Přejít na obsah


Fotka

Karel May 6


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2012 - 6:23

Ahoj všichni!
Pro všechny fandy série Karel May, kteří mají keš GC2KVV6 ve watchlistu, ale i pro ostatní případné zájemce, dávám zde k dispozici slíbené důležité informace!
Předem upozorňuji na skutečnost, že tato keš NENÍ vhodná pro každého. Je opravdu určena spíše těm zkušenějším a těm, kteří mají rádi dobrodružství, umí se orientovat v terénu, mají k dispozici potřebná technická zařízení a dokážou spolupracovat. Dle slibu ale přístup na TYTO stránky umožním KAŽDÉMU, kdo o to požádá. Přihlašovacím jménem bude váš E-MAIL, heslem BETATEST. Zde se dozvíte vše, co budete pro zdárné dokončení cesty potřebovat. Zároveň se zpřístupněním stránky pošlu časem mailem i souřadnice tzv. Prologu pro rok 2012 těm, kteří po PROSTUDOVÁNÍ výše uvedené stránky usoudí, že je to pro ně to pravé ořechové. Tato cesta bude pro ty, kteří neabsolvovali celou sérii, přístupná přes celé prázdniny, poté odeberu přístup a cestu nebude možné letos již absolvovat! Chtěl jsem pro veřejnost celou záležitost zpřístupnit už od června, ale z jistých důvodů jsme se s reviewerem dohodli, že až o měsíc později. Ne že bych očekával nějaký šílený nával, ale pokud se objeví více zájemců o přístup, mějte, prosím, trpělivost, za den to asi nestihnu.
Několikrát možná toto vlákno hodím up, ale o spuštění celé záležitosti, tedy 1. 7. 2012, budu již informovat pouze přímo v listingu keše, takže pokud budete do toho chtít jít, určitě si kešuli zařaďte na watchlist!
Děkuji za pozornost…

Vložený obrázek
  • 0
Vložený obrázek

#2 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2012 - 16:41

Tak dám malý up pro ty, kdo se vrací z práce jako já nebo z terénu ;) Přišlo mi hafo zpráv z různých zdrojů - od tel a sms po a několik mail adres až po sz zde. To jsem maličko podcenil, takže jestli mohu poprosit, posílejte případné žádosti na adresu např.: dachmh(zavináč)gmail.com... Děkuji mooooc za váš zájem, je vidět, že dobrodruzi ještě nevymřeli :D! Docela svižně jsem zvládl vyřídit všechny žádosti, které byly doručeny do 17:00. Pokud někomu přístup nedorazil, ozvěte se!!! Teď už ale musím spěchat upálit nejméně tři čarodějnice, takže pokračování bude buď hodně pozdě večer nebo zítra ráno (sic!) :D:D:D PS: Zítra by měl proběhnout FTF odlov této krabičky "čistým" způsobem. Jelikož se ale tito zúčastnění plácají už dva dny na předposlední části série a vidím to tak na půlnoc :D, nevím, nevím. Prostě to není procházka Českým rájem... Snad to, proboha, nečtou, to by mě asi zabili...:D:D:D
  • 0
Vložený obrázek

#3 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 21:47

Tentokrát dávám vlákno hore pro ty, kteří se vrátili z prodlouženého víkendu... Děkuji všem za milé maily a věřím, že jsem přístup povolil všem. Pokud se tak nestalo, klidně urgujte! Zároveň se omlouvám, že jsem nikomu osobně neodpověděl (i když jsem vše pečlivě přečetl), to bych asi nezvládl... Pokud by měl někdo problém s jakoukoli šifrou ze série, klidně se ozvěte, nepamatuji se, že bych někoho nenakopl :D! Je zajímavé, že se zatím neozval NIKDO, že by do závěrečné části série šel. Tak jsem zvědav, zda se někdo odhodlá - času je habakuk... PS: tak FTF nakonec zatím nepadlo, jsou ale ti odvážlivci už velice blízko, ovšem poslední dvě pokračování najednou - to je záhul...:D:D:D
  • 0
Vložený obrázek

#4 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2012 - 22:19

Tak, a zde je poslední letošní up... Shrnutí: počet watchlistů/ počet žádostí - cca 50%. Počet žádostí o další pokračování: 1 :D:D:D Zatím to vypadá, že žádný velký optimizmus nesdílíte anebo sháníte někoho, kdo se k vám přidá??? Teď už je to jen a jen váš boj... Mějte se fajn a klidně se ozvěte... PS: každý náhodně logovaný bodík na této keši si zaslouží uzávěrku v nějaké slušnější knajpě v Mnichově Hradišti!!! :D:D:D
  • 0
Vložený obrázek

#5 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2012 - 18:18

Jen to ještě klidně párkrát up-ni. Je přece jasné, že tam visí ve vzduchu ta další sázka o další flašku o 100 watchlistů. :D:D:D
  • 0

#6 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2012 - 18:54

Psal jsem ti Dachu o heslo k stránce o keši. Odpověď jsem nedostal. Stalo se něco?
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#7 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2012 - 20:52

Vymítač napsal/a:
Psal jsem ti Dachu o heslo k stránce o keši. Odpověď jsem nedostal. Stalo se něco?


Ahoj, dovolim si citovat 2. Dachuv prispevek v tomto vlakne:

dachmh napsal/a:
...Zároveň se omlouvám, že jsem nikomu osobně neodpověděl (i když jsem vše pečlivě přečetl), to bych asi nezvládl...


Takze pristup pravdepodobne mas - viz 1. prispevek, vyzkousej....
  • 0

#8 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2012 - 21:00

Díky, už to funguje
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#9 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 9:46

Ahoj zase po roce! Rád bych na pouti za proradným Žutem opět uvítal smečku dobrodruhů, kteří se jen tak něčeho nezaleknou :D! Vše potřebné pro tento podnik najdete v tomto vláknu a na stránce keše, samosebou rok 2012 už neplatí, to dá rozum ;). Doufám, že ani letos dobrodruzi nevymřeli a že mi tímto pomohou s kontrolou trasy :D:D:D Několikrát si časem dovolím upnout...
  • 0
Vložený obrázek

#10 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 10:18

jeee, to vypada uzasne, Maye miluju :D Tak budu lustit, treba to za rok vylustim :) Teren je ale taky petkovy, ajej, tam se splha nekde? :(
  • 0

#11 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 21:32

Kniga napsal/a:
jeee, to vypada uzasne, Maye miluju :D Tak budu lustit, treba to za rok vylustim :)
Teren je ale taky petkovy, ajej, tam se splha nekde? :(

Poslední díl je právě v tomto - prázdninovém - období koncipován pro všechny, tudíž netřeba luštit. Trocha toho lezení tam ale je, proto je nutno se prokousat listingem a logy... ;)
  • 0
Vložený obrázek

#12 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 22:55

URNA hlásí že by si to chtěla dát letos ještě jednou, ale s prohozenýma trasama. Ovšem pouze pokud doplníš poklad :D.
Místo druhého bodu si odlovíme nějakou trapničku :D:D v okolí.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#13 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2013 - 6:16

geoFukar napsal/a:
URNA hlásí že by si to chtěla dát letos ještě jednou, ale s prohozenýma trasama. Ovšem pouze pokud doplníš poklad :D.
Místo druhého bodu si odlovíme nějakou trapničku :D:D v okolí.

No jasně, dejte vědět a já vám lednici doplním. Jelikož ale budete na trase letos možná jediní, musíte ji kompletně vyrabovat, ať tam na konci roku zase nemusím šlapat :D

Tak letos poslední up. Tentokrát se nepřihlásil vůbec nikdo, což mi na druhou stranu vůbec nevadí, alespoň se nebudu muset dělat se spešl krabičkou ;). Jen mi vrtá hlavou, že v době, kdy si, jak vidno, spousta kačerů stěžuje na sešroubování pravidel, nechce někdo zkusit něco, co by nyní už asi (teda určitě), neprošlo :o.
Nevadí, když tak zase za rok... :D
  • 0
Vložený obrázek

#14 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2013 - 9:10

Škoda, že to není jenom jedna nebo dvě kešky. Z Práglu to není tak daleko a koukám na ně už dlouho. Na druhou stanu, kešky v Mnicháči jsou pro mne téměř neluštitelné a kromě myslím dvou tradiček tam nemám nic odlovené. Mrzí mne to, protože Mayovky byla vždy moje oblíbená četba. :-)
  • 0
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz

#15 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2013 - 9:14

dachmh napsal/a:

geoFukar napsal/a:
URNA hlásí že by si to chtěla dát letos ještě jednou, ale s prohozenýma trasama. Ovšem pouze pokud doplníš poklad :D.
Místo druhého bodu si odlovíme nějakou trapničku :D:D v okolí.

No jasně, dejte vědět a já vám lednici doplním. Jelikož ale budete na trase letos možná jediní, musíte ji kompletně vyrabovat, ať tam na konci roku zase nemusím šlapat :D

Tak letos poslední up. Tentokrát se nepřihlásil vůbec nikdo, což mi na druhou stranu vůbec nevadí, alespoň se nebudu muset dělat se spešl krabičkou ;). Jen mi vrtá hlavou, že v době, kdy si, jak vidno, spousta kačerů stěžuje na sešroubování pravidel, nechce někdo zkusit něco, co by nyní už asi (teda určitě), neprošlo :o.
Nevadí, když tak zase za rok... :D


Proberem to na Branžeži :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#16 trotakcz

trotakcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 451 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2013 - 9:34

Jsem z Liberce, delam v MB ale Mnichovo Hradiste neznam. Mozna to je tam co jsem si po prohlidnuti mistnich kesi prevrhnul na mapu lahvicku se zmizikem :)
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#17 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2013 - 11:32

@lubbez: ale dyk dávno píšu, že během prázdnin je poslední díl tradičně netradiční krabička, tedy multina - tj. bez luštění ;) @kolombo: jasně, dnes večer to pořešíme - GC4A1YV ;) @trotakcz: a to jde fakt takhle, jedním šmahem? :D
  • 0
Vložený obrázek

#18 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2013 - 18:03

Kdyz treba pro me je lezeni proste nerealne. No treba za rok, prokousu se tema logama a listingama a vubec a treba do roka sezenu nekoho kdo umi lozit :)
  • 0

#19 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2013 - 21:07

Kdyz vono to je tezky. Uz jsem slibil ze do MH me nikdo nedostane ;) trotakcz: a nezbylo ti trochu?
  • 0

#20 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2014 - 7:37

Ahoj přátelé i nepřátelé,

málem bych byl zapomněl, že se pomalu plíží prázdniny  ;) !

Vše potřebné je popsáno zde na fóru, zbytek přímo na stránce této kešule... Tak to jsem opravdu zvědav, zda se letos objeví nějaký odvážlivec, loni byla účast 0, tak se polepšete  :lol: !!!

Samozřejmě edited 2014 a párkrát up...


  • 0
Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama