Přejít na obsah


Fotka

GC aplikace pro iPad


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
17 odpovědí na toto téma

#1 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2012 - 14:58

Mate nejake doporuceni na dobrou aplikace pro GC na iPad? Pro android je pro GC aplikaci dost, at uz placenych ci zdarma, ale pro IPAD jsem zatim zadnou poradnou nenasel. Snad je oficialni aplikace od Zememluvu, ale ta je tusim optimalizovana jen pro iPhone.
  • 0

#2 LALA.eu

LALA.eu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2012 - 15:33

Na iPadu používám stejnou aplikaci jako pro iPhone, tedy tu od Groundspeaku a celkem spokojenost. Mám ještě Geosphere, ale s tou jsem toho zatím moc nepodnikal...
  • 0

#3 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2012 - 15:52

pezik1 napsal/a:
Snad je oficialni aplikace od Zememluvu, ale ta je tusim optimalizovana jen pro iPhone.


... hm, to je divný.
Na iTunes se píše:
LANGUAGES: English, Bokmål, Norwegian, Czech, Dutch, French, German, Italian, Japanese, Slovak, Swedish

REQUIREMENTS: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iOS 4.0 or later.

Má výhodu v tom, že je česky.
Neřešil bych nic jineho.
Na iPhonu ji používám s maximální spokojeností.

Ondřej
  • 0
kačer

#4 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2012 - 16:01

oslavik napsal/a:
REQUIREMENTS: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iOS 4.0 or later.

Coz o to, kompatibilni je a spustis ji, ale nevyuziva rozliseni ipadu, ale ma rozliseni jako iphone
  • 0

#5 Saett

Saett

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2012 - 16:31

Na iPad pouzivam iGeoKnife, nekdy taky GeoBucket.
  • 0

#6 mmatuli

mmatuli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2012 - 18:24

Pouzivam GeoBucket.
  • 0

#7 LALA.eu

LALA.eu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2012 - 20:06

Saett napsal/a:
Na iPad pouzivam iGeoKnife, nekdy taky GeoBucket.


Diky uprimne za radu - v mezidobi jsem stahl iGeoKnife i GeoBucket a zatim jsem nadseny. Konecne budu mit celou GSAK databazi neustale s sebou. BOMBA
  • 0

#8 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2012 - 22:07

laaadiku, kterou z tech dvou novejch pouzivas radeji? diiky za radu. nechci totiz stahovat hned vsechno. diiik
  • 0

#9 LALA.eu

LALA.eu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2012 - 8:54

djw napsal/a:
laaadiku, kterou z tech dvou novejch pouzivas radeji? diiky za radu. nechci totiz stahovat hned vsechno. diiik


To máš celkem jednoduché...

iGeoKnife pracuje s GPX (klidně i více) a stojí 3.99. Představ si tu výhodu, že máš kdykoliv k dispozici celý GSAK a to bez nutnosti datových přenosů!

GeoBucket je více podobný nativní aplikaci od Groundspaku, ale má z mého pohledu některé vychytávky jako možnost online načtení většího množství keší ve tvém okolí. Groundspeak aplikace má zase propracovanější navigaci na konkrétní keš...

... shrnuto a podtrženo potřebuješ určitě iGeoKnife, GeoBucket je zajímavá alternativa, ale originál Groundspeak se mi asi nakonec líbí více.
  • 0

#10 MLoK.Team

MLoK.Team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2012 - 12:17

Ahoj, na iPadu používám obě aplikace iGeoKnife i Geo Bucket. Poslední dobou používám více Geo Bucket kvůli podpoře Geocaching Live. Nicméně doporučil bych obě aplikace.
  • 0

#11 Onygzz&Pudinka

Onygzz&Pudinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2015 - 20:00

Trošku oživím tohle téma. Za tu dobu od posledního příspěvku, nevyskytly se nějaké lepší aplikace na iPad? Jde mi hlavně o to, aby když někam pojedeme na výlet, tak během cesty aby mohl spolujezdec koukat na mapu, kde se bude ukazovat naše aktuální poloha a současně okolní keše. Originál aplikace od Groundspeaku umí načíst jen pár okolních keší. Samozřejmě by nebylo od věci, kdyby to mohlo brát data offline. Já používám GeoGet, tak nevím, jestli iGeoKnife umí pracovat i s databází Geogetu. Navíc nevím, jestli umí právě to zobrazení aktuální polohy na mapě současně se všemi kešemi z databáze.

 

Díky za každou radu ;-)


  • 0

#12 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2015 - 21:25

Je otazka, co pouzivas za aplikaci pro navigovani "po ceste". Pro GeoGet existuje rada exportnich pluginu a dalsi exporty by mohlo jit dodelat. Ja konkretne pouzivam Sygic a do nej si importuju celou databazi z GG jako POI. Takze kdyz nekam jedu, mam na mape vsechny kese po ceste. A nepotrebuju na to spolujezdce :)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#13 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 204 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2015 - 21:51

Na iPhone i iPadu mam ofic aplikaci a jsem maximalne spokojen.
Pripadne ofic lite ktera je zdarma.
  • 0

#14 Onygzz&Pudinka

Onygzz&Pudinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2015 - 22:59

Nepoužívám klasickou auto navigaci..mám sice Dynavix, a několik dalších, ale nějak to moc nepoužívám :) Když vím, že potřebuju navigovat, tak si pustím Google maps a jejich interní navigaci :) A s ten iGeoKnife zobrazuje na mapě aktuální pozici, nevíte?


  • 0

#15 Asir95

Asir95

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2015 - 16:55

Já používám L4C a naprostá spokojenost. Na iPadu je v plném rozlišení (není to zvětšená iPhone aplikace), samozřejmě umožňuje stahování keší offline, různé filtrování, společné logování za více lidí (pokud plánujete velké hromadné odlovy), ... a to vše zdarma! Za zkoušku nic nedáš.

V placené verzi jsou navíc pouze offline mapy. Ty máš ale i ve free verzi, jen musíš doma na wifi vybranou oblast otevřít a přiblížit na požadované rozlišení a počkat až se mapa stáhne. Placené verze stáhne celý stát v maximálním rozlišení.

Jediná nevýhoda může být menší intuitovnost, ale mně třeba nevadila a za pár dní jsem si na ni zvykl. Do auta naprosto ideální. Osvědčené již z mnoha geovýprav :-).

Kdyby jsi potřeboval s aplikací třeba pomoc, stačí říct :-)
  • 0

#16 Geo obludky

Geo obludky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 17:02

Ahoj, Tady jsem sepsal par svých zkušeností s App

 

http://www.nassvet.e...pikace-pro-ios/


  • 1

#17 Onygzz&Pudinka

Onygzz&Pudinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 21:49

Díky Asir95 a Geoobkudky ;-) volba je jasná a koupím L4C ;-) No teď na zimu asi nebudu spěchat a počkám jestli třeba do jara nebude v nějaké akci ;-)
  • 0

#18 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2015 - 17:06

Díky Asir95 a Geoobkudky ;-) volba je jasná a koupím L4C ;-) No teď na zimu asi nebudu spěchat a počkám jestli třeba do jara nebude v nějaké akci ;-)

Existují 2 verze L4C zadarmo a L4C Pro se musí koupit. Ve free verzi je trochu složitější nahrávání GPX. Takže na zkoušku bohatě stačí free verze (provozuju jí od prvního vydání k plné spokojenosti).


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama