Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1468 odpovědí na toto téma

#1461 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2016 - 21:07

Taky jsem se tady chystal pochválit cvrčovické kešky, ale předběhl jsi mě.


  • 1

#1462 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2016 - 13:46

Ponekud usmevny log...

https://www.geocachi...91-85316b309812


  • 1

#1463 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2016 - 14:24

Zjevně milovník stručnosti. V jednom logu oznamuje nález keše, děkuje ownerovi a zároveň (na co čekat, jednou to stejně přijde) posílá návrh na archivaci. :-D


  • 2

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#1464 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2016 - 14:26

Teď nevím, je to za bod? Já NA nikdy nedával...


  • 0

#1465 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2016 - 14:27

Rozhodně zabodoval :) , ale do počtu nálezů se NA pochopitelně nepočítá.


  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#1466 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2016 - 14:28

Neni, ale treba mu o body nejde a nalezenou ji ma, takze chce uvolnit misto pro novou kes.  :lol:


  • 2

#1467 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2016 - 17:24

Díky za povytažení radostného koutku na světlo - poslední dobou mi udělal radost Kulíškův TB medvídek Vendelín. :)

Při jeho vypuštění jsem tak trochu zafungovala jako kmotra a proto ho mám ve WL. Medvídek-nalezenec se moc pěkně probral ze zimního spánku, poměrně čile putuje mezi kačery, má docela pěkný počet km, ale stejně mi přijde nejvtipnější, když se občas objeví log někoho s nickem z medvědí rodiny a třeba Barrybal ( snad jsem se s nickem nespletla, medvědích nicků je víc )  oznamuje, že už k němu medvídek docestoval podruhé. Tak šťastnou cestu stejně jako všem dalším TB.


  • 1

#1468 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2016 - 18:11

Mě potěšilo, že STF je pro FTF lovce natolik nezajímavé, že i po dvou dnech zbylo na mě. (Ono bude spíš nezajímavé šlapat kilák od nejbližší silnice.)


  • 0

#1469 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2016 - 6:36

Tak podobných jsem viděl už mnoho. I když já bych to dal spíše do depresivního koutku...

Obvykle mi přijdou do mailu v notifikaci na NA. Ještě častěji se vyskytují NA místo needs maintenance při plném logbooku, ale i místo FI se vyskytnou tak 5x do roka... Většinou dotyčným napíšu vysvětlení, k čemu se NA používá, že tento log se používá s rozmyslem a že příště ať dávají pozor na to, co dělají... Stejně by mě zajímalo, co dotyční dělají, když na ně vyběhne hláška, zda chtějí opravdu log odeslat. Nebo jestli v mobilních aplikacích tato hláška nevyskakuje?

 

Pro pobavení jeden ze zajímavých logů NA byl třeba tento: "Díky za úchvatnou serii, velmi povedená práce! ;)" Schránka 01.jpg


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama