Přejít na obsah


Fotka

Dotazník Geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 aja.k

aja.k

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 11:54

prosím vás o vyplnění dotazníčku k mé bakalářské práci. Nevěděla jsem kde ho mám ideálně vyvěsit, tak doufám, že tady nebude vadit. Název: Vliv Geocachingu na motivaci ke sportovním aktivitám. děkuji za váš čas. http://login.oursurvey.biz/4765
  • 0

#2 klukcz

klukcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 12:35

není jen to přepracovaný dotazník který se tady objevil před pár dny a byl poněkud "zdrbán" místními?
  • 0

#3 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 12:46

Nevyplněno. Po třech otázkách mi to připadá furt stejný:(. Až budu třeba v rámci bakalářky jednou navrhovat někde nějakou lávku přes dálnici, tak si taky sestavím dotázník s jednou jedinou otázkou: "Chcete ve výkresové dokumentaci zakreslit polohu úkrytu pro budoucí keš?":D
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#4 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 12:52

Mne ty dotazníky na bakalářky...... přestávají bavit. To je tento týden tak pátý a až na jeden jsou to otázky zcela na.... nic. Jinak je to pořád to samé dokola, zda známe (no ty jo, na geocaching.cz) geocaching, kolik nám je, co lovíme, proč to lovíme, kdy to nelovíme, a vůbec je to už nuda to odklikávat. A výsledek? Nabízel tu někdy někdo nějaký výsledek? Že se podělí o tu bakalářskou práci? Opravdu je nutno psát bakalářské práce na téma geocaching?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#5 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 12:58

Me uz to taky nebavi. Kazdou chvili nejakej dotaznik a vetsina z nich nestoji ale vubec za nic. GC neni "okruh" vhodnej pro bakalarky, nechapu, proc ho vsichni vsude cpou. Mi prijde, ze ty, co ho volej pro bakalarku apod. proste jenom nemaj zadnej jinej lepsi napad a nechce se jim myslet.
  • 0

#6 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 12:59

Také si myslím,že by to chtělo inovaci. Třebas "Vztah sexuální aktivity a počtu geokeší v okolí" nebo něco obdobně zajímavého :D:D:D
  • 0

#7 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 12:59

Vyplnil jsem, ale jen ze zvědavosti, jako u ostatních dotazníků. A vždy je to stejné. Špatně položené otázky resp. nemožnost odpovědět popravdě. Např. u dopravních prostředků používám všechny možnosti. A u tohoto dotazníku nelogicky seřazené odpovědi např.: Nikdy Spíše ano Spíše ne Vždy nemělo by být "Spíše ano" a "Spíše ne" přehozeno?
  • 0

#8 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 13:01

Arne1: co takhle spíš "Průzkum dopadu návštěvy keše na sexuální aktivitu" :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#9 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 13:08

Fremen: jo, to by taky šlo. Ale myslím, že moje varianta zní učeněji :P
  • 0

#10 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 13:53

...původně jsem to chtěl napsat už včera takže tedy stručně řečeno tenhle jsem ještě vyplnil, ale pokud budou následovat další téměř shodné tak na ty říkám předem DÍKY, ALE UŽ NE ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#11 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 14:59

petulinka1 napsal/a:
Kazdou chvili nejakej dotaznik a vetsina z nich nestoji ale vubec za nic. GC neni "okruh" vhodnej pro bakalarky, nechapu, proc ho vsichni vsude cpou. Mi prijde, ze ty, co ho volej pro bakalarku apod. proste jenom nemaj zadnej jinej lepsi napad a nechce se jim myslet.

Hmm. Když může být závěrečná práce rozbor komiksu http://is.muni.cz/th/144373/fss_b/, proč ne třeba geocaching? :D To bude zase vzdělanců na pracáku nebo na úřednických postech. Co jste? Vystudovaný geocacher! Asi je to lepší, než produkt gender studies :(
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#12 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 15:23

fremen.cz napsal/a:
Arne1: co takhle spíš "Průzkum dopadu návštěvy keše na sexuální aktivitu" :D

"Průzkum dopadu návštěvy keše na sexuální aktivitu manželky" :D
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#13 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 17:02

zlicinaci napsal/a:

fremen.cz napsal/a:
Arne1: co takhle spíš "Průzkum dopadu návštěvy keše na sexuální aktivitu" :D

"Průzkum dopadu návštěvy keše na sexuální aktivitu manželky" :D

Průzkum manželky na sexuální dopady...
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#14 aja.k

aja.k

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2012 - 8:57

Děkuji za připomínky. jsem si vědoma, že otázky nejsou ideálně položené a seřazené, ale za 14 dní odevzdávám, šila sem to trošku horkou jehlou. (to mě neomlouvá, já vím) ale na druhou stranu, některé otázky že se opakují, tak je to nutné...jako třeba ten věk...ted trošku lituji, že jsem sem nepsala zprávu už když jsem si téma vybírala...dopad návštěvy keše na sexuální aktivitu zní vážně zajímavě :D Ne, vážně! vybrala jsem si geocaching, protože mě baví a čekala sem že díky tomu bude psaní bakalářky příjemnější. Rozhodně lepší než " Rozbor blokované nahrávky ve volejbale" :/
  • 0

#15 aja.k

aja.k

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2012 - 9:08

a lidičky! hlavně, je to bakalářka a né žádná světová studie...nikdo od nás nečeká žádné převratné zjištění ;) a popravdě, ted lituju, že sem si toto téma vybrala, protože jestli se mi GC zprotiví, tak jenom kvůli té bakalářce :D
  • 0

#16 aja.k

aja.k

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2012 - 9:28

ale co mě mrzí...když mám od někoho vyplněný dotazník: věk 123 let :( když to někdo nechce vyplňovat, tak at to nevyplnuje, ale at mi to nekazí. lidi jsou různí...
  • 0

#17 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2012 - 11:52

Už jsem to psal v několika vláknech o diplomkách na téma geocaching. Každá práce by měla přinést něco nového, ale podle těch dotazníků je to pořád jedno a to samé dokolečka, kdy diplomanti jen hřeší na to, že vedoucí a oponent práce geocaching neznají a předchozí diplomky nečetli. takže co se týče těchto dotazníků, stačí opsat nějaký ze starší diplomky, jen zajít do knihovny.
  • 0

#18 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2012 - 12:13

tak zrovna tenhle dotazník není tak špatný ve srovnání s jinými, má to aspoň nějakou logiku v otázkách
  • 0

#19 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2012 - 12:42

dr.vota napsal/a:
tak zrovna tenhle dotazník není tak špatný ve srovnání s jinými, má to aspoň nějakou logiku v otázkách


Přečetl jsem si ten dotazník (a i vyplnil) a opravdu to nějakou hlavu a patu má. Hlavně na otázkách 8, 9 a 24 by se opravdu dalo něco vystavět. Ostatní se dají najít v předchozích dotaznících.
  • 0

#20 aja.k

aja.k

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2012 - 17:23

jéé, tak sem ráda, že je tu i částečně kladný názor :) a k těm opakujícím se otázkám: do toho mě tlačí vedoucí, že stejnýma otázkama zjistím nějaký posun od minulých průzkumů, že to můžu srovnávat. V každým případě moc děkuji za připomínky, vyplnění a třeba někdy v terénu :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama