Přejít na obsah


Fotka

Exportni plugin pro Sygic/Aura


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
70 odpovědí na toto téma

#41 Smajlik

Smajlik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2014 - 20:43

Díky za odpověď. Exportované soubory jsem našel, bohužel mi RUPI hlásí při spuštění: "Spuštění této aplikace se nezdařilo, protože její souběžná konfigurace není správná."


  • 0

#42 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2014 - 6:43

Tim RUPI hlasi ...myslis RUPI Convertor hlasi ...? Nevim o tom, ze by mel nejakou konfiguraci, tim mene chapu, co je to soubezna konfigurace. S jeho spustenim jsem nikdy nemel problem. Jak jej spoustits?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#43 Smajlik

Smajlik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2014 - 9:37

Ahoj, ano myslím RUPI Convertor. Stáhnu http://www.sygic.com...i_convertor.zip


  • 0

#44 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2014 - 10:39

Zip soubor spouster nemuzes, to musis napred rozbalit a sposutet ten rozbaleny exe.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#45 Smajlik

Smajlik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2014 - 11:11

No to je mi jasne :-) Pri spousteni mi to pise toto. V praci na WIN7 i doma na WIN7 RUPI.jpg


  • 0

#46 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2014 - 12:17

To opravdu netusim, kde jsem to zkousel, tak to chodilo.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#47 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2014 - 14:51

nebude to chti nejakej .NET treba?


  • 0

#48 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2014 - 9:49

No to je mi jasne :-) Pri spousteni mi to pise toto. V praci na WIN7 i doma na WIN7 RUPI.jpg

 

první odkaz z googlu: "The machine is missing the correct C++ runtime components for your type of system. (x86 or x64).

Installing the following update resolved the issue."

viz: http://answers.micro...68-465e18e3f3ef

 

Jinak přímo na stránkách supportu Sygicu je popis, jak na tuhle chybu: http://help.sygic.co...-converting-POI

 

Celé hledání mi zabralo asi 5 minut, namísto dvoudenního řešení ve fóru ;)


  • 2

#49 Smajlik

Smajlik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2014 - 21:02

jo, tak 

  1. Visual C++ 2005 Service Pack 1 Redistributable Package ATL Security Update for x86

pomohlo :-). Díky moc!


  • 0

#50 Smajlik

Smajlik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2014 - 21:04

Ještě bych se zeptal na jedu věc. Kolik "bodů" to snese? Já jen jak velký okruh od mého města si můžu udělat. Rád bych znal vaše zkušenosti. Moc děkuji :-).


  • 0

#51 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2014 - 21:16

Nenarazil jsem na omezeni, mam jich asi 120 000 a Sygic s tim pracuje bez problemu.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#52 Smajlik

Smajlik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2014 - 8:56

super, ikonky to ukazuje. nejake pipnuti kdyz pojedu kolem kese asi nejde nastavit, ze? jinak moc dekuji za pomoc.


  • 0

#53 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2016 - 13:40

Podarilo se mi zjistit, proc RupiConvertor pada pri zpracovani nekterych souboru (u me konkretne pri zpracovani POI s parkovisti ke kesim).

 

RUPI format obsahuje definice obdelniku urcenych zemepisnymi souradnicemi a kazdy bod musi byt v nekterem z nich, podle toho, jake hranice ma obdelnik a jake jsou souradnice toho bodu. Problem je ovsem v tom, ze je dane maximum bodu, ktere mohou byt v kazdem z obdelniku - 32. V pripade parkovist pak je mozne, ze stejne parkoviste uvadi nekolik ruznych kesi - napr. jedna serie ma jedno parkoviste a vsechny kese ze serie se odkazuji na nej. Pokud je takovych kesi vic nez 32, program si s tim neumi poradit.

 

Pochopitelne je mozne, ze nekomu to pada z jineho duvodu, ale toto je problem, na ktery jsem prisel a pokud odstranim vsechny prebyvajici body, je vytvoren korektni rupi soubor. Bohuzel to zatim neumim vyresit obecne nad seznamem zobrazenych bodu. Ale prvni krok jsem udelal - nasel jsem pricinu (resp. mozna jednu z pricin).


Tento příspěvek byl upraven od gord: 16 březen 2016 - 13:41

  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#54 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2016 - 19:54

No tak potom je jasné proč někdy pomohlo postupným vyřazováním smazat jeden řádek a někdy ne. Dobrá práce....

A na to jsi přišel metodou pokus/omyl, nebo jsi se dostal k nějaké dokumentaci?

 

Už se těším na opravený plugin, hledat pokaždé v celé čr chybný blok metodou půlení intervalu je fakt opruz :ph34r:


Tento příspěvek byl upraven od mikeant: 16 březen 2016 - 19:59

  • 0

#55 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2016 - 20:39

Od Sygicu jsem dostal popis hlavicky rupi souboru (identifikace a verze formatu, jmeno kategorie a jeho hash) a EML diagramy nekterych struktur, v kterych si v programu uchovavaji data (bez popisu poradi, formatu a bez toho, zda a co vubec je ve vyslednem souboru). Analyzou souboru vytvorenych RupiConvertorem jsem dal dohromady zakladni popis formatu souboru. Zkusil jsem si napsat vlastni konvertor a kdyz mi na stejnem souboru zhavaroval, prozkoumal jsem proc a prisel na toto. Bohuzel mi jeste docela dost polozek v souboru zustava nejasnych, protoze ve zdrojovem textovem souboru pro RupiConvertor nejsou a RupiManager pracuje v podstate jen se jmenem a souradnicemi. Vse ostatni ignoruje (nebo mi to tak pripada). I kdyz mi ze Sygicu slibili odpovedet na moje otazky, zatim neodpovedeli na nic (krome te uvodni informace, kterou mi vydavali za popis formatu souboru). Takze z velke casti to je vyzkumna prace.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#56 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2016 - 9:29

Sygic vůbec komunikuje prapodivně - onehdá když jsem jim posílal dotaz na tuto chybu (řešilo se zde ve fóru), tak mi odpověděli asi až po 3 měsících a ve stylu, že na toto není Rupikonvertor určený :angry:

 Každopádně přeji úspěšné bádání. Kdyby bylo potřeba s něčím vypomoci, dej vědět.


  • 0

#57 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2016 - 10:03

Mam podobnou zkusenost. Pro ilustraci moje komunikace:

  • Napred me navnadili tim, ze mi temer obratem odpovedeli, ze se na to podivaji. (Posilal jsem jim i soubor, na kterem to havaruje.)
  • Po 14 dnech na opakovany dotaz odpovedeli, ze soubor je prilis dlouhy. To jsem jim vrati s tim, ze mam i mnohem delsi soubory, ktere projdou bez chyby a poslal jim soubor s 200 radky, ktery neprojde.
  • Po dvou mesicich (opet odpoved az na opakovany dotaz) mi napsali, ze se s tim zabyvat nebudou, protoze tu chybu to dela jen velmi malemu mnozstvi lidi. (To je super argument, to bych mohl pouzit v praci, ze kvuli chybe v mem programu divertovalo jen jedine letadlo. ;) )
  • Pozadal jsem tedy o popis formatu, ze si neco napisu sam. (Ani jsem necekal, ze mi jej poskytnou, ale za pokus nic nedam.) Po dalsi cekaci dobe jsem dostal popis. Ovsem jak jsem pozdeji zjisti, je popsana jen hlavicka souboru a i tam je ten popis jen takovy, aby se vedelo co tam je, ale ne jak to je. Napr. jsou v ni 2 polozky typu CString, ale popis se jiz nezminuje, ze kazda z polozek je ulozena jinak, jedna v unicode, druha (asi) utf-8. Zbytek popisu je v podstate seznam polozek trid, ktere pouzivaji. Vzhledem k tomu, ze jsou zhusta vlastnich datovych typu (napr INT misto int) a vlastne ani neni jasne, ktere se v tom vyslednem souboru vubec vyskytuji a v jakem poradi, bylo to pro me jen jako inspirace, co hledat. V jednom mi ten popis pomohl - obsahuje strucny popis deleni bodu na obdelniky (ovsem pro nejakou starsi verzi aplikace  :D ). Ale mel jsem nejake voditko.
  • Kdyz jsem prisel na to, jak je co delane a v podstate umim vytvoit korektni rupi soubor, prisel jsem na duvod, proc jim asi aplikace pada, napsal jsem jim to a pozadal o vysvetleni polozek v rupi souboru, ktere jsem zatim neodhalil. Obratem jsem dostal odpoved, ze popis chyby preda vyvojarum a na druhe opakovani prosby a popis polozek jsem dostal odpoved, ze jsou to polozky ze stareho formatu rupi, ze uz se nepouzivaji. To mi ovsem pripada velmi nepravdepodobne. Nechapu, proc by polovina polozek popisu jednoho POI byla zbytecna. Spis to vidim tak, ze se pouziva pro jine typy bodu a nechce se jim mi popisovat podrobnosti.

Takze na jednu stranu se tvari jako ochota sama, ale pristup je ve skutecnosti vic nez rozpacity.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#58 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 8:32

Přijde mi to, jako by šlo v případě toho Rupiconvertoru o aplikaci, kterou kdysi dávno někdo napsal (nejspíš někdo kdo už tam nepracuje), neudržuje se, dokumentace je napůl zabordelená a nikdo se tím nechce už zabývat, protože ta stávající verze jakž-takž funguje. Možná by mohli vyhrabat zdroják a poskytnout ho jako opensource :)


  • 0

#59 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 11:07

Maji mobilni aplikaci RupiManager, ktera ale podporuje pouze jmena a souradnice bodu. Vsechny ostatni informace o bodu ignoruje.

 

Jsou 2 moznosti pro budoucnost:

  1. napsat si vlastni aplikaci pro prevod do rupi (neco mam napsano, ale ackoli mi RupiManager vsechny body zpracuje spravne, Sygic pri imortu hlasi "nastala chyba" :) Odhaduji, ze nektera z polozek, ktere zatim nevim, co jsou, je nastavena chybne.
  2. predelat export z GG tak, aby do vystupniho souboru nedal vic "stejnych bodu" nez kolik zvaldne RupiConvertor. I tuto moznost mam rozpracovanou, ale fakt jsem momentalne dost na stiru s programovanim pro GG
  3. (vlastne jeste dalsi moznost je doufat, ze vydaji opravenou verzi, ale po tom, co mi napsali, v to moc nedoufam. Na presnou pricinu havarie aplikace mi zatim odpovedni pracovnici neodpovedeli, tak je mozne, ze to nehodili do kose a budou se s tim zabyvat. Ale priority maji zjevne jine.)

Tento příspěvek byl upraven od gord: 22 březen 2016 - 11:09

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#60 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 13:11

Prave mi prsel mail, vybiram z nej:

Dobrý deň,

ospravedlňujem sa za nepríjemnosti, ale teraz sme zistili, že odkaz na Rupi convertor, ktorý je na našich stránkach,
neponúka najnovšiu verziu konvertora.

Tú si môžete stiahnúť z nasledovného odkazu:

http://storage.sygic.com/support/SygicRupiConvertor.zip

S touto verziou by ste už nemali mať problémy ...

Ja ted nemam cas to zkouset, ale treba se tu najde nekdo ...


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama