Přejít na obsah


Fotka

Vlastní statbar v češtině


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
179 odpovědí na toto téma

#21 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 12:05

petulinka1 napsal/a:
No jo, ale co kdyz se tu objevi feministka a bude zadat zensky ekvivalenty tech popisku? To uz gramaticky spravne nebude :D

Ty ses dala na feminismus, jo? :D
Přidána možnost volby pohlaví (muž/žena/tým).
  • 0

#22 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 12:09

Ja to nemyslela vazne :DAle tak kdyz uz to tam je... Jsi tvurce prvniho statbaru, kterej respektuje pohlavi a pocet lidi za nickem B)
  • 0

#23 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 317 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 16:11

Musím říci, že se mi služba líbí :). A děkuji. :) Myslíte, že by bylo možné, nastavit si do statbaru vlastní obrázek? Edit: teď koukám, že už se tu na to někdo ptal. Myslel jsem to tak, aby bylo možné přidat obrázek, který bude dostupný jen pro můj statbar :)
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#24 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 17:49

díííky dííky:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#25 Svojetice

Svojetice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 18:08

Vytvořeno během pár vteřin...tak se mi to líbí ;) Díky B)
  • 0
Ať je léto nebo zima, lovit kešky je vždy prima.

Garmin vista HCx

#26 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 19:19

Surikaty by nebyly?:D
  • 0

#27 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 19:52

scarabeus napsal/a:
Myslel jsem to tak, aby bylo možné přidat obrázek, který bude dostupný jen pro můj statbar :)


Ne, toto bohužel možné není.
  • 0

#28 humpolik

humpolik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 20:39

Vypadá to moc dobře. Přestože zatím nepoužívám ani originál, tohle bych si rád pořídil, ale také chci mít vlastní podklad, který ale nechci posílat ke "schválení" - zařazení do galerie ať už veřejné či skryté. Nemůže se pozadí načítat například z webu toho, kdo o tuto personifikaci stojí? Do formuláře by zájemce (co o to stojí) mimo jiné zadal adresu svého serveru na který obrázek nahrál. Díky.
  • 0

#29 nejapec

nejapec

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 20:48

Ani jsem netušil že se dá statbar takhle perfektně upravit.Je to opravdu lehké,na webu jsou i skvělé rady,když člověk neví co přesně se po něm chce :D Takže bez problému a výsledek stojí zato,moc se mi libí,děkuju !! :)
  • 0

#30 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 20:57

Tiskar94 napsal/a:

scarabeus napsal/a:
Myslel jsem to tak, aby bylo možné přidat obrázek, který bude dostupný jen pro můj statbar :)


No a nebylo by nejlepší ten obrázek prostě ukládat s názvem dle GUID (nebo MemberID)? Dejme tomu, že pokud číslo vzhledu bude 0, použije se jako identifikátor tento kód. Pak by ho nikdo jiný nemohl zadat.
  • 0

#31 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 21:10

ProKesTom napsal/a:
No a nebylo by nejlepší ten obrázek prostě ukládat s názvem dle GUID (nebo MemberID)? Dejme tomu, že pokud číslo vzhledu bude 0, použije se jako identifikátor tento kód. Pak by ho nikdo jiný nemohl zadat.

Zjevně bych nad tím musel ještě popřemýšlet, ale takhle mi vychází, že pokud bych zadal jako číslo podkladu něčí GUID, měl bych potom jeho podklad.
  • 0

#32 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 21:35

Perfektní práce!B) aplikace velmi jednoduchá, podumám nad vlastním motivem:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#33 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 22:00

Taková blbinka a kolik radosti nadělá B) Díky Tiskaři. Dobrá práce.
  • 0
mishiczka1

#34 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 9:17

Zkouška a děkuji :)
  • 0

#35 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 9:29

humpolik napsal/a:
Vypadá to moc dobře. Přestože zatím nepoužívám ani originál, tohle bych si rád pořídil, ale také chci mít vlastní podklad, který ale nechci posílat ke "schválení" - zařazení do galerie ať už veřejné či skryté. Nemůže se pozadí načítat například z webu toho, kdo o tuto personifikaci stojí? Do formuláře by zájemce (co o to stojí) mimo jiné zadal adresu svého serveru na který obrázek nahrál. Díky.


Nějak nechápu důvod, proč to nechceš poslat ke schválení.
Zamyslel jsem se nad tím, a vzniklo mi pro a proti:
- ušetřím místo na webu
- v galerii nebude téměř nic na výběr
Nakonec jsem se rozhodl tak, že tam tuto možnost přidám, ale na generovací stránce o ni psát nebudu.
Adresu podkladu stačí napsat do políčka pro číslo podkladu. Musí začínat http:// a formát podkladu musý být png.
  • 0

#36 humpolik

humpolik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 10:19

Perfektní, díky. Ty důvody proč jsem to napsal jsou dva. Za prvé chci si tam dát svou fotku a za druhé, občas ten podklad chci vyměnit za jiný obrázek. Ještě jednou díky.
  • 0

#37 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 10:22

Díky za něj, už jej používám... jenom mám stejné pozadí asi jako většina uživatelů :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#38 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 11:35

Tiskar: tak s tim http:// to fakt funguje, ale je-li vlastni obrazek (pozadi s obrazkem) vlevo vetsi nez obvykle, tak vycentrovany text lezi v tom obrazku. Jinak je to prima a cim dal lepsi. :)
  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#39 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 12:08

ubuster napsal/a:
Tiskar: tak s tim http:// to fakt funguje, ale je-li vlastni obrazek (pozadi s obrazkem) vlevo vetsi nez obvykle, tak vycentrovany text lezi v tom obrazku. Jinak je to prima a cim dal lepsi. :)


To je právě důvod, proč je to schvalování obrázků, protože tam můžu nastavit jak se má text zobrazovat. Pokud si tam někdo dá vlastní pozadí odjinud, těžko můžu zjistit, jak velké má logo vlevo.

Přidal jsem tedy ještě možnost nastavení souřadnic textu, ale do formuláře to přidávat nebudu.
Na konec adresy statbaru stačí připsat následující:
&xpos=100&ypos=30
Standartní xpos je 55 a ypos 15.
  • 0

#40 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 12:50

Tak a ted jeste funkci, ktera zobrazi pozadovany pocet nalezenych a ukrytych. :D:D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama