Přejít na obsah


Fotka

Rozhovor s FilemoniCZ


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
122 odpovědí na toto téma

#1 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 14:04

Zvu vas na doufam zajimavy rozhovor s FilemoniCZ - http://geokladno.cz/...r-s-filemonicz/ . Taky dekuji za vsechny vase reakce a podnety s kym si priste popovidat.
  • 0
mikisi.png

#2 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 14:18

Díky za tento článek. Je fakt, že jsem čekal,kdy přijdou na řadu Filemonicz. Měl jsem možnost se s nimi párkrát potkat a jsu to super lidi. Tímto jim přeju vše nejlepší a hlavně zdraví jejich malému Danielovi. geba
  • 0

#3 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 15:50

Pěkný rozhovor, gratuluji FilemonumCZ k prvenství ... Přiznám se, že o nich slyším poprvé. :)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#4 Zbynislav

Zbynislav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 18:52

Parádní článek, rád jsem si početl. Jinak pro pořádek bych ještě uvedl, že náchodská FCPT je již v archivu. Nejvíc mě rozsekala ta pasáž, kde je psáno o Benjovi. Dovedu si představit, jak sedí ve svý škodárně a čeká až to pípne. :D
  • 0

#5 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 19:12

Omyl
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 21:33

Dík za další rozhovor, ale ze všech co jsem četl asi nejslabší. Nicméně přejeme malému hodně zdravíčka a pohodu.
  • 0

#7 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 22:10

Hezky ale ponekud fadni (fadne moderovany?) rozhovor. Nic noveho se tam clovek nedovedel. A tak take preju malemu kacirkovi hodne stesti a zdravi do zivota.
  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#8 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 22:36

Já obdivuju těch 898 krabiček za den. Statisticky je to pod 100vteřin na jednu. Tomu se říká rutina.
  • 0

#9 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 22:56

ale jo... každej ať si najde své... osobně bych v rozhovoru asi rozvedl FTF lovy na powertrailu v Budapešti, pokud by se k tomu chtěli vyjádřit... každopádně gratulace k prckovi... B)
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 23:03

Mirdule22 napsal/a:
Já obdivuju těch 898 krabiček za den. Statisticky je to pod 100vteřin na jednu. Tomu se říká rutina.

Ne, to není rutina.. to je "divný". Za 100 vteřin, což je méně něž 2 minuty stihnout:
- ujet 161m
- vyskočit z auta, utíkat do příkopu
- najít keš
- otevřít, vyndat logbook, najít volné místo
- zalogovat se datum, čas, nic, tftc
- zamotat logbook, vrátit do keše, zavřít, uložit na původní místo
- vyběhnout z příkopu, naskočit do auta, rozjet se

:o:o:o:o:o:o

P.S. Budiž to všem příznivcům statcachingu s křivkou nárůstu keší víc jak 50st. přáno B)
  • 0

#11 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 23:28

Na to jsou metody, napr. kazdy ob jednu (dve, tri, ...), v zavesu za sebou (1. najde, 2. loguje, 3. uklizi), proti sobe z obou koncu atd. ruzne kombinace. Takovy kombajn jsem zazil s geokolegou na Vlecce, kdyz se kolem nas trojice prohnala jak velka voda.
  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 6:40

Já tenhle styl lovu nemám rád, ale nikdy jsem se s žádným takovým lovcem nesetkal, tak alespoň rozhovor... Logovat 1500 keší bych teda nechtěl :-)
  • 0

#13 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 6:45

sobikovi napsal/a:

Mirdule22 napsal/a:
Já obdivuju těch 898 krabiček za den. Statisticky je to pod 100vteřin na jednu. Tomu se říká rutina.

Ne, to není rutina.. to je "divný". Za 100 vteřin, což je méně něž 2 minuty stihnout:
- ujet 161m
- vyskočit z auta, utíkat do příkopu
- najít keš
- otevřít, vyndat logbook, najít volné místo
- zalogovat se datum, čas, nic, tftc
- zamotat logbook, vrátit do keše, zavřít, uložit na původní místo
- vyběhnout z příkopu, naskočit do auta, rozjet se

:o:o:o:o:o:o

P.S. Budiž to všem příznivcům statcachingu s křivkou nárůstu keší víc jak 50st. přáno B)

neleguješ osobně do každé kešky, případně neloguješ do kešky vůbec a jen si to zapíšeš na netu...
  • 0

#14 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 7:22

bohuzel asi nejslabsi, a tema uplne mimo mne:(. Ale diky, tesim se na dalsi
  • 0

brundi
 


#15 Macrosek

Macrosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 7:55

cca 900 kesek za den? Nemozne. Ja vim, jeden loguje, druhy ridi, treti spi (behem napr. Route 66). Keska se sebere (na misto se da cista), loguje v aute a da se na misto te dalsi, ta dalsi se vezme, loguje v aute a tak dale. A nakonec jedna zustane na pamatku. Toto uz neni GC! Ani nevim, jestli je to v souladu s pravidly GC. Ale proti gustu... Kazdopadne nechapu, jak si nekdo muze zalogovat kesky, kdyz u toho treba 20 kesek prospal v aute. BTW, nekdo mi rikal, ze nejmenovani kaceri, kteri "maji" techto 900 kesek za 1 den (pry za cca 13 hod), stejne videli kazdou Xtou kesku, ale zalogovali si celej PT :) ....
  • 0
Tomas

#16 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 8:05

Macrosek napsal/a:
cca 900 kesek za den? Nemozne. Ja vim, jeden loguje, druhy ridi, treti spi (behem napr. Route 66). Keska se sebere (na misto se da cista), loguje v aute a da se na misto te dalsi, ta dalsi se vezme, loguje v aute a tak dale. A nakonec jedna zustane na pamatku.

Toto uz neni GC! Ani nevim, jestli je to v souladu s pravidly GC. Ale proti gustu... Kazdopadne nechapu, jak si nekdo muze zalogovat kesky, kdyz u toho treba 20 kesek prospal v aute.

BTW, nekdo mi rikal, ze nejmenovani kaceri, kteri "maji" techto 900 kesek za 1 den (pry za cca 13 hod), stejne videli kazdou Xtou kesku, ale zalogovali si celej PT :) ....

Všechno je dnes relativní. To je ta tenká hranice mezi férovým jednáním (dodržování pravidel a zákonů) a podvodem. Každý na to má (hlavně dnes) jiný pohled. A podle toho to u nás vypadá. :):(;)
  • 0

#17 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 8:08

Sobík to napsal dobře, je to jedna keška za necelé 2 minuty. Každý at si na to udělá názor, jestli je to možné a nebo titul kačer roku dostal UnterWasserman. Na druhou stranu, myslím že v pravidlech není nic o tom že kačer musí mít kešku v ruce, stačí když je v ní zapsaný jeho nick, to kdo ho tam napsal pravidla neřeší...
  • 0

#18 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 8:08

Je obdivuhodné jak každý ví co je správné a proč je tohle špatně :) Já jim to přeju, hlavně že je to baví a o to tu jde. Kvůli kochání se výhledem nikdo powertraily nezakládá ani neloví.
  • 0

#19 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 8:40

Parkis napsal/a:
Kvůli kochání se výhledem nikdo powertraily nezakládá ani neloví.


Jo, ať si každý loví co chce.
  • 0

#20 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 9:57

Macrosek napsal/a: cca 900 kesek za den? Nemozne. Ja vim, jeden loguje, druhy ridi, treti spi ....

Souhlas s Macrosek, to je fakt uplne smesny ....
Nejsem zadnej matematik ale to by musel najit, zalogovat a zase schovat kesku kazdych 1,6 minuty a to po celych 24 hodin, coz je samozrejme nesmysl ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama