Přejít na obsah


Fotka

Život bez televize


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
75 odpovědí na toto téma

#41 Yarda_cz

Yarda_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 20:15

TV máme, ale většinou sledujeme vybrané a následně nahrané filmy a dokumenty z kabelovky na STB. Přes den pak většinou jede Jim Jam nebo Pejsek Ouško. (2,5l dcerka) :)
  • 0
50° 1'60.00"S 15°46'48.91"V Garmin eTrex Summit HC

#42 Radkak

Radkak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 20:45

Nemám. Není na ni čas, ani místo.. ;)
  • 0

#43 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 21:00

Zařízení zvané TV máme, ovšem slouží primárně jako zobrazovací jednotka pro společné sledování filmů, prohlížení fotek, internet. Občas zprávy, občas něco jiného. Zajímavé je, že moji potomci televizní vysílání naprosto ignorují, zvykli si na "on demand" obsah a nechtějí se nechat omezovat TV programem. Svět se mění... nebo už se změnil?
  • 0

#44 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 21:38

Televize? Zdržuje od knih a internetu ... Dívám se na ní vlastně jenom večer, nějaký sport a dokumenty. Už jsem šokoval dost lidí, když se ukázalo, že nemám ponětí o existenci nějakých seriálů a sitcomů. Párkrát jsem zažil situace, kdy jsem se 1-2 týdny k televizi vůbec nedostal a vůbec mi nechyběla.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#45 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 23:02

Televizi mám, ale, co provozuju GC, o jiných záležitostech nemluvě, moc času na ni není (a rok od roku je to horší). Dřív, cca 10-15 let zpátky, jsem ještě docela pravidelně sledoval Filmový klub či některé seriály jako Simpsonovi či Star Trek - TNG, dneska ty samé pořady naprosto výjimečně. Co zbývá, a na čem lpím, jsou přenosy z atletiky (pokud nejsem v dějišti osobně), cyklistiky či lyžování, tu a tam nějaká stará komedie či pohádka, jinak to moc ke koukání není. Snad ještě jak kapsa píše ty cestopisné magazíny by se pořád daly strávit, ale to se se mnou většinou časové míjí. Z letošního vánočního programu šlo skoro všechno mimo mě; koukal jsem jen na Pyšnou princeznu a taky větší části Pekařova císaře a Mrazíka. Ale na druhou stranu, protože nemám internet "rychloběžný", čas od času TV přijde k dobru, pokud je třeba řešit nějakou filmovou mysterku. Což ozřejmuje, proč tenhle druh zadání nemusím. Teď kupř. už jakou dobu čekám, až některý program bude dávat Sleepy Hollow, protože mi to straší těsně u HC. :)
  • 0

#46 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 23:10

Yarda_cz napsal/a:
TV máme, ale většinou sledujeme vybrané a následně nahrané filmy a dokumenty z kabelovky na STB. Přes den pak většinou jede Jim Jam nebo Pejsek Ouško. (2,5l dcerka) :)

jj, to známe. U nás už nastupuje ale Minimax a Sponge Bob (3,5 roku). Čas na TV je jen když děti spinkají (a to je spusta další práce), takže jen zprávy a pak případně jen nějaký dokumenty, sport pozdě v noci.
  • 0

#47 pgnext

pgnext

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2012 - 12:32

Vždy mě rozčílovaly přiblblé seriály, politické pletichy nebo reklamy. Takže nemám. Ale chápu, že mít doma děcka či ženskou, bych TV "musel" mít.
  • 0

#48 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2012 - 12:43

Televize mam tri, pres den jsou obvykle vypnute, ale treba pri vareni jako kulisa na pozadi jsou pustene zpravy (CT24). Jinak na prihloupe serialy nekoukame a jak bylo psano vyse, jedna televize ma primo svuj pocitac a slouzi jakozto displej pro pousteni filmu, fotek atd.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#49 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2012 - 12:50

Mám. 2. Hlavně sporty, dokumenty, česká klasika, PC, foto. A 2000 hodnoceni na CSFD, kde 50% je hodnoceni ( alespon mne se zda ) ve stylu nekterych zdejsich debat ( hodnotitel napise je to odpad a kdo na to kouka tak taky ) je pro mne spis znakem uchylky:D:D:D:D. A pak to ma taky cudlik, kde je neco jako OFF a ten kdyz se zmackne tak to nehraje a da se delat i neco uplne jinyho
  • 0

brundi
 


#50 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2012 - 14:40

Mám. A umím ji zapnout i vypnout. A ať chcete nebo ne, TV je součástí výchovy.
  • 0

#51 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2012 - 15:38

brundi napsal/a:
...A 2000 hodnoceni na CSFD, kde 50% je hodnoceni ( alespon mne se zda ) ve stylu nekterych zdejsich debat ( hodnotitel napise je to odpad a kdo na to kouka tak taky ) je pro mne spis znakem uchylky:D:D:D:D...


většina lidí naštestí jen hodntí bez komentáře. A když porovnáš procenta z CSFD a imdb tak zas takové rozdíly to nejsou. Samozřejmě v každé komunitě se najde někdo věří že jen jeho názor je ten správný nebo někdo kdo se musí ke všemu vyjádřit aniž by pořádně vědel, která bije. Je to jen subjektivní hodnocení a pokud si někdo nedokáže udělat vlastní názor dá odpad jen proto, aby plaval proti proudu tak je mi ho líto.

PS: tím číslem jsem jen kostatoval, že už jsem něco málo filmů viděl a převážnou část z nich na PC, pěkně bez reklam a s takovým jazykem, jaký mi vyhovuje -> nevidím jediný důvod proč bych někdy TV pořizoval. Už ted lituji, že jsem to číslo 2000 vůbec zmínil (člověk aby se tu bál něco napsat ...)
  • 0

#52 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2012 - 20:47

Taky televizi nemáme. Paradosním důvodem bylo to, že manžel ji nechce, protože by se na ni jinak furt díval:) Nemít televizi má spoustu výhod (neotravujou reklamy, nemusíme platit debilní TV poplatky, nemusíme řešit jak ji umístit v obýváku když se tam kloudně nevejde, neslyšíme 15x to samý, náš mrňous není televizní maniak a umí si hrát s hračkama...). Na většinu věcí koukneme na netu v pracovně. Ale přiznám se, že jednou za čas bych tu pasivní televizní zábavu, kdy do vás rvou blbosti a vy se válíte na pohodlnym gauči brala:))
  • 0

#53 borda

borda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2012 - 21:13

Ahoj. Televizi nemam. Pred tremi lety, kdyz jsem se prestehoval,mi po trech tydnech zjistil, ze jsem TV nevybalil :-).Nejak mi nechybela. A nevybalil jsem ji dodnes.
  • 0

#54 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2012 - 23:01

Mám, ale osobně ji zapínám jen jednou za 14 dní kvůli přenosu Formule 1, jenž jsem za 14 let sledování nevynechal žádný závod.
  • 0

#55 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 20:19

Nedá mi to - zapl jsem asi po půl roce sám od sebe televizi (jinak pouze čt24 na internetu) kvůli BBC dokumentu - bezí práve ted a velmi doporučuji - Divoké srdce Afriky ČT2
  • 0
Užívej života...

#56 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 22:56

pgnext napsal/a:
Vždy mě rozčílovaly přiblblé seriály, politické pletichy nebo reklamy. Takže nemám. Ale chápu, že mít doma děcka či ženskou, bych TV "musel" mít.


:D Televizi doma máme, ale sledují ji výhradně děti a chlap :D
  • 0

#57 rendystod

rendystod

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 23:33

Mam tri televize a kartu v pocitaci, satelit se silhavym LNB a emukartu v nem, tj nekolik set programu. Kody jsem nestahoval dva roky, tak uz asi ne tolik. Na telku jsem ale koukal stejne jen v pondeli na dr. House a na Cetnicke humoresky, Ted co je nedavaji tak ani nevim kde je ovladac.
  • 0

#58 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 0:39

TV doma nemáme asi osm, deset let. Na večerníčky děti chodily k babičce o patro níž. Zato máme na 4 osoby 3 PC a 3 notebooky. Takže něco za něco. No a nakonec čas ušetřený sledováním TV zmařím sledováním tohoto fóra. Známka jisté mentální inkompetence, že?
  • 0

#59 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 8:22

Hamaci: to zalezi, nekdo posedava ve vyhulene hospode u zvetralyho piva, jinej zase klabosi tady na foru. Takze bych to uzavrel znamym heslem: "Podle vkusu kazdeho soudruha".
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#60 witcheryTeam

witcheryTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 9:41

na televizi se kouká málokdy,spíš jen naučné,přírodopisné a cestopisné pořady
  • 0
Tony




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama