Přejít na obsah


Fotka

Chybí vám sníh?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#1 Radkak

Radkak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 0:51

Jestli jste taky otrávení jako já, že sníh se ne a ne objevit, můžete si spravit náladu, když do googlu dáte let it snow ;) http://www.google.cz...8&q=let it snow
  • 0

#2 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 333 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 1:01

Sníh mi vůbec nechybí, a kdo po něm touží, ať si za ním jede na hory. Např. do města sníh vůbec nepatří. Vadí mi i zima. Vadí mi se nabalovat jako pumpa. Než se doma před odchodem obléknu, tak se spotím jak prase, a pak jdu do zimy. Fuj. Pro mě by mohlo být celý rok 20-25°C. Není lepší oblečení než tričko a kraťasy.
  • 0
Mám všech pět P: Pupek, platfus, plotýnky, protézu, a pravidelnou plynatost.

#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 2:07

Mě sníh nechybí, ale chybělo mi letos léto.
  • 0

#4 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 7:09

jo mám asi stejný názor jako PIVNI PUPEK ať se sníh na horách popřípadě jen poprašek po republice a jsem spokojen
  • 0

#5 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 7:40

PIVNI PUPEK +1 Já to mokrý bílý svinstvo nesnášim. Na horách ať ho jsou dva metra, tam ta pohádka patří, ale ta černá břečka ve městech je pro zlost...
  • 0

#6 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 8:30

nechybí... kdo ho chce, ať si ho najde na horách, ve městech je z toho pas stejně akorát břečka...
  • 0

#7 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 8:33

Tak ať tady nejsou jen ti odpůrci toho „bílého svinstva”... Jo, chybí, a jak. K zimě prostě sníh patří a to i ve městech. Beru počasí a roční období takové jaké je. O Vánocích prostě bláto bývá s tím je potřeba se smířit, on nás sníh na Vánoce aspoň čas od času příjemně překvapí. Snad nám to příroda vynahradí v lednu a v únoru. Samozřejmě mě moc nebaví brodit se břečkou a blátem a proto se už těším na pořádný sníh a pořádný mráz. A když to letos nevyjde tak příští rok snad jo. Letos si prostě ty boty od bláta umyju a od břečky vysuším. A co se týče hor... na to kdekdo nemá, jezdit každý víkend si toho sněhu užít na hory. Navíc když ani na horách toho sněhu moc není. Mě musí stačit týden za rok a pár dní za zimu, kdy s povděkem kvituju umělý sníh na okolních lyžařských svazích. Proto ať žije zima, mráz a to „bílé svinstvo”. :P
  • 0
www.povetrnik.cz

#8 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 8:49

Jo, chybí mi. V zimě má být sníh a basta. Jediné, co mi vadí je, když k nám přijedou pražáci, co si se sněhem nevědí rady a zablokují nám silnice. :D :D :D
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#9 rosnicka70

rosnicka70

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 9:07

Chybí nám. Děti se mě doma dokola ptají kdy už začne padat. Letošní vánoce vůbec nevypadají jako vánoce, které jsem prožívala jako malá, Ach jo ...
  • 0

#10 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 9:17

rosnicka70 napsal/a:
Chybí nám. Děti se mě doma dokola ptají kdy už začne padat. Letošní vánoce vůbec nevypadají jako vánoce, které jsem prožívala jako malá, Ach jo ...


V Liberci trochu bílo bylo, dokonce byla i vánice, ale už je i u nás jen bláto :-(

Počasí má být buď na lyže, nebo na kolo. Tohle je počasí na nic :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 9:42

Jak se to vezme. Osobně ani ne, jen jsem si ho přál na svátky kvůli atmosféře. Ale pro děti je to škoda.
  • 0

#12 Radkak

Radkak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 10:39

kolombo napsal/a:

Počasí má být buď na lyže, nebo na kolo. Tohle je počasí na nic :-(


Přesně tak!
  • 0

#13 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 11:00

Měl jsem napsaný hezký "elaborát" jak mi chybí... ovšem vypadlo mobilní připojení k netu a... jste tedy ušetřeni číst souvyslý dlouhý text z mého pera :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#14 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 11:45

Po loňsku, kdy mi denně zamrzaly okapy, teklo do podkroví, lezl jsem tři měsíce po střeše se sekerou a už neměl kam odhazovat led a sníh, se mi docela ulevilo. Jsem vlastně příznivcem globálního oteplování, jež ale nenastává! Sníh ano, ale za oknem horské chalupy, kde v krbu praská oheň a na stole voní svářo. Po návratu z lyží nebo sáněk pohoda s přáteli. V Praze? Ani náhodou! Břečka, sůl, bouračky, zmrzlá psí h…a a bordel. A Vánoce? Žádný Lada, děti a sáně, ale Austrálie, pláž a stromeček v zahradě, to by se mi líbilo!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#15 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 11:54

Nepotřebuju mít ve městě půlmetrové závěje, ale když není venku tráva, měl by tam být sníh a ne ten rozblemcaný humus z tlejícího listí, bahna a kdo ví ještě čeho (co ke všemu ani není zmrzlé). Alespoň malý krycí poprašek :)
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#16 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 12:10

Chryseis napsal/a:
Nepotřebuju mít ve městě půlmetrové závěje, ale když není venku tráva, měl by tam být sníh a ne ten rozblemcaný humus z tlejícího listí, bahna a kdo ví ještě čeho (co ke všemu ani není zmrzlé). Alespoň malý krycí poprašek :)


Jojo, přesně tak... Kdo se má brodit tím bahnem, které je teď venku! :-)
Moc rád jezdím na běžkách i v okolí třeba Jaroměře, jenže u nás je sníh na lyže hodně málo :-(
Alespoň ne to ubrečené počasí, jako je teď...
  • 0

#17 Hyger

Hyger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 13:53

Trhac napsal/a:
V Praze? Ani náhodou! Břečka, sůl, bouračky, zmrzlá psí h…a a bordel.


Lepší zmrzlá než v rozteklá v té břečce :)

Sníh mi samozřejmě chybí, jako by všude nemohlo být přes prosinec a leden bílo, když mě po zbytek roku prudí slunko.
  • 0
Dub kulatý, Džordž tu pije,
to je tupec, ten to ryje.

#18 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 13:54

Zatím mám hodně co dělat do školy, takže mě to zatím ani moc neštve, pře musím tvrdnout doma- ale ano, chybí mně a doufám že v lednu nějaký bude.
  • 0

#19 klukcz

klukcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 14:27

snih chybí. tohle bláto okolo na mě hází depku.a nakonec se zima umoudří sníh napadne v únoru a bude do května.To jsou mi vyhlídky.
  • 0

#20 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 15:13

Ne. Nechybi, Jsem jenom rad, ze nemusim kazde rano to svinstvo ze dvora odhazovat (jenom aby zase do dalsiho dne napadlo :P), o usetrenem topeni nemluve. Opravdu nechapu, ze se nekomu jeste chce za tim jezdit na hory (tam at si spanembohem nasnezi kolik chce) - mne se dela doslova fyzicky spatne uz kdyz jen ve zpravodajstvi v bedne zahlidnu nejakou snehovou vanici. Verte mi, nemit v v tehle zemi zavazky, tak pokazde na zimu emigruju jako cap! A pokud jde o kese, myslim, ze snih je obecne problematicky - ty kousky, co jsou schovane pod nejakou hromadkou ci vrstvickou prirodnin se v pade snehu spatne maskuji a po obleve hrozi ztrata. Moc problematicke obbdobi pro krabicky, takova zima... Posledni dve leta jsem pro ten bily hnus a krute mrazy byl prakticky celou zimu mimo. Letos se zatim rozumne kesovat da, spokojene si mnu ruce. Ale nepochybuju, ze pritoda nam to jeste v lednu a unoru meopomene poradne osoliit...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama