Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1468 odpovědí na toto téma

#1441 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2016 - 16:39

Hm, autor obrázku zřejmě ještě neviděl moji "kabelku", to by zíral a kreslil podstatně delší dobu :D - od několika baterek přes pepřák po šátek a kalhotky jako nouzové oblečení pro případ opětovného pádu do rezavého bahna u pískovny a podobné události.... :ph34r: V předgeocachingovém období jsem sebou nosila nějak málo věcí proti dnešku! B)

Mno, učinila jsem pokus nosit opravdu kabelku = menší, hezčí, vkusnější.....jenže se mi do ní nevešlo to co do oblíbené prastaré rozpadající se příšernosti ( druhá stejná, třetí nějak nemohu sehnat ). Ta navíc fungovala dlouho i jako závaží, aby mě neodfoukl vítr, ale tahle doplňková funkce už odpadla  - kdo ji vzal do ruky, jen překvapeně hekl, co v ní všechno mám! :D  Ovšem kam se kabela hrabe na auto.... :rolleyes: To si kolikrát připadám jak Kolumbus, to jsou teprve objevy, co všechno jsem do něj "připravila" a zapomněla! :D


  • 2

#1442 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2016 - 15:35

Objektivně vzato, je to asi spíše k pláči, ale právě mě dokonale složil listing této nové keše. Zvláště věta "Čerpáno s encyklopedíí a vlastníh skušeností." je vskutku výživná :D. Jen pevně doufám, že kvalita pixly není přímo úměrná kvalitě listingu.


  • 1

#1443 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2016 - 16:12

Předpokládám, že to bude další plevel.


  • 1

#1444 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2016 - 16:27

" gotické fresky z 13. století znázorňující čtyři evangelisty (Jana, Lukáše, Marka,)" ;)

To je jak v tom známém vtipu: "Čtyři evangelisté byli vlastně tři, a to sv. Cyril a Metoděj!" ;)!
  • 11

#1445 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2016 - 17:37

Ten listing...to jsou vážně muka...


  • 1

#1446 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 15:57

Dneska jsem navštívil úžasnou pražskou novinku! Doporučuji! GC6ARNZ


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#1447 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2016 - 8:52

Přátelé radujte se a děkujte pár statečným kolegům za dnešní nové ráno. Jak všichni víte, no ví asi jen pár skalních fandů filmů Krotitelé duchů, tak včera, tj. 14.2.2016 měl nastat konec světa. Zatímco čeští bratři se k tomu postavili pasivně, moravští junáci se rozhodli tomuto proroctví hrdě postavit. Několik nejodhodlanějších, vybavených nejdokonalejší technikou, se pokusilo za podpory davů vypudit zlého ducha z největší brněnské příšery, kterou již není Brněnský drak, ale na žirafě jedoucí tajemný rytíř, o němž se tvrdí, že je to duch markraběte Jošta. Boj to byl nelítostný, o jehož výsledku byly na místě samém pochyby, ale to, že můžete teď číst tento text je znamením, že akce byla úspěšná. Díky tedy patří kromě účastníků i autorovi (Etigo) a inspirátorovi (KulisekW). Bližší informace viz v níže uvedených odkazech na eventy - Konec sveta bude na svateho Valentyna.

GC69P86

GC690KY

PS: Říká se, že když nejde o život, jde o h.... Tady to ale neplatilo :D


  • 2

#1448 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2016 - 11:58

Moc mě potěšilo, že jsem zjistil, že opět ožil program GeoKuk pro zobrazování kešek!

Autor vydal novou verzi a editoval webové stránky projektu. Držím palce, aby mu vydržel elán do vývoje tohoto skvělého programu pro zobrazování keší!


  • 0

#1449 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2016 - 18:39

Když jsem kvůli tý kauze polskýho earthrevírníka koukala na polský fórum, opravdu mě tam dostalo toto vlákno. Doporučuju, myslím, že se dá snadno porozumět i bez speciálních znalostí polštiny.

Zvláště tento návrh mi přijde vskutku podnětný:

 

Oj tam, zrobi się potem MT Jonea "in memoriam" CITO i wszystko wróci do normy.

(jedná se o vysbírání po celém městě igelitových pytlíků s cárem papíru a kusem dřeva na místech, kde dotyčný nenašel)


  • 10

#1450 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2016 - 20:09

To je ten poctivej kačer, co sbírá keše pro zážitky? :D


  • 4

#1451 Onybazmek

Onybazmek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2016 - 17:44

Myslím že geodepresivní vlákno potřebuje třosku té konkurence, příspěvky tam padaj denně po dobu delší než dva týdny, takže:

 

Konečně mám po dlouhé době dostatečné volno, kdybych za normálních podmínek tvrdnul doma. Ale to se nedějě. Nějaký impuls způsobil, že mám zase miliony nápadů na nové vychytávkové kešky a díky tomu jsem za poslední týden utratil trojnásobek za potřeby na keše než obvykle uratím na jednu. (ikdyž to by spíš mohlo patřit do geodeprese - asi ne...) 

 

Takže znovu kutím - lepím, vrtám, řežu, pájím vymýšlím a skoro ani nespím. :D Tož to je mi veselo. 

 

Doufám že mě nic neodradí, a že to, na čem momentálně pracuji dotáhnu do konce do konce dubna (néli dřív). A hlavně pevně doufám, že u některé z mých aktivních keší se nic nepokazí.


  • 6


Garmin Dakota 10, Gigabyte akta a4


#1452 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2016 - 17:53

Tos mi připomněl že na jednu finalku a bonusovku potrebuju navštívit nějaký hobby market a udělat nákup na GME ;)
  • 1

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#1453 Onybazmek

Onybazmek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2016 - 18:01

Tos mi připomněl že na jednu finalku a bonusovku potrebuju navštívit nějaký hobby market a udělat nákup na GME ;)

 

Je dost možné, že jsme se v GME už někdy nevedomky potkali. Chodím tam fakt často. ;)


Tento příspěvek byl upraven od Onybazmek: 23 březen 2016 - 18:01

  • 0


Garmin Dakota 10, Gigabyte akta a4


#1454 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2016 - 14:55

Nevím, jestli to nedat spíš do geodeprese, ale rozesmál mě zvláště fakt, že se jedná o keš, věnovanou základní škole :D.

 

Jinak tento poklad je také určen hlavně našim georobotkům,aby s námi rádi vyrážely za Poklady.
Tak bych byl rád aby výměny probýhaly fair play Děkuji.


  • 0

#1455 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2016 - 15:36

Zajímavé vlákno. Dokonce tam zpochybňují výsledky Otysparty a werga. Těch jsem se tam zastal, za ty dám ruku do ohně, že u všech těch keší opravdu byli. Jednak to jsou blázni a jednak jsem jejich trackovací razítko viděl i v těch nejzaplivanějších keších v nejzapadlejších vesnicích, kde ani slunce nevychází.


  • 4

#1456 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2016 - 16:22

Nevím, jaké vlákno myslíš, ale také jsem přesvědčen, že Ota a Werg jsou velmi poctiví. A zohledňuji v tomto jak vlastní zkušenost, tak pozitivní zkušenosti jiných.
Vlastně je vnímám jako jediné poctivé z těch "desítkytisícových top" kačerů. 


  • 0

#1457 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2016 - 16:25

Nevím, jaké vlákno myslíš, ale také jsem přesvědčen, že Ota a Werg jsou velmi poctiví. A zohledňuji v tomto jak vlastní zkušenost, tak pozitivní zkušenosti jiných.
Vlastně je vnímám jako jediné poctivé z těch "desítkytisícových top" kačerů. 

To zas nepřeháněj, je víc takovejch starejch mazáků, jako třeba Jirwo, který by se k žádnejm podvodům nesnížili.


  • 1

#1458 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2016 - 17:04

Jirwo už má také -cet tisíc nálezů? :-) 
Jinak koukám na aktuální pořadí; neviděl jsem ho asi dva roky. Dost se za tu dobu změnilo.
A máš pravdu: Je tam spousta lidí, kteří jsou také poctiví. A také dost lidí, o kterých jsem v životě neslyšel.
Ale na vrcholu podvodník trůní pořád, i když jiný, než před těmi dvěma lety. 


Tento příspěvek byl upraven od Canoppy1: 24 březen 2016 - 17:16

  • 1

#1459 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2016 - 19:32

Tak jo, přiznávám, že mi dělá hodně velkou radost, že se nám pěkně schází a rozšiřuje místní komunita - stačilo před rokem a čtvrt sezvat mezi vánoci a Silvestrem pár lidí na pivo, začít s řadou eventů PPxx, kde se owneři střídají...... a další kačeři se už sami přidali díky eventům :). Ani se nechce věřit, že gc tu hraje tolik lidí, navíc pohodových a příjemných :wub: , zatím žádné hádanice jako u sousedů, naopak dobrá zábava a nápady. :) Nevím, jestli jinde máte také eventový pohár, ale kdo k  nám příležitostně na některý PP zavítáte, máte možnost si díky Dubexovi na šikovně vybraném, samozřejmě trakovatelném poháru prohlédnout CWG vydaná ke všem již proběhlým eventům.

Momentálně nás čeká v květnu PP06 a připravuje se PP07. :wub: Asi většina by se sama do pořádání eventu nepustila, ale když se vzájemně hecneme a domluvíme.....vždycky se potom těšíme na první event někoho dalšího. Osobně se mi to líbí víc než kdyby eventy pořádali jen 1-2 osvědčení owneři. 

 

A jednu z výhod skutečnosti, že už se z většiny známe, jsem poznala dneska po zaparkování poblíž centra. Nedávno pípla nová keška, i přečetla jsem si listing a přemýšlela, kde je volné místo pro finálku - dneska jsem si díky nákupům  nečekaně ověřila správnost své úvahy, byla zábava pozorovat jinou kačerku při odlovu. B)  Už jsem za ní šla, že jí s Oregonem pomůžu a než jsem došla, už stačilo jen vyndat razítko. :D  :wub: Hezká náhoda a trochu jiné "velikonoční otvírání pokladů".


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 24 březen 2016 - 19:46

  • 0

#1460 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2016 - 22:33

Abych trochu vyvážil geodepresivní koutek... Dnes jsem si odlovil 6 keší a 4 z nich dostaly FP. Jejich "kids friendly" provedení se mi fakt líbilo a myslím, že rodiče s dětmi je ocení (owner: cvrčkové). Jednu rodinku s káčetem jsem na lovu potkal a také si je chválili. 


  • 3

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama