Přejít na obsah


Fotka

Průzkum Českého geocachingu s cenami pro respondenty


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
125 odpovědí na toto téma

#101 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 15:48

Je otázka, co je to sbírka.... Ano, pár CWG z keší doma mám, ale nepovažuji to za sbírku, ale sbírám je. Stejně tak u GC. Nějaké jsem si koupil a kupuji, neposílám je do světa, ale cíleně to také není...
  • 0

#102 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 16:02

sobikovi napsal/a:
Je otázka, co je to sbírka.... Ano, pár CWG z keší doma mám, ale nepovažuji to za sbírku, ale sbírám je. Stejně tak u GC. Nějaké jsem si koupil a kupuji, neposílám je do světa, ale cíleně to také není...


Sbírku CWG mám taky, je to taková památka na kačery/lovce přede mnou a sám rád rozhazuju po keších svoje CWG (i speciální). Ale sušit coiny doma mi přijde škoda. Nevěřím, že si je doma prohlížíš :-)
Když najdu coin, vždycky se podívám, kdo ho pustil, co má ten člověk za sebou, kde všude coin byl, podívám se na fotky a na mapy na googlu... To je pak takový mysteriózní pocit, že držím něco, co bylo někde, kde asi nikdy nebudu :-) Asi něco jako když mám předmět, který někdo vyrobil před staletími...
  • 0

#103 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 16:30

Smrk napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Je otázka, co je to sbírka.... Ano, pár CWG z keší doma mám, ale nepovažuji to za sbírku, ale sbírám je. Stejně tak u GC. Nějaké jsem si koupil a kupuji, neposílám je do světa, ale cíleně to také není...


Sbírku CWG mám taky, je to taková památka na kačery/lovce přede mnou a sám rád rozhazuju po keších svoje CWG (i speciální). Ale sušit coiny doma mi přijde škoda. Nevěřím, že si je doma prohlížíš :-)
Když najdu coin, vždycky se podívám, kdo ho pustil, co má ten člověk za sebou, kde všude coin byl, podívám se na fotky a na mapy na googlu... To je pak takový mysteriózní pocit, že držím něco, co bylo někde, kde asi nikdy nebudu :-) Asi něco jako když mám předmět, který někdo vyrobil před staletími...


Naprostý souhlas, je to něco, co je jedinečné a úchvatné. Já také velice rád pozoruji putování coinů a TB které mám anebo jsem je držrl v ruce - TB4NF4X, TB4NF8R a TB49GZ0 - jsou to nádherné foto nebo zajímavé cesty např: TB2MMTA
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#104 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 16:33

Já také suším coiny doma, dříve jsem je posílal a radoval se z míst kam se dostali ale úmrtnost byla příliš velká (nejvíc mě mrzelo když zmizel coin který měl nacestováno 85.769 km), takže jsem už dlouho žádný nevyslal a nevyšlu.
  • 0

#105 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 17:10

Já to mám tak půl na půl. Jeden mám osobní (nosím ho sebou na krku), jeden pro logování keší odlovených na kole, jeden jsem pověsil na přítelkyni (ne, po keších ji neposílám :o)) a jeden si suším doma. Další jsem vypustil při příležitosti svých 100. a 250. keší a mám připravenej pro 500. Jeden jsem vypustil při příležitosti svého FTF. Touhle dobou jsou dva velmi pravděpodobně ztraceny a poslední asi také. Ten k 500. ještě vypustím, ale hodně váhám jestli s tím pak pokračovat. Asi vypustím i další, ale když vidím jak i tyto realtivně tuctové a navíc i "podepsané" GC mizí, nemám zrovna chuť pouštět něco speciálnějšího. Radši budu dělat radost kačerům s kterýma se potkám, než jednomu "jedincovi" co ho čorne. Vlastně jedinej který mi dělá radost, je ten kterej jsem věnoval bráchovi k jeho 100. Jeho 100 finds GC už stihnul LA, Sydney a Kuala Lumpur, tak snad aspoň ten nějakou dobu vydrží.
  • 0

Navigace: Garmin Oregon 450 Používaná přibližovadla (nejčastější): nohy / Merida Matts Sport 500 černostříbrná / Daewoo Matiz (červený nebo modrý) Doplňky: batoh US Assault II. pískový + fotoaparát Canon EOS 600D + osobní GC Beruška pro štestí (teď už jen kód)


#106 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 17:32

Posledni vylosovany dostane opet tricko - Power Caching Vložený obrázek v provedeni cerna.

Prosim nick ghost from meadows - vylosovany v minulem kole aby se mi ozval treba pres profil nebo odpovez na muj mail, ktery jsem ti posilal po losovani. At se muzeme domluvit na predani ceny.
  • 0
mikisi.png

#107 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 10:34

Vcerejsi vylosovany ziskava tricko s ještěrkou Vložený obrázek

Vylosovyny tydne vzdy ziskava trackable samolepku Cacher on Board Vložený obrázek

Gratuluji vylosovanym. Dekuji za vasi ucast pri hlasovani. Hlasy neustale pribyvaji, uz jsme u prvnich otazek prekonali hranici 400hlasu.

Pruzkum naleznete na http://geokladno.cz/...o-geocachingu/
  • 0
mikisi.png

#108 petelik

petelik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 10:52

u otázky č. 22 mi chybí odpověď "žádný" či nějaký ekvivalent .. chca nechca jsem zatrhl poslední možnost ..
  • 0

#109 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 11:05

Odpovědi u č.21, zejména na poslední otázku, ale dost i na druhou, budou silně sníženy tím, že distribuce této ankety je právě přes gc weby. Když si vezmu kačery z okolí, které znám osobně, tak dobře půlka jich na žádné takové weby neleze. Myslím, že by to platilo pro velkou část všech kačerů, tímto způsobem se nezíská použitelná odpověď.
  • 0

#110 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2012 - 11:36

Dnes probehlo losovani o den drive - kalendar u nas se o den unahlil. Takze dalsi losovani probehne v terminu jak byl puvodne v planu tzn. 5.brezna v pondeli. V nedeli probehne losovani tydne.
  • 0
mikisi.png

#111 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 13:25

Koukám, že účast nějak upadá. Přesně podle mého soukromého očekávání... Už je to docela dlouhé a já sám zapomínám se na hlasování podívat a odhlasovat, takže doplňuju hlasy tak jednou za 5 dní.
  • 0

#112 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 15:18

Tak ono spíš tak nějak není jasné co vlastně ten výzkum chce všechno "vyzkoumat" a do jaké hloubky chce jít. Je to takové dost nezacílené a zdá se, že autoři do dotazníku chtějí nacpat prostě všechno co jim přišlo zajímavé. Podrobnosti týkající se způsobu focení už jsou pomalu jak pro výrobce zařízení s GPS a otázky týkající se třeba zakládání keší zase až příliš obecné... Jak říkám, "marketingově" nejasný cíl a snaha o získání velkého množství informací. Přitom některé formulace otázek jsou již pouze pro hodně specifickou sortu lovců a jiné které by mohli pomoci osvětlit jak fungují různé obecně vnímané "problémové" záležitosti (např. lovy v geotýmech) zase potřebnou hloubku postrádají.
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#113 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 15:46

Mě to přijde zajímavé.
  • 0

#114 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 12:32

Rekl bych ze ucast je relativne na stejne urovni. Prirozene pocatecni boom se usadil na nejake hladine. Myslim, ze uz nyni lze vypozorovat z odpovedi zajimave poznatky;)
  • 0
mikisi.png

#115 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 14:16

Pripominam, ze nadale bezi pruzkum a budeme radi za kazdy hlas, ktery se do pruzkumu zapoji:)
  • 0
mikisi.png

#116 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 17:09

Zapojte se do pruzkumu at mame co nejvetsi vzorek: http://geokladno.cz/...ho-geocachingu/ diky
  • 0
mikisi.png

#117 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 17:48

mikisi napsal/a:
Zapojte se do pruzkumu at mame co nejvetsi vzorek: http://geokladno.cz/...ho-geocachingu/ diky


Tak zveřejněte všechny otázky najednou. Kdo má myslet neustále na to, že každý druhý den má hlasovat? Raději obětuji čas vcelku a naráz.....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#118 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2012 - 12:00

Pruzkum se blizi ke svemu konci. nyni nastal cas na doplnujici otazky a nektere otazky, ktre upravene publikujeme znova (viz. predchozi diskuze ve vlakne) - Jestli mate nekdo nejaky dotaz, ktery vam chybi v pruzkumu - prosim napiste a muzeme ho zaradit. Verim, ze jeste dalsi hlasy budou pribyvat. Dekuji za podporu.
  • 0
mikisi.png

#119 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2012 - 12:16

Konec ? Ale to přece nejde ! Ještě jsem nebyl vylosovanej!
  • 0

#120 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2012 - 12:33

mikisi napsal/a:
Pruzkum se blizi ke svemu konci. nyni nastal cas na doplnujici otazky a nektere otazky, ktre upravene publikujeme znova (viz. predchozi diskuze ve vlakne) - Jestli mate nekdo nejaky dotaz, ktery vam chybi v pruzkumu - prosim napiste a muzeme ho zaradit.

Verim, ze jeste dalsi hlasy budou pribyvat. Dekuji za podporu.


Chtěl jsem odopvědet, ale nikde nebylo nic klikacího. Musím bejt někde nějak přihlášenej nebo to jde i anonymně?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama