Přejít na obsah


Fotka

Potracené kešky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
62 odpovědí na toto téma

#1 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 18:18

Zakládám vlákno věnované těm nejpodivnějším archeokeším, tedy těm, jimž nebyl dopřán ani krátký čas oficiální existence. Nelze je tudíž dohledat na webových stránkách, nepyšní se jimi zakladatelé, nelze je zalogovat jinak než do logbooku a není za ně bodík! Jde o kešky dvou druhů - první byly sice umístěny v krajině, ale nebyly nakonec vůbec přihlášeny do systému, druhé byly z nějakých důvodů zamítnuty, neopraveny a nepublikovány, přesto již mají svůj kód.

Zveřejňuji jako první kolektivně 5.2.2011 nalezenou neznámou kašku v oboře Hvězda. Jde o krabičku s logbookem s několika zápisy, již jsme našli při odlovu noční GC2BMKN.

1) Hvězda N 50° 05.146; E 014° 19.771

Druhá je tradička na vrcholu Toku ve vojenských Brdech. Ta se možná ještě dočká publikace :D

2) Tok N 49° 42.364; E 013° 52.526

Tok má ještě multinu a jednu záhadu, ale o tom zase jindy…

Třetí je finálka z bezpečnostních důvodů nepublikovaných Hamrštejnských viaduktů, o té tu byla někdy řeč http://www.geocachin...890#post_277890:

3) Hamrstejn N 50° 47.028; E 014° 58.128

Čtvrtá Santa patří do kanálu je i s listingem k nalezení na webu http://pck.desitka.c...-do-kanalu.html. Je to multinka, tak si ji můžete projít.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#2 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 18:30

Někdy GC2JVNQ může nastat i poněkud opožděný porod. To je trochu jiný případ, ovšem vždycky zajímavý. Občas stihnou FTFkáři již vyrazit a takové už ani okamžitá archivace nezastaví! Jindy kešku najde někdo náhodou a marně bádá, o jakou jde GC25704. Publikována byla dva měsíce po prvním nálezu. Prostě takové lehce přenošené dítko!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#3 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 18:55

No nevim zda to sem patri, ale mam jednu starsi cache, ktera si rok klidne spinkala, nez byla zverejnena GCP1JX .
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#4 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 19:03

A co keška, ktera byla publikovana, žila tak dvě hodiny a pak nenávratně zmizela ? Akorat jsem tehdy potkal ownera, jak ji odnaši pryč ;)
  • 0

#5 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 19:05

Solim napsal/a:
No nevim zda to sem patri, ale mam jednu starsi cache, ktera si rok klidne spinkala, nez byla zverejnena GCP1JX .

Přísně vzato nepatří, ale jde o báječnou kešku!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#6 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 19:06

Skywalker napsal/a:
A co keška, ktera byla publikovana, žila tak dvě hodiny a pak nenávratně zmizela ?
Akorat jsem tehdy potkal ownera, jak ji odnaši pryč ;)

Spíš tu jde o ty, co nebyly odneseny.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#7 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 19:37

Asi by se něco našlo v Alpách. Místní reviewer nemá rád Urlaub keše, tak asi několik, co tam Češi dali, nebylo nikdy publikováno.
  • 0

#8 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 20:10

Nedávno jsme našli jednu nepublikovanou keš v Prokopsko Dalejském údolí. Je v kolizi s jednou PM keší a nebyla tedy publikována. Máme na ní TTf ale bez bodu. Nostrip´s cache se to jmenovalo. ;)
  • 0

#9 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 20:25

J@VO napsal/a:
Nedávno jsme našli jednu nepublikovanou keš v Prokopsko Dalejském údolí. Je v kolizi s jednou PM keší a nebyla tedy publikována. Máme na ní TTf ale bez bodu. Nostrip´s cache se to jmenovalo. ;)

Tak dík. A souřadnice? Kámoš založil cache v jižní Itálii, taky mu jí nechtějí pustit.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#10 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 20:39

J@VO napsal/a:
Nedávno jsme našli jednu nepublikovanou keš v Prokopsko Dalejském údolí. Je v kolizi s jednou PM keší a nebyla tedy publikována. Máme na ní TTf ale bez bodu. Nostrip´s cache se to jmenovalo. Tak dík. A souřadnice? Kámoš založil cache v jižní Itálii, taky mu jí nechtějí pustit.


No už jsem to našel bylo to tady : N50° 02.514 E014° 23.119
hint za kamenem asi 2m. vysoko
  • 0

#11 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 7:43

Kdysi mi Haggaeus odmítnul publikovat cache na vrcholu Malého Bezdězu (protože přírodní rezervace se zákazem pohybu mimo značené cesty), krabka tam ležela přes zimu, než jsem si ji zase odnesl. Nikdo nenašel (srabi!!! ;) )
  • 1
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#12 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 8:09

GC2WFMP Tri studanky, owner artemio. Je v kolizi s existujici GC2W6R6. RW si nevsiml kolize (GC2W6R6 v te dobe jeste nebyla publikovana, jen byla ve fronte), kes publikoval a za par minut dal retract. Nicmene nejakej retract me nemuze zastavit - bylo mi trochu divny ze nemuzu na listing, ale mel jsem souradnice v notifikaci a to mi bohate stacilo na FTF. Jeste stihnul STF Vitablondak a tim to skoncilo. Pokud vim tak kes majitel za par dni odnesl, temer jiste uz neexistuje. Listing od ni nemam, leda by ho mel artemio schovanej. Tahle kes zila jen par minut.
  • 0

#13 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 8:39

Tak ja mam taky jednu - bohuzel se mi nepodarilo zjistit nazev, ale logo Geocachingu na ni bylo.

Pracovne ji rikam

Schody do Nusli

N 50° 03.756 E 014° 25.633

Je v zabradli na vrcholu schodiste na leve strane. Tusim ze logbook byl signovat nejaskym Zelva Teamem nebo nekym takovym. Nalezena nahodou (pri pokusu o BF jedne nedaleko kese). FTF nemam, vyfouknul mi ho Hi.petr a TTF uz taky padlo - nekdo uz mi psal zda nevim co to je dyz sem v logbooku
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#14 mufin01

mufin01

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 9:22

V Brně je keš Jeskyňka, která je v kolizi s finálkou GC11PEZ - Daylight Saving Time a proto nikdy nebyla spuštěna. Jeskyňka byla v době, kdy jsem ji lovil, v lepší kondici než ta, pro kterou jsem tam šel a lidi do ní hojně logovali. Daylight Saving Time je ale už v archivu, takže by byl pravý čas na její spuštění :-)
  • 0

#15 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 11:30

V Praze na Bílé skále, přibližně na N 50°6.910', E 14°27.400'(na vršku malého kopečku) jsem přede dvěma roky při hledání tamní tradičky bez GPSky narazil na zakopanou velikou dřevěnou bednu (min. 100x100x30 cm). Byla plná plyšáků, knížek (všechno špinavé od hlíny, nejspíš se do ní už někdo vlámal) a cetek. Logbook byl ukrytý ve zvláštní schránce, do níž se zřejmě mělo dát dostat po vyluštění přiložené jednoduché poznávačky největších pražských pamětihodností. Muselo to dát celkem dost práce, vypadalo to pěkně, ale na strašně exponovaném místě. Byl tam nějaký e-mail, ale nepřišla z něj žádná reakce, snad jsem se tehdy dopátral i nějakého nicku, který se ale už delší dobu nepřihlásil a měl minimum nálezů. Ale nevím, jestli se to ještě dochovalo do dneška.
  • 0

#16 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 13:37

Hledal jsem nedavno onu indicii a IMHO tam neni ani ta indicie ani Wabickem zminena krabicka...
  • 0

#17 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 15:23

Zdravím. Jedna doteď nepublikovaná keš se nacházi nebo dopozaváď nacházela v Brně, ve Wilsonově lese. Jmenuje se "Jeskyňka" a pojmenovaná je po tamní jeskyňce, kterou si tam vykutal nějaký dobrodruh. (viz www.kafelanka.cz.) Keš tam umístila kačerka z nickem Althaia28. Jelikož ještě nedávno byla její krabka Jeskyňky v kolizi, v řádu pár metrů s GC11PEZ (již je ale archivovaná), tak ji nemohla ani publikovat . ....a nebo druhá možnost, že ji tam zmíněná kačerka ukryla jen tak, z čiré radosti, aby ji tam náhodně lidé nacházeli. Z místa je totiž opravdu pěkný výhled na Brno.
  • 0
bobasso

#18 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 15:58

wabicek napsal/a:
nebyla publikovana kvuli kolizi s jednou mysterkou ktera ma uvodky na hrade a konci za prahou


pro upresneni - je v kolizi s jednou fyzickou stagi
  • 0

#19 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2012 - 10:22

GC15G89 - Bouches de Bonifacio, kde 2 roky lezel muj Tux [tb]TB1CHZG[/tb], nez se tam zakladatele dostali znovu a Tuxe privezli zpet do Cech
  • 0

#20 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2012 - 11:01

edheldil napsal/a:
GC15G89 - Bouches de Bonifacio, kde 2 roky lezel muj Tux [tb]TB1CHZG[/tb], nez se tam zakladatele dostali znovu a Tuxe privezli zpet do Cech

Velmi interesantní! Kde to je?
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama