Přejít na obsah


Fotka

Exportni plugin pro Sygic/Aura


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
70 odpovědí na toto téma

#61 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 13:34

:D datum uvnitr zabaleneho EXE rika 22.3.2016 12:30... proc nepriznaji: "zrovna jsme tam dali opravenou verzi"?


  • 0

#62 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 13:36

Na to se ptas mne? ;)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#63 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 13:39

To byla jen recnicka otazka.


  • 0

#64 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 14:39

A zřejmě opravenou hodně narychlo, když ani nestihli změnit verzi - verze produktu 1.0.0.1, což je stejná jako u verze z r. 2011....
Jdu to otestovat...


  • 0

#65 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 14:59

Tak po předběžném otestování Rupikonvertor zase na zmiňovaném problému spadne (viz příloha), ale po opakovaném stisku "Ignorovat" doběhne do konce a dokonce nějaký smysluplně vypadající soubor vytvoří.

 

Po importu do Sygicu se také vše chová slušně, netestoval jsem se co se stalo s těmi body, které překračují omezení počtu ve čtverci. Nemáš tam Gorde nějaký testovací soubor s jenom chybnými body?

Přiložené miniatury

  • rupi.png

  • 0

#66 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2016 - 15:11

Tak po předběžném otestování Rupikonvertor zase na zmiňovaném problému spadne (viz příloha), ale po opakovaném stisku "Ignorovat" doběhne do konce a dokonce nějaký smysluplně vypadající soubor vytvoří.

 

Po importu do Sygicu se také vše chová slušně, netestoval jsem se co se stalo s těmi body, které překračují omezení počtu ve čtverci. Nemáš tam Gorde nějaký testovací soubor s jenom chybnými body?

 

Mam tu trochu vetsi soubor, ale kdyz z nej nechas je body oznacene jako OSCAR, dostanes 36 bodu se stejnymi souradnicemi.

Přiložený soubor (y)

  • Přiložený soubor  ERR.zip   1,69K   5 Počet stažení

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#67 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2016 - 9:05

Vyzkoušel jsem ten soubor (při převodu do RUPI opět výše zmíněná chyba, ale po stisku "Ignorovat" byl převod dokončen) a zdá se že funguje. WP parkoviště Oscar se mi na mapě obrazí (jen je v Sygicu špatně diakritika, ale ta je standardně v exportovaném TXT odstraněná).

 

Zajímavé ovšem je, že když si dám vyhledat importované body zájmu, tak mi Sygic hlásí "Nebyly nalezeny žádné položky" (to ale pravděpodobně nesouvisí - bude to vzdáleností od aktuální šipky),


  • 0

#68 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2016 - 8:36

Dostal jsem o dnich dalsi verzi (zda se, ze opet 1.0  :D ). Ale ted uz mi pripada, ze funguje. (Rovnez mi pripada, ze si ta jmena souboru delaji jak je zrovna napadne - jednou s mezerou, jednou bez ni a pravidelne to obmenuji, aby v tom nasinec nemohl mit poradek.)

Přiložený soubor (y)


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#69 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2016 - 14:51

Potvrzuji, zdá se že ta poslední verze už se chová jaksepatří. Zřejmě tvoje "dotěrnost" zapůsobila a raději to opravili než aby se jim někdo vrtal ve formátu :-)

Dobrá práce, nebýt tebe, dodnes ručně opravuji. Díky.


  • 0

#70 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2016 - 19:24

Ono to ma 2 roviny. Jedna z nich je jejich (ne)reakce, pripadne to, ze vsude stale maji k dispozici jen tu verzi z roku 2011.

 

Druha vec je to, co jim muze pripadat trochu nelogicke - proc mame XY bodu, ktere maji stejne souradnice. Jasnene, ja to vim a snazil jsem se jim i vysvetlit, ze vice cilovych mist dostupnych pesky ma stejne parkoviste. Ale maji asi pocit, ze 32 je rozumne maximum. Nicmene to ted (nova aplikace vytvari format rupi verze 4.0) vyresili tak, ze do jednoho obdelniku davaji i vice nez 32 POI. Nicmene z hlediska formatu maji stejne limit, a to 255 POI. Pak jim to podle me bude havarovat zase.

 

Ja mam rozdelanou opravu pluginu Sygic, ktera pocet bodu se stejnymi souradnicemi umi redukovat. Ale neni to jeste na zverejneni a na dokonceni mi nemam moc cas. Ale snad se k tomu dostanu. (Stejny problem mam se Statorem, jehoz nova verze je "skoro" pripravena k publikaci.) A abych se priznal, tak mam udelany i vlastni RupiGenerator :P , ktery umi vypisovat i obsah rupi souboru a jeho statistiku. Ale je to take jen muj pracovni skorotovar. Ale proste mam ted takove blbe obdobi ...


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#71 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2016 - 9:36

No za tohoto stavu (relativně fungující Rupikonevrtor) už se dá nějaký čas počkat. ;)  Osobně se těším na ten tvůj generátor. Úplně vidím, jak si pustím z GG plugin, který mi vygenerované RUPI uloží na DropBox, odkud si to Sygic sám natáhne...


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama