Přejít na obsah


Fotka

Londýn 11.2. - 17.2.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 317 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 9:54

Zdravím, 11.2. letím do Londýna a vracím se 17.2., pokud máte někdo nějaké Trackables a chcete je poslat za kanál tak se ozvěte. Pokud máte někdo za mořem nějaký trackables a chcete jej přesunout do čech tak se také můžeme domluvit. S pozdravem Scarabeus
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#2 m.a.r.k.a.l.

m.a.r.k.a.l.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 13:19

To je mi ale náhodička, jen já odletám již teď v sobotu 4.2. s návratem 12.2. Kdyby byl zájem, také dopomůžu s TB.
  • 0
Garmin Oregon 450 + TOPO Czech PRO 2010 HTC Sensation & C:Geo

#3 satanovo_dite

satanovo_dite

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 7:56

Jasně určitě bych rád něco poslal, ale jsem z Brna. Nevím jak s předáním.
  • 0
Dakota 20 PRO + Galaxy S apl. Geocaching

#4 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 317 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 8:32

No, můžeš to zkusit poslat po keších... Případně se pokusit najít někoho, kdo by byl ochoten to převézt buďto do Plzně... nebo alespoň do prahy a na Ruzyni mi to před odletem předat.
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#5 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 317 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2012 - 12:15

vytahuji nahoru a nabízím své služby jakožto TB kurýr. Kdo budete chtítí nějaký ten trackables poslat do Anglie tak máte čas ještě dnes v Plzni nebo zítra ráno na letišti v cca 7:00. Pokud budete chtít nějaký ten Váš trackables přivézt tak se pokuste jej dostat do nějaké keše poblíž Westminsteru nebo Earls Courtu. Máte na to čas do pátku. Kontaktovat mne můžete na telefonu 721 768 082, nevím jak na tom budu v Británii s internetem. Zdraví Scarabeus
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#6 miropiro

miropiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2015 - 11:10

Přidávám se s nabídkou také. Příští pátek 27.11. letím z Brna večer do Londýna, tak pokud je zájem, ať něco odvezu do Londýna, tak sem s návrhy :)


  • 0

Osobní blog na iDNES.cz (někdy i se zmínkou o putování a lovu kešek)

Osobní vizitka

 

Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama