby byl aktualni, ctivy, atd. , to je oc tu bezi, to je zasadni problem nejen ceskeho internetu.
  • 0

#156 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 9:08

angrod66 napsal/a:
Ono web umi zalozit skoro kazdy, to neni problem, ale udrzovat jej aby byl aktualni, ctivy, atd. , to je oc tu bezi, to je zasadni problem nejen ceskeho internetu.


a krabiček se to týká taky. mám přes zimu co dělat. měl bych mít ty nadšence na internetu v úctě.
komu čest, tomu čest. tak at se jim daří.
  • 0

#157 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 10:27

mesa_pita napsal/a:
Je to magazin o geocachingu a cestovani, coz je trochu sirsi zaber nez samotny geocaching...

Záběr tedy opravdu široký...:D, zalogovat se můžete na fakturu, až si necháte vyměnit ty gumy.
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#158 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 8:55

weri napsal/a:
Dneska jsem začal psát adresu jednoho webu začínající "geo" a prohlížeč mi nabídl odkaz na geozábavu. Tak jsem zkusil kliknout, co že je tam nového. A co nevidím, pneuservis :)
Tak to vypadá, že stránky přestaly fungovat a doména byla přesměrována na jpneuservis. Nebo je to jen dočasný výpadek? ;).


ono se tam nic nedelo uz od konce jara. predpokladam, ze zakladateli dosli autori, co by zdarma a nadsene tvorili hromady ctivych clanku pro jeho vydelek. jeho osobni zkusenost s gc temer nulova. to pak fakt neni o cem psat. ono uz to spusteni prvni verze leccemu napovidalo. nezbyva nez konstatovat, ze tvorba "casopisu" se musi umet - at je to papir, nebo webovy blog - a vetsinu musi autor ukopat a upsat proste sam, je s tim hromada prace - spolehat se na to, ze z toho nic neznam a vezmu popularni hru a sezenu kopu lidi, co mi o tom budou psat a ja budu jen tak pocitat cinkani prokliku .... no utopie.
na zaver je treba hlavne dodat - JA TO RIKAL :).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama