Přejít na obsah


Fotka

Geocaching with Photos


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
125 odpovědí na toto téma

#81 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 566 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 12:19

Pri programovani funkcie hladania do MoZiLive podla attributov ma napadla moznost ich exportu ako samostatneho obrazku pre novy firmware. Teraz je ku keske o jeden obrazok viac - samozrejme pokial ma listing nejake attributy, zpohladu mnozstva dat ide o par kB kedze ide o maly jpeg. Ako to vyzera v praxi vyplyva z obrazku...

Přiložené miniatury

  • attributyvgarmine.jpg

  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#82 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 13:50

Jelikož tuto vychytávku používám na všechny fotky u keše a ne jen na fotohinty, neví někdo, jak se zbavit toho jezevce nebo co to je? Chtěl bych je vidět hned. Používám k přípravě Geoget + makro Spoiler.
  • 0

#83 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 14:42

Jezevec by se měl objevit, pokud je obrázek v cestě \...\GCxxxxx\spoilers\obrázek.jpg Pokud je přímo \...\GCxxxxx\obrázek.jpg tak jezevec zůstane zalezlý a vidíš rovnou náhled obrázku. Mělo by se to nechat nastavit v nastavení pluginu, já to mám od začátku tak, že se mi jezevec neukazuje. Že by to byl poslední parametr SPOILER_SEPARATELY? Já tam mám nulu. ***** Bude to tak, viz zdroják if(SPOILER_SEPARATELY<>'0') then Result:=Result+'\Spoilers'; Result:=Result+'\';
  • 0

#84 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 16:28

klama napsal/a:
Pri programovani funkcie hladania do MoZiLive podla attributov ma napadla moznost ich exportu ako samostatneho obrazku pre novy firmware. Teraz je ku keske o jeden obrazok viac - samozrejme pokial ma listing nejake attributy, zpohladu mnozstva dat ide o par kB kedze ide o maly jpeg.
Ako to vyzera v praxi vyplyva z obrazku...

Požívám Geoget. Ale nezdálo by se mi vhodné přidávat to ke každému listingu. Teď se tlačítko ShowPhotos objeví jen tam, kde jsou obrázky, takže je to upozornění, že můžu hledat fotospoiler. A vyhovuje mi to tak, protože to tlačítko zabírá kousek displeje, o který se zmenší listing. Takže když fotky nejsou, není ani tlačítko.
  • 0

#85 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 17:59

Měl jsi pravdu, jezevec odstraněn :-) Díky
  • 0

#86 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 1:16

Prosím o radu. Jaké adresáre a kam nakopírovat do GPS po jejich vytvorení Spoiler pluginem je to do pameti nebo na kartu?. Plugin Spoiler mi vytvoril adresáre: IMG-Spoiler ve kterém jsou dalsí podadresáre Garmin-Imgs-Spoiler.bmp-Spoiler.gpx a v adresari Garmin je jeste podadresár GeocachePhotos s dalsími slozkami. Zkousel jsem to na kartu i do pameti, ale v GPS se zádné fotospoilery nikde nezobrazují a prohlizec fotek je nevidí. Co vsechno má adresár GeocachePhotos obsahovat? V GPS mam firmware 5.50. Díky.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#87 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 13:11

Posouvam.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#88 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 13:15

Například keška GC392H9 bude mít spoiler pod
pamět GPS\Garmin\GeocachePhotos\9\H\GC392H9\
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#89 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 19:10

fremen.cz napsal/a:
Například keška GC392H9 bude mít spoiler pod
pamět GPS\Garmin\GeocachePhotos\9\H\GC392H9\

Díky za radu. Problém vyresen. Bylo to mezi kjávesnicí a zidlí. Do GPS jsem to cpal jak to plugin vygeneroval a ono stací jen slozku GeocachePhotos a to co je v ní.

Mám jeste jeden dotaz: pokud v pluginu nastavím v "SPOILER_PATTERN" hodnotu * (hvězdičku) které obrázky a odkud je stahuje, ty co jsou v galerii. Díky
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#90 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 19:35

Ty, ktere jsou odkazovany v tagu gcimage.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#91 ThomasPV

ThomasPV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 22:00

V první řadě děkuji gordovi za perfektní práci, vše mi funguje perfektně, až na pár detailů. Zhruba po upgrade FW na 5.50 se mi také u fotospoilerů zobrazují v náhledu vykřičníčky, šlo by to prosím nějak spravit (vymázáním EXIF dat jak se zde řešilo)? Před upgradem se mi náhledy zobrazovaly korektně. Jiné změny jsem nedělal, ani v config skriptu.
  • 0

#92 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 13:41

Myslim, ze by bylo lepsi najit pricinu toho vykricniku. Ja to bohuzel na svem pristroji vyzkouset nemohu, tak to bude na vas ostatnich, co tu moznost mate. Zbezne jsme koukal do EXIF dat Spoilerem vytvorenych obrazku a pred vlozenymi informacemi o GPS je jeden prazdny radek. To by mohla byt pricina. Zkuste, prosim, nekdo ten neplatny radek z EXIF vyhodit a overte, zda i potom tam bude vykricnik.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#93 ThomasPV

ThomasPV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 22:56

Některé fotky mi jdou, což je divné. Nepomohlo ani opětovné vygenerování spoilerů, takže se mrknu, jaký je rozdíl mezi fotkami, kterým se náhled neukáže a těmi, kterým se ukáže.
  • 0

#94 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 566 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 23:32

Požívám Geoget. Ale nezdálo by se mi vhodné přidávat to ke každému listingu. Teď se tlačítko ShowPhotos objeví jen tam, kde jsou obrázky, takže je to upozornění, že můžu hledat fotospoiler. A vyhovuje mi to tak, protože to tlačítko zabírá kousek displeje, o který se zmenší listing. Takže když fotky nejsou, není ani tlačítko.

Popravde aj mna stve mala "pridana hodnota" obrazku ked sa zobrazuju len attributy a tak som tam doplnil aj hint - a to trochu vacsim pismom aby sa mi to potom v terene lahcie citalo. Samozrejme aj to bude volitelne. Tiez tam zobrazujem aj pocet favoritnych bodov.
Vid obrazok...pre zaujimavost tam davam ukazku z listingu testovacej kesky s Unicode kde je vidiet, ze gamin si s tym celkom dobre vie poradit.

Přiložené miniatury

  • attribhinttogarmin.jpg

  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#95 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 21:43

Jsme na stope tomu problemu s nahledu obrazku. Ale potrebuji vzorky. Muze mi nekdo poskytnout dva-tri obrazky, u kterych ty nahledy nefunguji? Dik.
  • 0

#96 ThomasPV

ThomasPV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 21:58

Paráda! Přikládám vzorky obrázků, ve složce jsou dva funkčí a dva nefunkční obrázky. EDIT: Tak přikládám jen s nefunkčním náhledem.

Přiložený soubor (y)


  • 0

#97 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 22:33

HaLuMa: Přes SZ zasílám odkaz na vzorek 52 obrázků bez náhledů v navigaci... Snad to bude stačit B)
  • 0

#98 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 22:47

Diky obema. Ted uz mam snad vzorku dost a jdu si hrat.
  • 0

#99 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 8:58

Napadlo mě že by bylo fajn si do GPS automaticky exportovat obrázky které mám jako přílohu u keše - nějaké výsledky luštění, případně důležitý obrázek z listingu který si tam uložím - neřešil už někdo něco podobného? Měl by to být script na pár řádků, ale nerad bych nad tím bádal zbytečně kdyby už to bylo někde hotovo :)
  • 0

#100 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 18:01

Nazdárek, mám dotaz k tomuhle pluginu, když jsem se ho snažil rozchodit, hodilo mě to tuhle hlášku. Jinak to jede, ale jen do 164 spoileru :-). Co s tím?

Přiložené miniatury

  • fail.jpg

  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama